Стильний Луцьк. Портрет дня: Олена Марунська

Стильний Луцьк. Портрет дня: Олена Марунська
Олена Марунська, абітурієнтка, 21 рік

Сьогоднішню нашу героїню ми зустріли в центрі міста. Олена закінчила факультет філософії.

Олена каже, що їй подобається подорожувати, у мандрівках вона завжди пізнає щось нове й цікаве.

Окрім того, Олена займається візажем.

Каже, у який стиль одягу одягається - не задумувалася. У своєму "гардеробному арсеналі" має речі від маленьких чорних платтячок до спортивних широких штанів.

«Ніколи не ганялась за модою, бо за нею ніколи не вженешся. І ніколи не скупиш всіх модних речей. Для мене модний – це зручний одяг, у якому почуваю себе принцесою», - сміється Олена.

На фото дівчина одягнена у джинси, майку, сорочку, та балетки. Образ урізноманітнюють окуляри, сумка, намисто та сережки.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Зручний буденний образ. Майка з джинсами та сорочкою добре поєднуються між собою. Окуляри підходять до образу.

Взуття героїня підібрала для зручності. Загалом особливо цікавого чогось в образі немає, але все між собою гармонійно компонується.

Текст і фото Юлії СТАСЮК


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ото вже наштукатурилась )))
Відповісти
Якщо дівчина гарна, то їй все пасуватиме.
Відповісти
гарні брови, як у Брєжнєва
Відповісти
у Брєжнєва вони колосилися і він їх не малював! а ці швидше схожі на такі, як у японських гейш)
до речі, зараз пів-Луцька ходить з вискубаними і намальованими бровами, нічого дивного чи незвичного
Відповісти
Заздріть мовчки
Відповісти
Ну знаєш, не всі подобаються "безброві" дівчата... гарні, природні брови.
Відповісти
Лялечка,просто приємно подивитись (і не починайте говорити,що так зараз половина Луцька ходить).Просто комфортно і все...
Відповісти
Абітурієнтка, закінчила філософський факультет - панове журналісти, ви читаєте тексти перед публікацією?
Відповісти
Які журналісти, такі і публікації :-)
Відповісти
Оленка, на той час закінчила 4-й курс і була абітурієнткою (тобто вступала на 5-й) Панове читачі, включайте логіку!
Відповісти
А лапоть такий нівроку )))) Гарна ! Там правда одне фото з натяком на "подіумну ходу" просто жах. Той хто запропонував повинен бути відправлений у Крим ))))
Відповісти
Нічого дивного в цій "подіумній ході" я не бачу. Дівчина досить давно є моделлю, просто тут цього не написали.А ви заздріть-заздріть)
Відповісти
Знаєте, навіть гарну модель можна невдало сфотографувати ... знатоки ... масштабніше думайте!
Відповісти
Що в неї з лівою рукою??
Відповісти
Мабуть є якийсь глюк
Відповісти
то протез
Відповісти
розмір взуття 42?
на таку ніжку балетки вже не взувають. тут тільки каблучок допоможе хоч трошки зменшити ніжку
дівчинко,фарбуйся поменше. ти красуня але цей макіяж тебе не прикрашає.
Відповісти
а ти не заздри, і не придумуй нереальних речей, раз сама фейсом не вийшла ;)
Відповісти
А ти підпиляв(ла) собі ноги?
Відповісти
Гарна дівчина, гарно одягнена.
Відповісти
Леночка, мега позитивна і щира дівчина)))) Як завжди чарівна)
Відповісти
хто то такий красівий тут виступає?
фото!
Відповісти
Лєночка, в тебе є хлопець ?
Відповісти
Є, Саша, відпочивай
Відповісти
Гарна дівчина, нічього зайвого... просто і стильно
Відповісти
місце дял фотосету якраз підходяще
Відповісти
суперова дівчина , хоч модель,а проста з якою приємно поспілкувати і пройтись містом!!))
Відповісти
Гарна дівчина і брови у неї нормальні, а ті хто пише "колкості" - це точно подружки )))
Відповісти
Люблю Лєнулю, вона не просто красуня, а мегапозитивна і щира людина!
Сумніваюсь, що хоча б 10% людей, які написали тут погані коменти про неї хоча б трішки п параентрах і розуму дотягують до її рівня, а я знаю про що пишу)
Відповісти
Все супер!! Красуня!
Відповісти
Симпратичний філософ:)))
Відповісти
Я не розумію, що в ній такого красивого без гриму, що вона працювала моделлю в Китаї, є і більш красивіші,привабливіші і цікавіші дівчата.
Відповісти
Спеціально для Сергія!
Олена і без макіяжу дуже гарна. До того, вона приваблива і дуже розумна. А ще вона була не тільки в Китаї, і заслуговує ще Париж і Мілан (мінімум!)
Відповісти