вхід реєстрація

Кому на Волині нададуть відстрочку від призову?

Кому на Волині нададуть відстрочку від призову?
Особливістю призову 2014 року є те, що він проходить в травні-липні, внаслідок чого призовники, які закінчують навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та інших навчальних закладах, будуть підлягати призову на строкову військову службу, що обмежує їх можливість вступу до навчальних закладів.

При зверненні вищезазначеної категорії призовників з заявами про надання відстрочки від призову необхідно надати довідки, видані вищими навчальними закладами про те, що громадяни призивного віку подали документи на продовження здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня.

У Луцькому ОВК «Слову Волині» роз’яснили, що з метою організованого проведення призову громадян України на строкову військову службу та забезпечення конституційного права призовників на отримання наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня, зокрема призовників, які до 31.06.2014 року завершують навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та інших навчальних закладах та надали до військового комісаріату довідку, що вони зареєструвалися на ЗНО та довідку від вищого навчального закладу про прийняття документів на вступ, будуть подаватись на розгляд обласної призивної комісії щодо надання відстрочки до чергового призову за ч. 15 ст. 17 ЗУ «Про військовий обов'язок та військову службу», як такі, які за результатами ЗНО (результатів іспитів) можуть бути прийнятими на навчання для здобуття освіти.

Призовників, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання не набрали відповідну кількість балів (не можуть бути прийняті на навчання до вищих навчальних закладів) та студентів, які не отримали освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» (не можуть бути зараховані на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або «магістр») направляються для проходження призовної комісії та прийняття рішення щодо їх призову на строкову військову службу.

Відповідно, обхідні листи громадян призовного віку, видані навчальними закладами, будуть візуватися після проходження медичної комісії на призовній дільниці та надання вищезазначених довідок.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час