У центрі Луцька намалюють величезне графіті

У центрі Луцька намалюють величезне графіті
Луцькі вуличні художники Сергій Радкевич (Teck) та Андрій Присяжнюк (And) беруться розмалювати велику стіну у Луцьку, поблизу гімназії № 4.

Про це художники пишуть у мережі ВКонтакте.

Художники планують виконати розпис фасаду будинку на проспекті Волі, 20 (стіна над магазином «Рибка»).

«Стіна будинку виходить на центральну вулицю та знаходиться у непривабливому стані. Ми розробили ескізи (поки що це чорновий варіант) із зображенням Святого Миколая - покровителя міста, символу нашого обласного центру» Художня робота буде чудово вписуватись в архітектурний простір та стане цікавим об'єктом для відвідування туристів та гостей міста», - пишуть художники.



Вони додають, що проект уже погодили з Луцькою міською радою, отримані всі необхідні дозволи.

Аби допомогти художникам зібрати кошти, вони пропонують придбати у них магніти за «спеціальною ціною» 25 грн.

«Всі кошти з продажу підуть на придбання фарби та інших необхідних матеріалів. Більше магнітів - більше кольорів», - обіцяють Художники.

Магніти можна придбати за адресою: вулиця Лесі Українки, 35а (Книжковий Пасаж, крамниця "КітГорошко")

Всі, хто бажає, можуть перерахувати кошти на рахунок:
ПриватБанк 5168 7572 7162 0108 Присяжнюк Андрій Ігорович.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Оце хороша ідея!
Відповісти
На Пушкіна біля Лесі Українки також є величезна стіна. Розфарбуєте цю - приходьте до нас)
Відповісти
Вражае
Відповісти
страшне
Відповісти
Ідея хороша згідний, але на таке потрібно дозвіл не в міської ради брати, а у Православної церкви благословення.
Відповісти
Хлопці! Ескіз чудовий, і місце вдале. Але так хотілося б додати до малюнку - сонця, до виразу обличчя - доброти.
Мені дуже сумно від його виразу обличчя і кольорів.
Відповісти
вже зовсім подуріли з релігією тою...
церков понатикали на кожному кроці...
ше й хочуть все місто розмалювати...
Відповісти
А ви знаєте в чому перевага віруючої людини, у якої на першому місці Господь, а далі все інше? Коли вона втрачає все матеріальне, у неї залишається те, що найцінніше у житті - віра. А інші, втративши якийсь мізер - впадають у депресію або починають пити...
Відповісти
Було б круто великого кота на малювати )))
Відповісти
Самодіяльність! Люди добрі, припиніть займатись самодіяльгістю, там де мають працювати професіонали. "Художня робота буде чудово вписуватись в архітектурний простір" Спитайте думку хоч в одного фахового архітектора стосовно архітектурного простору і цієї ідеї
Відповісти
Але може якось быльш життєрадісне? Це ж Господь а не злий дядько. Бог є любов, а любов не може бути такою невеселою...
Відповісти
Справді він якийсь злий чи що... А він же наче Миколай на всякий час помагай і подарунки приносій.... А тут від такого і подарунків не захочеться...
Відповісти
Я не проти Миколая, я не проти символу міста і релігії. Але може варто туди намалювати щось абстрактне, шось гарне, яскраве, позитивне, таке що ні у кого не викличе питань? Пташечок там...
Відповісти
Якщо це св. Миколай, мені б дуже хотілося подивитися на автопортрет пана Присяженюка.
Відповісти
а що се означає? якійсь вішак для рушника з страшним обличчям. бабайка?
Відповісти
Якби мала гроші - перерахувала б. Ідея хороша, молодці.
А, і обличчя... Воно і правда страх наганяє. Зробіть щоб доброту вселяло
Відповісти
Ідея супер!)Побільше б таких ініціатив!)А от образ Миколая,справді ,зробіть позитивнішим)
Відповісти
Робота графічно виконана досконало, але от рука, яка виринає з нічого, трохи вибиває... плюс, для завершення вигляду стіні потрібно міняти і вигляд входу в магазин. думку ж про релігійну тематику залишаю при собі.
Відповісти
над ескізом триває робота!
там буде рукав
)))
Відповісти
гарна ідея
Відповісти
Думаю, що моя думка нічого не змінить (переконана на 95%), бо дозвіл ви вже отримали.
Але виловлюся.
Професійний рівень графіті прекрасний (суджу по роботі навпроти прокуратури). Я ж не помилилася, ви автор? Респект.
Про Миколая. Є для цього церкви. Нещодавно йшла центром міста і слухала через колонки собору службу. Вибачте, але в центрі міста я хочу почути місто, а якщо мені потрібно бути почути проповідь, то я зайду до храму.
О! А чому б вам на стіні собору не намалювати? Прекрасне місце! Добре видно і доречно! В центрі міста покровитель міста! )))))))
Але ж таам навряд чи дозвіл дадуть... правда?
Відповісти