Стильний Луцьк. Портрет дня: Ольга Печенюк

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Ольга Печенюк
Ольга Печенюк, студентка, 22 роки

Сьогодні у нашій рубриці студентка місцевого університету Оля. Дівчина тимчасово проживає в Німеччині, і ненадовго приїхала до Луцька. Вона дуже любить малювати і, як не дивно, просто ненавидить шопінг.

«Люблю купувати собі речі, а потім їх переробляти. Наприклад взуття, що зараз на мені, я розмалювала метеликами, бо мені воно здалося не зовсім гарним. Щодо стилю одягу, то, мабуть, віддаю перевагу все ж кежуалу, щоб було зручно», - ділиться Оля.

На запитання чи слідкує за модою відповідає, що зараз важко зовсім не слідкувати за нею. Адже багато модних журналів, сайтів – говорять про це. А ще Оля має багато стильних друзів.

На фото дівчина одягнена у штани та кофту від Н&М, блузу ESPRIT. Взута Оля була у черевички, які сама розмалювала. Образ доповнила годинником NEW YORKER, сумкою, брошкою у вигляді пташки та окулярами RAY BAN.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Молодіжний європейський стиль. Немає зауважень, бо між собою все гармонійно поєднано. Цікавим є аксесуар у вигляді пташки, який надає образу цікавинки. Також гарне взуття з малюнком. Насправді образ дуже звичайний нічим особливим не вирізняється, однак все правильно підібрано.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гарненька
Відповісти
Хфайна кобіта!
Відповісти
Молодець - мінімалізм.
Відповісти
гарна дівчинка,стильна,дуже подобається як розмалювала черевички,але ту ковтину потрібно викинути в урну,дуже дешевить образ.
Відповісти
файненька ляля
Відповісти
кофту в мусорник
Відповісти
Ну порадієм за фріців, радує їх око, особливо враховуючи що хороших кобіт там ой як мало...
Відповісти
агонь.нармальна кофта.
Відповісти
Гарна дівчина
Хоча поганих дівчат немає
Відповісти
вона чудо!
мінімалізм підтримую
Відповісти
Відчувається смак, дуже жіночно, гарний легкий макіяж, і погляд просто ВАУ)))) Можна з вами познайомитися?
Відповісти
А знайомалка виросла?)
Відповісти
Не знаю що ти маєш на увазі, но здається з цим у тебе проблеми? Співчуваю!)
Відповісти
Мила,скромна,приємна.
Відповісти
"кофта і штани від H&M" Y&M - це магазин, а не фірма, в якому продаються товари різних виробників, але в якому, до речі отоварюються лише турки безробітні, ну і українці з росіянами)))
Відповісти
А ти де одягаєшся? На Варшавці чи Старому ринку?
Відповісти
"Стильний Луцьк" перетворився на базарний Луцьк
Відповісти
Ну так, одяг за декілька ойро, простий, але нормальної якості, це юванто-порт-сіті-базар де за китайські шматини просять овер дофіга
Відповісти
Нічого лишнього - гарно.
Відповісти
Печкаааа)))))
Відповісти
Витонченість у деталях. Круто.
Відповісти
я хочу з тобою дітей.
Відповісти
Квіточки, АШ ЕМ - це фірма. Обідно тільки віддавати євро за речі, які я купую на гуманітарці. Нічого, Оля, через 2 роки твої штани привезуть в Луькі Секонд хенди, і ще якась зірка Стильного Луцька буде розказувати де їх купила)
Відповісти
Найкраща студентка...була. Я покладала на Вас великі надіі, а Ви зрадили і вибрали Німеччину.
Знечестили величне ім'я та по-батькові.
Відповісти
Колись малій в АШЕМІ куртку купила..досі носить.якісні речі. Куртці вже 14 років, малій тоже
Відповісти
Дуже дуже гарна , стильна , приємна дівчина !
Відповісти