Півзахисник «Волині» вдруге зіграв на Чемпіонаті світу і травмувався

Півзахисник луцької "Волині" зіграв сьогодні свій другий матч у складі збірної Нігерії на чемпіонаті світу, який триває у Бразилії.

Майкл вийшов у стартовому складі "суперорлів", які грали заключний поєдинок у групі F проти Мессі та Аргентини, - повідомили у клубній прес-службі.

Видовищний поєдинок, який, щоправда, вже нічого не вирішував для обох команд, оскільки одночасно із цим матчем боснійці вигравали в Ірану, закінчився із рахунком 3:2 на користь південноамериканців.

Особливо яскравими були початки обох таймів. Аргентинці (Мессі) відкрили рахунок на 3-ій хвилині, але вже у наступній атаці наш Бабатунде протягнув м`яча центром поля, віддав ліворуч на Мусу й той забив ефектний гол.

Гойдалки у цьому матчі тривали впродовж всіх дев'яноста хвилин і прикро, що на 65-й хвилині Майкла довелося знову, як і в грі проти Боснії, вимушено замінювати.