Вода для лучан стане «золотою»

Вода для лучан стане «золотою»
З липня у Луцьку тарифи на воду зростуть майже на 80%.

Про це стало відомо сьогодні, 10 червня, під час оперативної наради у стінах Луцької міської ради під головуванням першого заступника міського голови Святослава Кравчука.

Як повідомив директор КП «Луцькводоканал» Іван Корчук, з 1 липня вступають в дію нові тарифи на воду:

- централізоване водопостачання – 4,31 грн за 1 куб. м. (з ПДВ)
- централізоване водовідведення 4,21 грн за 1 куб. м. (з ПДВ)

Загальна вартість послуг водопостачання та водовідведення становитиме 8, 52 грн за кубометр.

Ці тарифи будуть однакові і для населення, і для юридичних осіб.

Таким чином 1 кубометр води для лучан подорожчає з 2,52 гривні до 4,31 гривні, а кубометр стоків – з 2,26 до 4,21.

"В середньому для населення вартість водопостачання та водовідведення зросте на 77,9%", - відзначив Корчук.

Святослав Кравчук попросив керівника комунального підприємства, аби зростання тарифів було запорукою підвищення якості надання послуг.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: вода, ЖКГ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
уради,зарплати підніміть
Відповісти
Э нет, евросоюз это крайне не рекомендует, только повышение тарифов и снижение зарплат, пенсий и соцпособий. Що здобулы - то здобулы.
Відповісти
Вали на родину, чухонь Рязанская.
Відповісти
я обиделся. меня так даже мой хазяин вова пукин не обижал!
Відповісти
Пакращення вже сьогодні!
Відповісти
Починаємо жити по-новому!
Відповісти
Зате в ЄС вступимо!
Відповісти
НІ я розумію підняти на все ціни але як я бачу знову платять прості люди, а довбні разом на банкетах інавгурацію святкують! ДЕ реформа ЖКП, водоконалів тощо
Відповісти
К осени все станет "золотым". Великая Октябрьская революция не за горами!)))))
Відповісти
Чому на 80%, а не на 17 чи 140%? звідки такі забаганки? Де обгрунтування ціни?
Відповісти
НОВИЙ МАЙДАН і всіх під чистую....
Відповісти
Коли вже закон примуть, що нельзя більш чим на 10-20% поднімать ціни у квартал.
А то цена по щотчику чи без?
Відповісти
Ціну на воду то підняли, а тиск води, тоді хай і тиск води в трубах піднімають. Козли.
Відповісти
давайте задовбемо нашу любу міськраду поясненнями - хай покажуть розрахунки - у зв*язку з чим таке пакращення у нас. подорожчала вода у землі чи що???
Відповісти
повністю підтримую таке рішення
Відповісти
повністю підтримую таке рішення
Відповісти
Причом тут тиск води? нормальний тиск для чого більший? щоб в людей в квартирах усі шланги повиривало? ... (можливо у вас в підвалі вентель подачі прикручений! піди відкрути і буде тобі щастя)
Відповісти
Слава Украіні!
Відповісти
Яка причина???????
Відповісти
Є вихід!!! Буріння свердловин http://burmaster.navolyni.com/
Відповісти
Ми ж не в пустелі живемо - Волинь це Полісся, води хоч залийся... Чому ж таке підвищення саме в нас?
Відповісти
А підприємцям, які заробляють величезні гроші, не платять людям зарплат і ухиляються від податків підвищення тарифів фактично нема. Це ж тільки обікраденим і обдуреним людям піднімають.
Відповісти
Тарифи можна підняти, але при цьому надати якісну послугу постачання води, і гарячої, і холодно.
А те як зараз у нас вода на місяць відімкнеться, а потім ще на 2 тижня (бо у них щось там знову зламаєть), чи коли зранку і після 24.00 води немає, то звичайно нікого не хвилює!!!!!!Зараз для них головне тарифи на усе підняти, а люди ж ми терплячі, трохи обділимо себе у чомусь і усю заробітню плату за комунпослуги віддамо!!!!!
Відповісти
Я непроти потерпіти, але це необгрунтовано для Луцька. Покажіть розрахунки!
Відповісти