вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Скандал у волинському селі: не поділили гроші за роботу на виборах

Скандал у волинському селі: не поділили гроші за роботу на виборах
Члени дільничної виборчої комісії з села Дубровиця Камінь-Каширського району заявляють, що під час роботи комісії на останніх президентських виборах їх голова влаштував «сімейний підряд», несправедливо розподіляючи преміальні кошти.

Про це йдеться у листі членів ДВК, який опублікували Вісті Каменя.

На адресу редакції "Вісті Каменя" надійшов лист за підписами членів ДВК № 070221 із села Дубровиця Камінь-Каширського району. Члени цієї виборчої комісії обурені тією нахабністю,з якою голова ДВК в цьому селі фактично привласнив усі преміальні кошти,що були ним отримані по закінченню повноважень виборчої комісії, пише видання.

З цього приводу публікуємо лист решти членів виборчої комісії ДВК № 070221 в с.Дубровиця Камінь-Каширського району:

«Ми, члени дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 070221 хочемо розповісти про те, як відбувався розподіл премії в селі Дубровиця.

Головою ДВК № 070221 був житель нашого села Бігун Микола Миколайович. У четвер, 12.06. вищезгаданий Микола Миколайович розносив по домівках (оце сервіс!) премію для членів комісії – аж по 40 гривень. Заступнику голови, яка їздила в смт. Маневичі і добросовісно виконувала свої доручення –лише 55 гривень і секретарю – 50 гривень із всієї суми 1960 гривень…

З усієї комісії набагато більшими сумами преміювали тільки двох «найактивніших» членів комісії:голову ДВК Бігуна Миколу Миколайовича та члена ДВК... його дружину Бігун Валентину Юріївну. Очевидно ,так вирішили вони вдвох в сімейному колі. Валентина Юріївна написала «липовий» протокол засідання комісії(на якому мали бути розділені преміальні кошти), а Микола Миколайович поставив печатку без відома інших членів комісії.

Після такого «прозорого» розподілу цих коштів члени комісії запропонували голові ДВК зібратися разом і пояснити, як же відбувався розподіл. Ось які пояснення ми отримали:

-983 грн.- одна премія його дружині, Бігун Валентині Юріївні, яка була членом комісії і морально підтримувала свого чоловіка в цій «нелегкій» справі.

-80 грн.- за виготовлення кабінок його братові, Бігуну С.М. Але ж, шановні, за надання цих послуг був складений окремо договір між ОВК і виконавцем і був окремо оплачений!

-100 грн.- за дошки нашому шановному голові, які він приніс для виготовлення кабінок і забрав назад.

-100 грн. – за оренду сільського клубу чи за використання електроенергії, яку використали члени комісії, завідуючій клубом, вищезгаданій Бігун В.Ю., чи, як пояснив Бігун М. М., за те, що прибирала).

З цього приводу хотілося б звернутись безпосередньо до районного керівництва завідуючої клубом з таким питанням: Чому ж у нашому селі клуб відкритий не більше 5 разів на рік? Поцікавтеся в людей! Чому молодь роками(!) не відпочиває в клубі? Було і таке, що ходили до хати завідуючої клубом Бігун В.Ю. і уклінно просили відкрити клуб. Ми вже не говоримо про те, що ніколи не проводилось будь – яких заходів для молоді (конкурси, тематичні вечори). Може, це комусь вигідно? Поясніть, для чого такий клуб, а особливо, коли в країні криза, за ЩО завідуюча клубом Бігун В.Ю. отримує заробітну плату?

Повернімось до розподілу премії. Із цих же преміальних 200 грн. знову ж отримала Бігун В.Ю. як самий «активний» член виборчої комісії. А решту 425 грн. -- розділили між усіма членами комісії . І врешті те, що залишилось, Бігун М.М. знову забрав собі.

Коли ж ми запитали, чому такий розподіл премії, то від голови ДВК почули, що «..ви гною не викидали, не перетрудились, а отримали зарплату!..». Ми зауважили, що працювали не менше, ніж його син, Бігун О. М., який був оформлений на виборчій дільниці водієм, але на дільниці його ніхто не бачив, а отримав Бігун О.М. близько 500 грн. Також цікаво, як же «трудилась» його дружина голови ДВК, щоб отримати в 40 разів(!) більше від інших членів комісії?!

За такі наші питання Микола Миколайович обізвав членів комісії таким словами, що в жодному із словників ну ніяк не можна знайти! Можна було б і посміятися над усім цим, але чогось не хочеться... І приходить на думку народна мудрість: «Не кусай багато, бо можна і вдавитись».

Підпис під цим листом не поставила Мажула Г. М., дочка Бігуна М.М., яка теж була членом комісії. Ось такий сімейний підряд! Можливо потрібно задуматись кандидатам, які пропонують у члени комісії отаких «нечистих» на руку людей.

Насамкінець варто нагадати тих кандидатів в президенти,яких представляли вищезгадані особи . Голова ДВК 070221 в с.Дубровиця Бігун Микола Миколайович був представником кандидата в президенти Маломужа М.Г. , Бігун Валентина Юріївна представляла кандидата в президенти Тимошенко Юлію Володимирівну , дочка цього «сімейного підряду» Мажула Галина Миколаївна – Шкіряка Зоряна Несторовича.

Скажіть хто є членом ДВК , і відразу зрозуміло, що це за кандидат?

Підписи:

Заступник голови ДВК: Решетовська А. Ю.

Секретар ДВК: Бігун Н М

Члени комісії: Бусько Р.Д., Чоп Р. Р., Понєдєльнік Л. І.,

Мартинюк В.В., Сачук Л. М., Юрчик А. М., Бабула Н. А.»
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Судячи по підписах під зверненням, не з усіма Бігунами поділилися )))
Відповісти
А від якого кандидата були члени ДВК?
Відповісти
Ха-ха-ха!!! У нашому болоті усе видко. Ох і зірвав куш голова та родина... Просто кайдашева сім*я.
Відповісти
Бігун Валентині Юріївні, яка була членом комісії і мОРАЛЬНО підтримувала свого чоловіка в цій «нелегкій» справі.
Відповісти
Сьогодні в Дубровицю "неочікувано" завітали працівники районної служби УБЕЗ(Управління по Боротьбі з Економічними Злочинами)і беруть пояснення у членів цієї ДВК. Коли люди спитали,чому УБЕЗ приїхала до них в село, мовляв ми ще нікуди не звертались,то убезовці відповіли, що прочитали про цей інциндент в інтернеті..
Відповісти
Кажись, тут було щось згадано про подібних "бігунів" в селах Черче та Підріччя Камінь-Каширського району..
Відповісти
Так , в Підріччі подібні "бігуни" дуже швидко зреагували-провели телефонні консультації із дубровицькими "бігунами".Ті підтвердили факт присутності "органів" для розрулювання цього конфлікту.І вже в неділю вранці в підріччі членам ДВК було доплачено необхідні кошти.Це 100% свіжа інфа.
Відповісти
Бусько Р.Д Зірвала великий кущ на минулих виборах, і хотіла ще.Не тут то було."Жаба задавила" рішила поскаржитись.
Відповісти
Мабуть вона хотіла морально підтримати за гроші..
Відповісти
Останні новини
Скандал у волинському селі: не поділили гроші за роботу на виборах
22 червень, 2014, 12:50