Ректор СНУ каже, що поїде відпочивати на Світязь

Ректор СНУ каже, що поїде відпочивати на Світязь
Студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки розпитали викладачів і студентів свого університету, куди ж вони цього року поїдуть на відпочинок.

Про це йдеться у черговому випуску студентського відео StudLife.

Автори і ведучі - Галина Падалко і Анатолій Рабочаускас, як завжди, ставили питання й отримували неочікувані, чи іноді занадто очікувані відповіді про те, що робиться в університеті на канікулах.

Отож, тематика випуску: «Чим живе університет влітку?».




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: СНУ, цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а що то за одна з бігудьою на лобі?
Відповісти
Діду, ти шо не знаєш?
Та то ж супермега крута Галя Падалко :)
Її всі знають
Відповісти
не чув такої.
Відповісти
та це випендрьожниця одна з матфаку - Галя Падалко... марить славою Каті Осадчої))
Відповісти
акваріуми купили. плазми на стіни. годинники.... добре обжились "світили мудрості"!!! стипендійні гроші забрали для беркуту та й собі відщепнули "срібника"...
А ви воюйте хлопці- вас на екрані гарно видно. без броні...
Відповісти
Ще б ремонт у головному корпусі зробили. А то обгортка красива, а коли заходиш в аудиторію - совок стайл. Певно років 25 ніхто нічого не робив. Аж соромно за обличчя універу
Відповісти
Робіть хештег "Падалко"!так піарить СНУ молода дівчина. Вот просто умнічка. Молодець, круті речі робиш і постійно в русі. Не пригадую, щоб за останні роки хтось так піарив наш ВНЗ
Відповісти
а де піарить? перед ким? вдіти тілогрійку і взяти мукрофон - то ще не піар.
Відповісти
Університети треба не піарити. А щоб вони своїм науковим і педагогічним потенціалом показували що це сильний ВУЗ.
А ця студентка хоче сама туди попасти або стипендію іменну заробити от того і пнеться. Треба вчитись, а не бігати з мікрофоном. До речі читав в коментах вчиться на математичному, а там хіба не треба голову мати.
Відповісти
Про що ви говорите, яка іменна стипендія? Вона про це казала? Чи може ви розумовий рівень дівчини знаєте? Вона всюди встигає. Стільки заздрощів! Та це круто!!!) Галя-ти молодець.
Відповісти
Науковий потенціал показують студенти, аспіранти, науковці, викладачі. Культурний розвиток університету не менш важливий. Тому і цим хтось займатись має. От вона й займається тим, що ще й виходить класно
Відповісти
це не ВУЗ,а ШАРАШКІНА КАНТОРА!!!
А вкдуча слово"нє",хоча б під час "ефіру" могла б не говорити))), полішучьйо....
Відповісти
Нуда скільки держгрошей вбухати у базу "Гарт" на оз.Світязь то й не гріх туди поїхати і відпочивати.
Відповісти
Ціни на путівки в "Гарті" зробили такі, що там лише з ректорською зарплатою і можна відпочивати. А рядовим працівникам та студентам відведіть там бодай місце для наметів!
Відповісти
Коцан нещодавно повернувся з відпочинку за кордоном. Здається, в ОАЕ був. Після такого на Світязь їхати - не комільфо. Хоча, за державні гроші, чому б і ні.
Відповісти
та ну и що..там на світязі чим не європа...там стільки грошей відмито держаних....
Відповісти
В Коцана така хатка на Світязі біля самого озера, що йому не потрібно за державний кошт відпочивати на "Гарті".
Відповісти
"Ви навчаєтесь у найкращому університеті в світі"
Добре ж їй заплатили...
Відповісти
і то ж треба було таке придумати
Відповісти
Це просто ідеальна реклама університету, за таке адміністрація має розцілувати цю Галю Падалко, бо для піару ВУЗу вона робить більше ніж всі проректори разом взяті!!!
Вона молодець, це вже пора визнати
Відповісти
коли кинчиться брехня
Відповісти
Зйомка на 2йку
Відповісти
Немає слів... краще б дітей наших військових туди спрямували на відпочинок.
Відповісти
гламур по луцьки...боже боже..низькі духовно люди
Відповісти
коцан такий ректор як з мене студент вну... моя думка гнати його в шию..а то як кліщ сидить на тому вузі..ректором його тяжко назвати..мафіозій палицівський
Відповісти
офігили вже в доску...один ректор історичного має ресторанчик..інший ще один бізлес...а рактор як папа карло..стеденти..де ви..пора цих уже буржуїв на місце ставити !!!!!
Відповісти
Яка ціна путівок на гарт?
Відповісти
В час коли країна перебуває у війні з путінськими фашистами, коли гинуть люди, такій особі, як ректор ВНЗ робити заяви про відпочинок - це ...
Відповісти
Ну, ви ж не відпочиваєте. Ви гордо осідлавши свій стілець і взявши до рук зброю(мишку, клавіатуру, чашку чаю/кави, тортик і т. д.) боретесь з злочинними намірами цих жахливих людей.
Подумати тільки, вони ж КОЖНОГО року дозволяють собі у відпустку з'їздити...

P.S. Для "Авторів" і "Коментарників".
Напевно забракло статтей де грязюкою мажуть фронтон СНУ, що люди починають, перепрошую за слово, гадити прямо тут, в звичайнісінькій собі статті про якусь малокорисну(я не кажу, що непотрібну, може це в щось хороше і якісне переросте колись) студентську ініціативу...
Відповісти