Стильний Луцьк. Портрет дня: Вікторія Королюк

Стильний Луцьк. Портрет дня: Вікторія Королюк
Вікторія Королюк, 23 роки, візажист

Сьогодні у нашій рубриці бухгалтер, яка професійно захоплюється візажем. Дівчина успішно поєднує дві роботи.

«Одного якогось певного стилю для себе я не відокремлюю. Поєдную різні речі. Для мене особисто в одязі головне – це гарне взуття та сумка», - ділиться Вікторія.

Вона слідкує за модою, але для себе підбирає речі, які їй «душевно ближчі».

Хоч окремого стилю Вікторія для себе не виокремлює, зізнається, що полюбляє зручний кежуал. А з аксесуарів надає перевагу мінімалістичним.

На фото дівчина одягнена у блузку BERSHKA, джинси ZARA. Взута дівчина була у босоніжки. А прикрасила свій образ наша героїня окулярами від CALVIN KLEIN, намистом та годинником, а також яскравим клатчем від FIATO.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Стильний образ. Всі аксесуари гармонійно підібрані між собою. Яскравим акцентом зовнішнього вигляду дівчини є клатч зі зміїним принтом.

Джинси підгорнуті до взуття, вдало їх підкреслюють. Блуза вільна, з падаючої тканини – підходить до стилю. Також дуже добре, що взуття бежевого кольору, адже такий вибір візуально видовжує ноги.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гарнюня
Відповісти
якась з дрібними формами дівчина. стиль під хлопчика нагадує.
Відповісти
Напишіть будь-ласка номер телефону візажиста, і скільки коштує викликати такого майстра додому))
Відповісти
Дывсина гарненька. Не подобається лише, що вираз обличчя одноманітний- посмішка , що два передніх зуба було видко...трохи Сєню Яценюка нагадує.
Відповісти
Гарна, стильна, напевно розумна, іншою не може бути дівчина яка поєднує дві роботи, молодець! Особливо сподобався вираз «душевно ближчі» розуміння таких слів дає можливість зрозуміти, в певному сенсі якою є людина, а не просто оцінити одяг!!!! ;-)
Відповісти
жовта сумка там до чого?
Відповісти
а до чого вона маэ бути???? гарна сумка, пасуэ)
Відповісти
Такій гарній молодій дівчині буде гарно в будь-чому, її не зіпсує ніякий "стиль", щоб вона на себе не вчепила. Шкода що ті собачі ланцюги, які вже були в моді та стилі, пройшли круг і знову повернулись.
Відповісти
Гарне личико, але з ланцюгом перебор, на ньому можна вигулювати 2х ротвейлерів
Відповісти
таке відчуття наче десь в кіно бачив о_О
Відповісти
да, вона трохи кіру найтлі смахує
Відповісти
Макіяж та одяг сьогодні ТВОРЯТЬ ДИВО)))
НЕ дивно,що вчиться професійно макіяжу)))
Поведінку ще б змінити-і була б нормальна українка, а не задиркувата ....волинянка!
Відповісти
Гарна номер телефону можна?
Відповісти
Знаю її особисто,дуже добра і чуйна людина,а не задиркувата волинянка.І тут йде оцінка стилю,а не її поведінки
Відповісти
на гарненьку худеньку дівчинину що не одягнеш, то буде гарно. але того ланцюга треба зняти)
Відповісти
Реально класно!
Відповісти
Гарна дівчина.Найбільше мені сподобалися її босоніжки
на високих підборах- це просто бомба,супер. І клатч теж пасує до образу.
Відповісти
Дівчина кльова. 'ЯЯ'- ти маєш рацію,то якийсь кругообіг ланцюга в природі.
Відповісти
Наші дівчата найкращі
Відповісти
Нічо так, гарненька.
Відповісти
Really cute girl! Ukrainian gals 're the best!
Відповісти
Гарна медсестра буде скоро на Сході
Відповісти
але оті окуляри роблять їй ванбров...ахахахах....без них гарніше.
Відповісти
Дуже гарна, стильна дівчина. Образ підібрано супер, подобається все: одяг, взуття, аксесуари, макіяж, зачіска. Дуже гарні, виразні очі чудово підкреслені легким мейком. Підтримую, що таку красиву зовнішність одягом зіпсувати неможна, лише підкреслити!!!
Відповісти
Фото де дівчина сидить на папірцю не дуже професійно. А так все гуд.
Відповісти
Вікуся, ти шикарна як завжди✌
Відповісти
Вікуся дуже гарна і стильна дівчина! Всі хто пише тут анонімно погані і образливі коменти,особисто її не знають!
Відповісти
Look просто шикарний. На перший погляд дуже простий, проте помiтно, що продуманий. Дiвчина молода й вродлива. Менi сподобалося це поеднання - жiночоi краси та стилю.
Відповісти