У Луцьку на ДАІ написали «Слава Украине» і «Банду геть». ФОТО. ВІДЕО

У Луцьку на ДАІ написали «Слава Украине» і «Банду геть». ФОТО. ВІДЕО
Керівництво волинського ДАІ скаржиться, що революціонери влаштували "безчинства" у приміщенні управління.

Візит активістів "Правого сектору" та "Автомайдану України" до автоінспекторів відбувся у п'ятницю, 27 червня.

За словами керівника обласного ДАІ Володимира Кравчені, активісти кидали у вікна приміщення шини, а також балончиком порозписували вхід у нього.

Також він стверджує, що його "шарпав" один із активістів, про що він хоче написати заяву в правоохоронні органи.

Володимр Кравченя дав офіційну відповідь активістам та нагадав, що 10 волинських ДАІшників виконують завдання на сході та дорікнув активісту "Автомайдану України" Ігорю Оборонову, що той не хоче сам їхати на схід воювати.

Оборонов відповів, що не є військовозобов'язаним.

Кравченя ж мовив, що така людина не має права вказувати ДАІшникам, що робити, бо на ділі не довела, що готова боротися за країну.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я б радив цим чудыкам не рипатися навыть за територію Волины.Самі ж міліціонери повідстрілюють.
Відповісти
Це маразм,як можна так із державного майна,і дерслужбовця!
Відповісти
брехня це а не стаття на відео видно як його шарпали і видно як один скат закінули і кравченя потрібно звільняти бреше на очах
Відповісти
ДАІ це не зашкодить. їм від цього не холодно не гаряче, як були нахабами так і залишились, як "працювали" під "чуйним" керівництвом, та і беруть
Відповісти
Це маразм,як можна дивитися на цей безлад,як можуть ці марадери робити з державного майна такий безлад,так само держслужбовця за груди брати,наведіть порядок,як можуть разні прави сектори чи якись автомайдановци бомбити зданія,ганьба!
Відповісти
Ганьба для служб різних структур,просьба навести порядок з ціми секторами і прочими!
Відповісти
Міція сама винувата,що дозволяє такий безлад!
Відповісти
Чому коментарі удаляєте!
Відповісти
Оборонов дорікнув на правах платника податків. як і ми всі. як ми всі, прості люди спонсоруємо ту падаль в погонах
Відповісти
Іди вивчись на мента послужи 5 р і тоді займай цю посаду, а то п...ти рад готов
Відповісти
Оборонов їдь на схід, боягуз.
Відповісти
Нехай би ці сектори різні свою силу і розум краще на сході проявили,поїхали та й замінили солдат,які вже більше,як сто днів не переобуваються,не миті,не бриті,голодні,а не тут безлад розводять,мабуть шини кидати та балончиками писати це всі їх вміння.Який порядок може бути в державі,якщо людьми військовими,міліціонерами,з вищими освітами,назначеними на посади міністром,будуть керувати такі самовпевнені самовизнанні особи
Відповісти
Данильчука Оборонова всіх за грати. Революціонери хренові адже української мови не знають.
Відповісти
Майно не треба марнувати бо це народне.А мусорів які й надалі бомблять автонарод судити.Коли ж це нарешті відбудеться?
Відповісти
Гидко дивитися на ціх бандитів,як може різна шваль наставляти міліцію,невже вже внас в Украііні не має гідних служб щоб цю падаль всю за грати пересадити,вже гидко дивитися на цих данильчуків і прочих майдонутих!
Відповісти
Революдія пожинає свої плоди!!! Треба заставити ПС відновити понівечене державне майно, яке до речі придбане за кошти платників податків. Чому міліція боїться цих "..." ,Хто їх фінансує???
Відповісти
даі потребує реформи. існуюча система не ефективна.
має змінитись законодавство і створитись новий орган по нагляду за дорожнім рухом.
це повинні бути особи фізично підготовлені, з вищою юридичною освітою, з базовими знаннями іноземних мов та основ медицини.
жодного зі старих не брати, виключно нові, молоді.
реєстрація порушень - в автоматичний режим без можливості втручання, платити повинні всі, "корочка" збільшує штраф удвіччі. кількість патрулів по місту не меньше 10-12 машин, вони можуть приймати і екстренні виклики по лінії 102 і оперативно прибувати на місце події, для локалізації чи припинення правопорушень іншого характеру.
це мінімум.
Відповісти