Золоті медалі – у волинських баскетболістів

У Чемпіонаті України в протистоянні з кременчуцьким «Кременем» луцький «Волиньбаскет» здобув перемогу з рахунком 83:72.

Про це повідомили у БК «Університет-Волиньбаскет».

З перших хвилин у волинян катастрофічно не йшли кидки, а в гостей складалося навпаки – чи не кожна атака завершувалася результативно.

Однак завдяки кільком дуже вдалим комбінаціям наприкінці лучани наблизили рахунок до мінімуму – 24:26.

У другій десятихвилинці волиняни повністю заволоділи ініціативою і навіть вперше вийшли вперед – 31:30.

Половина зустрічі закінчилась із рахунком 52:38.

У третій та четвертій чвертях «Кременю» вдалося загострити гру до неможливого. У лучан почалися невиправдані втрати – відчувалося, що на хлопців давить результат.

Дійшло до того, що на табло висвічувався рахунок 78:72.

Проте вчасно реалізований триочковий переломив хід поєдинку, і перемога дісталася волинянам.