Стильний Луцьк. Портрет дня: Петро Захарчук

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Петро Захарчук
Петро Захарчук, актор, 19 років

Петро - студент й актор театру «Гармидер».

«Те що зручно я одягаю. До вподоби мені яскравий одяг. Але найбільше чомусь не люблю класичні костюми», - ділиться Петро.

На марках одягу хлопець не «зациклений». Тому одягається у різних місцях: купує речі в інтернеті, у магазинах, на ринку.

На питання, чому одягнутий саме у так, каже, він громадянин України, тому втілив українські символи у буденний образ. Адже всі звикли бачити прапор лише на свята - і то на спорудах.

На фото хлопець одягнений у футболку, сорочку та штани, кеди. Як доповнення в образі помічаємо окуляри та рюкзак.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Стильний, яскравий, цікавий хлопець, який не боїться привертати на себе увагу.

Картата сорочка має гарне поєднання кольорів. Яскраві жовті штани, футболка із національним символом стильно виглядають одне з одним. Модні окуляри вдало поєднуються в образі.

Кеди картаті, але не привертають на себе великої уваги. Також помічаємо модний жовтий рюкзак. Дуже патріотично.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Де такого рюкзака взяв, Петро? файний)
Відповісти
А чого волосся не блакитно-жовте?
Відповісти
на 2 фото смахує на І. Лагутенко
Відповісти
а мені подобається!)хороший хлопчик.патріот!
Відповісти
хороший!патріот!)
Відповісти
Ну черговий студентський стиль... джинси....сорочка.... Тут хоч кольори видні.
Пропуную щоб ви в цю рцбрику брали людей віком від 25 і старше можливо хоч тоді якийсь стиль буде.
Відповісти
О блін! Ще один "жовтий мужик" з'явився у Луцьку. Якщо вже наслідуєш божевільних лучан, то відрощуй бороду 37 см.таку як в настоятеля.(бо так в секті прийнято). Ну гаразд, порада: новоявлений жовтий мужик знай шо всіх тараканів давно розігнав wi-fi, а в змійки не граються тепер навіть на гаджетах. Так що "грош цена" твоєму бізнесу га варшавці буде.всьо, па.
Відповісти
прікаліст! XD
Відповісти
А нумо цього молодчика та до мобілізаційної комісії, чи вже відкосив?
Відповісти
небачу стилю...дешевий шмон..ото якщо прикупити яскраві штани і пройдись по Луцьку то і я попаду в стильний Луцьк чі шо?
а такій патріот цікаво стояв на майдані коли це все починалось чи сидів вдома як більшість і нічого не робив.
хлопець має бути хлопцем а не папугою ходячою.запишись в спортзал)
Відповісти
Класний, веселий, позитивний хлопака. Так дійсно мало хто одягаэться в Луцьку, і з його словами про те як було в нас з державною символікою (що тільки на свята виставлялась)цілком згодний.
А щу тут дуже багато заздрисників які не потрапили в стильний Луцьк і починають писати свої безглузді завісні коментарі)) луди бутьте цивілізованими, а то сором)
Відповісти
Я його знаю... нажаль не важаю стильним.
Для чого ця випєндрьож?
Відповісти
Вирішив спертися на актуальну зараз тему...
Відповісти
Найкращий для мене друг і людина взагалом!
Відповісти
Симпатичний хлопець, гарно одягнений, усміхнений)))
Я би познайомилась)
П.С. Джон +
Відповісти
А слабо у такому камуфляжі у Донецькім Аеропорті пофоткатись ...?
Відповісти