Волинському депутату-бізнесмену заважає дитяча база, - директор Центру туризму. ФОТО

Волинському депутату-бізнесмену заважає дитяча база, - директор Центру туризму. ФОТО
У Центрі туризму, спорту та екскурсій управління освіти Волинської облдержадміністрації заявляють, що депутат облради Василь Столяр «заважає» відпочинку дітей на туристичній базі «Юний турист».

Про це розповів директор Центру Леонід Толстіхін у понеділок, 16 травня.

База «Юний турист» створили у 1991 році поблизу села Лища Луцького району. За словами директора ЦТСЕ, поряд розташована земельна ділянка, яку орендує підприємство Василя Столяра.

Толстіхін розповів, що ТзОВ «Феміра–Інтер», яке пов’язане зі Столяром, підписало договір на будівництво мисливського вольєру площею близько 53 га. Паркан цього вольєру впритул межує із табором, тому, на думку директора, табір площею 0,5 гектарів – «острівок, який заважає панам». Зокрема представники підприємства, мовляв, загородили ставки, біля яких раніше займалися діти.

«Ми ведемо боротьбу за виживання табору для цих дітей 6 років», - додав він.

За словами Толстіхіна, Василь Столяр не проти забрати і територію туристичної бази, тому директор просить перешкодити цьому, адже на Волині залишилися лише 9 таборів.
Земельна ділянка, орендована фірмою Столяра, та табір
Земельна ділянка, орендована фірмою Столяра, та табір

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

ПРАВИЙ СЕКТОР! Візьми Столяра на цугундер, якщо він тебе не купив!
Відповісти
коли вже ті депутати наїдяться? нічого святого
Відповісти
А колись там був гарний кар`єр з обривом, через який ми лазили на тренуваннях і змаганнях(десь в році 99-2000)... А тепер певно тільки помилуватись з-за паркану можна.
Відповісти
В цих 53 га також входить в минулому любиме місце відпочинку лучан - так званий "кар'єр в Гаразджі". Вже декілька років відпочиваючим туди немає доступу. Натомість там ростуть котеджі Столяра. Не забагато відхватив?
Відповісти
Толстий шкуру спасає, сусіда підставляє. А два роки мовчав, все влаштовувало.
Відповісти
Від кого спасає? Гузя, Столяра...? Я вас "умоляю"!... Чому ЗМІ згадали про це в 2014 році. А бордель "Феміда" діє 7 років вже?!?!
Відповісти
Боротьба зі Столяром триває вже багато років, просто нікому до неї не було діла, і не хотів ніхто слухати. Може хоч зараз почують.
Відповісти
Бандюган прикрився іміджем Юлії Володимирівни...В шию гнати !
Відповісти
бардак був і залишається, хто хоче той і гребе ту землю під луцьком всіма можливими і не можливими способами
Відповісти
Уже Столяр опять виноват. А ниче, что он уже 10 лет там живет? Почему про это заговорили только сейчас?
Никто ничего не забирает, а как правильно написано в статье "межує". Земельные участки через дорогу. Когда Столяр предлагал реконструировать этот лагерь за свои бабки - все отказались. А сейчас на дыбы встали - видите ли им Столяр мешает в Гараздже. Люди неблагодарные - звери.
Відповісти
Не опять а снова. И очередной раз откупится. А что он хорошего сделал что б быть ему благодарным? І раз ти так завуальвано під 10-ма ніками одразу підписуєшся, щей на двох мовах, ще питання... Скільки гузьові зараз заплатив? И сколько Колеснику навёз?
Відповісти
Это мой единственный ник, если ты не заметил, умный. Вот мелеш абы молоть. Сам то небось форумный боец, вышел из-за компа и пошел языком молоть. Столяру в лицо чето слабо кому-то что-то сказать, только в комментах к новостям подсирать, но это мы все умеем...
Відповісти
столяр зробив до х..ра і ще зробить "предлагав зробити" а ще за СВОЇ гроші. самі себе чуєте?
Відповісти
А може Толстіхін просто переставляє стрілки,зливає всіх і все, в тому чмслі хороших сусідів.
Відповісти
В том то и дело - тролли собрались тут лиш бы обосрать, но прошлые заслуги не в счет, похеру кому и чем столяр помог, главное что вот забрать хочет "нибыто"!
Відповісти