Луцький депутат прийшов на сесію в футболці «ПТН ПНХ». ФОТО

Луцький депутат прийшов на сесію в футболці «ПТН ПНХ». ФОТО
Депутат Луцької міської ради Андрій Козюра прийшов на засідання сесії міськради у футболці "ПТН ПНХ".

Засідання сесії відбувається у середу, 25 червня.

Як відомо, серед інтернет-спільноти ця комбінація шістьох букв означає фразу "Путін, пішов на х..".



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
сьогодні середа, а не четвер
Відповісти
Цікаво, чи запровадить ВО"Батьківщина" таку футболку у дрескод, для усіх депутатів, хоча б на рівні міста? ))
Відповісти
Несолiдно
Відповісти
всеодно ніхто не переплюне!!!!!!!!!!
Відповісти
Ну так порівняв...
Відповісти
Оце вже подвіг достойний міського депутата!
Відповісти
Всім депутатам такі футболки!!!!! І Путіну теж від луцька!!!
Відповісти
Всім депутатам такі футболки!!!!! І Путіну теж від луцька!!!
Відповісти
Блін...собі хочу таку!
Де в Луцьку можна купити таку файну футболку??!
Відповісти
виготовляю "любе" зображення на "любу" футболку... швидко і по-фінансах споживче... за ПТН ПНХ шплена патріотична знижка!!!!
Відповісти
ну що...сенсація чи шо
Відповісти
Путін справді хуйло, але депутатв цьому випадку підкреслив свій рівень і інтелект.
Відповісти
Згоден на всі 100%.Краще б своїми діями підтримували народ,а не піарилися!!!!!
Відповісти
футболка здаля ніби якісна... такого типу написи у два кольори робимо швидко на вашій футболці... за антиМОСКАЛЬСЬКИЙ напис - знижка!!!, діє, поки діє АТО!
Відповісти
найшов спосіб підняти собі рейтинг, що це за царь палатку ставить навпроти центрального корпусу вду -- хто з депутатів скаже???????
Відповісти
комент не розімтив ...в якому вказано про козюру...
Відповісти
що можна сказати у Козюри пре культура..просвітися б трохи https://www.youtube.com/watch?v=MYFHYDmX6hc
Відповісти
інтелект і культура дорівнює нулю, краще займалися б не піаром, а справами міста, але яка культура у наших депутатів таке і місто все гавнішає та гавнішає.
Відповісти
Так тримати! З задоволенням носила б таку!
Відповісти