Волинські спортсмени виграли всі призові місця на змаганнях у Польщі

Волинські спортсмени-рятувальники другий рік поспіль здобули всі призові місця на змаганнях у Польщі.

V загальнопольський турнір з підняття по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху учбової вежі в закритих приміщення відбувся 17 квітня в місті Соколов-Подляський Мазовецького воєводства Республіки Польща, повідомили у ТУ МНС України у Волинській області.

Участь у змаганнях, крім волинян, узяли понад 160 спортсменів-пожежників з усіх регіональних управлінь Державної пожежної служби Польщі.

У турнірі ІІІ місце здобув начальник варти СДПЧ-8 міста Каменя-Каширського капітан служби цивільного захисту Віталій Дудік. Він виконав вправу за 14,49 секунди.

Срібним призером з часом 14,27 секунди став заступник начальника зміни оперативного відділу територіального управління майор служби цивільного захисту Юрій Сафатюк.

Перемогу на турнірі святкував начальник варти СДПЧ-10 міста Любомля капітан служби цивільного захисту Андрій Поліщук, який виграв у срібного призера всього 0,07 секунди. До слова, чемпіон і минулого року зайняв першу сходинку п’єдесталу пошани на цьому турнірі.

Українські спортсмени отримали іменні кубки та цінні подарунки від господарів змагань.