Волинський «Правий сектор» прийняв присягу та вирушив на Схід. ФОТО

Волинський «Правий сектор» прийняв присягу та вирушив на Схід. ФОТО
Бійці волинського осередку "Правого сектору" прийняли присягу на вірність Україні та збираються вирушати в один із батальйонів в зону АТО.

Прийняття присяги та молитва відбулися в п'ятницю, 27 червня.

Біля 20 бійців долучать до одного із батальйонів на Сході. До якого саме - не кажуть, посилаючись на таємницю.

Бійці розповідають, що із собою на Схід беруть лише необхідне, зокрема, одяг та запас продуктів.

Перед виїздом вони пройшли обряд посвячення за християнськими традиціями, а потім прочитали "Молитву українського націоналіста". Саму присягу приймали лише луцькі бійці, натомість очільник організації на Волині Павло Данильчук пояснив, що вояки із Ковеля та Володимира-Волинського долучаться пізніше. Дорогою також з'єднаються із побратимами з Рівного.

Наостанок активісти "Правого сектора" вирішили "завітати" до заступників керівника обласного УМВС, щоб нагадати, що "пора звільнятися та їхати на Схід".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вертайтесь живими і з перемогою!Нехай береже ВАС БОГ! Слава УКРАЇНІ!!!
Відповісти
ОТ КОГО УЖЕ ЛИЦА ПРЯТАТЬ?
Відповісти
так сеператисни як нам якужуть..це тіж люди які місцеві..а вони теж люди й читають же новини ! обличчя запамятають й будуть там полювати ! й ще як на мене нашивки правий сектоор це те ж саме що їхати на схід й на лобі намалювати точку куди цілитися снайперу !!!
Відповісти
Данильчук молодець дай бог здоров я всім...і луцьктепло спас і схід захистить.
Відповісти
що він там спас ! не мели дурні ! зато на останній сесії не підтримав горгута ! й дали оренду до 35 року..от й далі обдиратимуть підприємців ринку, а гроші до бюджету міста не надходитимуть в повному обсязі ! такий то наш правий сектор...лобіює питання окремих людей !
Відповісти
Що ти верзеш??? Данильчук на сесії в середу був першим, хто після заслухання звіту комісії встав та чітко сказав "НАВІЩО ПОСЕРЕДНИКИ між луцькою м.р. та підприємцями?" Тому Правий сектор, як раз у цьому питанні нічого не лобіює. А тобі, Васильок, не варто відкривати пельку, якщо не тямиш, що кажеш!
Відповісти
Да спас повні штани нас...в казлячек і далі працюе а романюк продажний все бреше людям.
Відповісти
на цей раз напевно поїдуть,а то тільки
піараться що буцімто їдуть.
Відповісти
ей..прошу не путати із самообороною.. вони то так само роблять ))
Відповісти
"...із собою на Схід беруть лише необхідне, зокрема, одяг та запас продуктів..." - т.е. пожрать и памперсы. А по поводу бронежилетов и касок потом скиголить начнут, что без них воевать не могут?
Відповісти
+100 відцотків ) не один ти помітив що так вони їдуть туди..! майже голі воювати !
Відповісти
потім будуть пікетувати всіх що їхні там хлопці без броніків !
Відповісти
А ти їдеш, чи вже вернувся, чи так - попі...ть?
Відповісти
А Данильчук чому не поїхав?
Відповісти
йому не можна ..у нього пузо й плюс а тут хто піаритиметься..осіню ж вибори !
Відповісти
Теж цікавить таке питання...
Відповісти
Хто вам сказав, що Данильчук не поїхав?
Відповісти
Він поїхав.
Відповісти
а броніки із собою взяли? проходили підготовку перед тим як їхати в зону АТО ???????
Відповісти
А ви бачили як під час молитви небо розпогодилося і засвітило сонце!!!!! Це добрий знак!!! Щасливо ВАМ дорои!!! Повертайтеся живими і здоровими!! Слава Україні!!!
Відповісти
ещё добавится к небесной сотне с Богом ребята!
Відповісти
А отець духовний на Гузя сильно схожий... )))
Відповісти
То гузь був переодітий.
Відповісти
Хлопцям бажаю берегтись від куль,пам"ятайте,на вас чекають вдома батьки,діти,родина,колеги,сусіди ...список можна продовжувати.
Тепер хочу звернутись до коментаторів "вище"я розумію,що дехто можливо знає когось із Пр.сек.чи Самооб.з іншої сторони,але люди добрі,скажіть звідки у вас такий цинізм-чому ти сидиш біля монітора і пліткуєш,а не йде один з другим виборювати краще життя ,бо ти боягуз .
Відповісти
позакривайте роти, і валіть на схід, бо тільки ...здіти вмієте! І Павло поїхав, і весь керівний склад ПС Волині. ЗАхарили. Щось не подобається - зробіть краще і самі. Стосовно броні - треба було подарувати кожному.
Відповісти
Храни вас Господь парни, возвращайтесь живыми!!!!!
Відповісти
А почему у них автоматы разные - я насчитал 4 вида калибра 7.62. Причем у двух приклады не как у старых АК и АКМ, а как у заграничных подделок. Да и СВД какая-то странная - нет крепления под штык-нож. Жаль пулеметчика не видно. А то на присяге "ДонбаССа" у одного чела был РПД, снятый с вооружения в 1959 году. ИМХО ФЕЙК СТРАЙКБОЛЬНЫЙ.
Відповісти
Я також хочу,куди звертатись?
Відповісти