У міліції кажуть, що активісти погрожували спалити обласне управління. ФОТО. ВІДЕО

У міліції кажуть, що активісти погрожували спалити обласне управління. ФОТО. ВІДЕО
Активісти "Правого сектора" увірвалися в УМВС Волині і вимагали звільнення з посади заступника очільника структури.

При цьому вони погрожували фізичною розправою, - стверджують в прес-службі волинської міліції.

Близько 12-ї години у приміщення УМВС України у Волинській області увірвалося кілька десятків представників «Правого сектора» в камуфляжах та балаклавах.

"Ігноруючи вимоги постового міліціонера та співробітників чергової частини управління щодо режимності об’єкта, завдавши тілесні ушкодження одному із працівників міліції, котрий припиняв протиправні дії, зловмисники прорвалися через пост і вирушили до кабінетів заступників начальника УМВС", - йдеться в повідомленні прес-служби.

За інформацією правоохоронців, "нападники принесли із собою шини та вимагали у першого заступника начальника УМВС, аби він написав рапорт на звільнення та у продовж 24 годин залишив займану посаду, погрожуючи при цьому фізичною розправою та знищенням будівлі УМВС шляхом її спалювання".

Подія зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.

Вирішується питання про початок досудового розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) та ч. 1 ст. 343 (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, як стверджують активісти, шину вони принесли у приміщення УМВС Волині як символ: аби нагадати про Майдан.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
пора мочить радикалов
Відповісти
Бідолашні. Такий стрес отримали, що прийдеться усі вихідні поправляти здоров'я.
Відповісти
Україна підписує угоду про асоціацію, а правосєки створюють картинку для Кисельова....
Відповісти
Вас ще хвилює думка Кисельова? Ви для нього з народження фашист
Відповісти
треба гнати цих "януковичів" з усіх кабінетів, шоб не не було як в 2004 , дуже швидко вони прапори міняють
Відповісти
П.С. російська заказуха...пропали вони шось сволочі, після того як свою роботу зробили....ееее!!!!народ, хто вас спонсорує, уроди...? не повіру, що це ваша громадянсьа позиція...
Відповісти
Давно пора спалити !!!!
Відповісти
Хай їдуть на Схід з Данильчуком в голові. Воїни х*рові. Знають, що їм за це нічого не буде, бо їх кришують, от і бикують
Відповісти
Хто бідолашні?
Міліціонери?
Відповісти
Хто бідолашні?
Міліціонери чи бійці?
Відповісти
От вам хлопці в масках в Слов'янськ їхати треба! Там Вашого патріотичного духу так не вистачає!!!
Відповісти
а чому мусара тут так мало коментів настрочили? клоуни мусара і все....
Відповісти
Пока ПС та йому подібні організації не закриють за грати порядку в області не буде. Труси хренові
Відповісти
верньотся вся х.. пятілєтка за трі дня..всім ходити по стрункє і в очи начальника трепєтно заглядувати коли гаркне..ото життя ото порядок..а так всі крадуть і крали..яка різниця хто..цей завтра чек принесе що на армію перевів зарплату за півроку..незавідуйте..то так треба.такі всі.на всій планєті.а правий сектор в колхоз на буракі.клімчука назад він знає як область спасти..
Відповісти
всі такі розумні тут, Правий сектор те правий сектор се...
саме такі люди прогнали Януковича, вони ризикували своїм життям!!!
а що ви зробили??? диванна сотня??

щодо сходу - а що ви скажете хлопцям, які приїдуть зі сходу і запитають чим ви займались поки нас вбивали???
на посадах всі ти самі, якого х*ра ми воювали тоді???

беріть і змінюйте місто, а не критикуйте тих хто це робить!!!
Відповісти
поламати і розгромити можна швидко, а хто ж буде це все ремонтувати, відновлювати, а саме основне, за які кошти?
Відповісти
Просто міліції з ПС треба поступати " по європейськи". Напевно ПС це безробітні яким невистачає роботи. Нехай відбудують те що потрощили, а то одні люди працюють, будують, а інші нищать плоди їхньої праці.
Відповісти