вхід реєстрація

Волинські революціонери пояснили, чому не всі їдуть на Схід

Волинські революціонери пояснили, чому не всі їдуть на Схід
Відсутність достатньої кількості місць, проблеми зі здоров'ям та відсутність військової підготовки – причини, через які частина представників революційних організацій з Волині не їдуть воювати на Схід, заявив керівник ГО «Автомайдан України» Олег Бондарук.

Про це він говорив під час народного віча у Луцьку в неділю, 29 червня.

«Чуємо запитання: «Чому ви не їдете на Схід?». Ми всі на Схід не можемо поїхати тому, що ми всі там просто фізично не помістимося», - пояснив він.

«Серед наших активістів є особи без військової підготовки, з проблемами здоров’я. Тому вони на місцях проявляють свою громадську позицію, збирають речі для військових, кошти на бронежилети, приймають активну участь у житті громади на місцях», - додав Бондарук.

Також він пояснив, чому представники «Правого сектору» та «Автомайдану України» «причепилися» до волинських правоохоронців.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
))) от я боюсь туди їхати, а Вам слабо пртзнатись?
Відповісти
Дуже влучно! Всім не хватить місця - оце видав, сміх скрізь сльози.
Відповісти
Де ж вони поїдуть?)) Це ж не фарбою місто обливати. Там стріляють. Там вбити можуть. Єдиний євромайдан, який я не підтримувала в Україні - місцевий.Збір істеричок та боягузів. Виробили пафосно-героїчний погляд -воїни світла)))) А там , де дійсно потрібний патріотизм та відвага - тут зась, не помістимось. Боягузи! Ганьба!
Відповісти
ми все більше починаємо вірити в те що ПС фінансується на москальські гроші+ рекет середнього бізнесу, в т.ч. митники-прикордонники... В АТО не всі їдуть бо більша частина з них боягузи і зрадники.
Відповісти
от в мене товариша забрали лише тому,що в нього кафедра була.йому 42 роки,хворий на артрит,без батька і матері,автомата в очі раніше не бачив.і нічого.сидить зараз на сході без броніка.своєї черги чекає.а тут такі красавци з самооборони в формі чистій по луцьку ходять строєм.класно.тепло.чисто.комфортно.безпечно.от переможемо нечисть і вони перші парадом пройдуть.
Відповісти
А я і не збираюсь туди їхати.... Молоді пацани, по 25 років, (7 чоловік) приїхало з донецька і живуть в мене по-сосідству, бухають, гуляють, по клубах постійно....... а я маю їхати на їх землю і воювати там замість них?
Відповісти
революціонери такі революціонери.)
Відповісти
як говориться по морозилися
Відповісти
В Луцьку нічого не сдвинулось з місця і хлопчикам є чим займатись, не кожний може воювати! Хай би синочки можновладців - хоч один пішов би на Схід, млжливо б богатенькі Буратіно пару лишніх бронежилетів купили!!
Відповісти
нахєра вони ту форму камуфляжну понап'ялювали, ходять як герої з фронту,бля...Я б ту форму продавала б по військовому квитку, а не всім для параду і понтів...декому вона як корові сідло, але ж за що вони там сидять, де гроші беруть - загадка!Не повірю ніколи, що задарма і за ідею.
Відповісти
Провокатори вони Московські. Пята колона. Їх завдання - зробити так, щоб навіть волиняни плювались у той камуфляж, щоб сусід боявся сусіда, щоб рукоприкладство стало нормою нашого життя. Раніше, при старій владі, було - не підмажеш - не поїдеш. Тепер з їх подачі стає модним наклеп, наїзд, приниження, сила зброї і хто голосніше крикне. Таким справді не мусить бути місця - ні на Сході, ні на Волині. Вони хворі і заразні. Їх місце - у виправній колонії. Тільки нищити вміють все навколо себе. Схильність до суїциду ще лікують у психлікарні.
Відповісти