Новий дизайн української гривні. ФОТО

Геральдична палата України оприлюднила новий дизайн української гривні.

У проекті - заміна купюр номіналом 5, 10, 50, 100 і 200 грн. Очевидно, що 1 і 2 гривні планують випускати монетою.

При цьому у повідомленні не уточнено про час, коли в Україні планують замінити купюри. Не повідомляє поки що про це і жодне інше відомство.



Опитування для користувачів мережі ВКонакте

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вже нічого не допоможе: від сєніних реформ нам вилізуть очки...
Відповісти
напевно трошки схожі на російські рублі...
Відповісти
такої ж думки!
Відповісти
робиться для того,щоб "відстібнути!"пару сотень мільйонів і більше нічого.Чим поганий дизайн сьогоднішніх купюр?Гарні купюри і ніякої заміни вони не потребують.Але ж поки доля усміхнулась,що при владі то потрібно на чомусь же заробляти,бо завтра можна бути не при владі.А народ ще не таку локшину пропускав повз вуха.Зійде і ця брехня.
Відповісти
існуючі купюри кращі. ці темні, як моя жизнь.
Відповісти
і вже не Замок Любарта на 200 зображений;(
Відповісти
якісь вони штучні,на білоруські фантики схожі,дизайн отстой,а малювати на реверсі потрібно переможні битви українців, а не цеглу
Відповісти
Який ужас!!! Back to the USSR!!!!
Відповісти
Немає куди подіти "зайві" мільйони???? Краще б для наших хлопців закупили броніків!!! Чому ми, їхні сім'ї маємо самі збирати ТАКІ гроши? Де їх знайти???? Влада думає тільки про себе!!!!
Відповісти
йо* т*** м***ть! По-перше не на часі, по-друге недолугий дизайн!!! Десять кроків назад у порівнянні з сучасним виглядом, який, до речі, фахівцями визнаний як один з кращих для свого часу.
Відповісти
а 500 грн забули ! там із тим масонським знаком ! що не змінюють?
Відповісти
на рахунок двох сотки...чому немає замку? хм..якщо взяти то на всіх гривнях нічого не змінилось окрім дизайну то на 200 пропав луцький замок котрий ще відноситься до чудес україни !!! ну то блін повна неповага !
Відповісти
на рахунок двох сотки...чому немає замку? хм..якщо взяти то на всіх гривнях нічого не змінилось окрім дизайну то на 200 пропав луцький замок котрий ще відноситься до чудес україни !!! ну то блін повна неповага !
Відповісти
Бували зміни і раніше: на 100 гривнях старого зразка Софія була, а зараз - Дніпро в Каневі. На 1 гривні колись Херсонес був, а зараз місто Володимира. + он і на цих 100 гривнях змінили взагалі на університет ім. Шевченка...
Хоча якщо-що ідею зі зміною зображень на реверсі не підтримую.
Відповісти
Можливо хтось знає що за будівля зображена на реверсі 200 грн?
Відповісти
нічого не буває просто так. І новий дизайн гривні теж не випадковий. Значить планується маніпуляція з існуючою. Більш за все буде деномінація. Відкидання нуликів. Є 100 гривень, а стане наприклад 10 чи 1.
Відповісти
шось "совєтами" посмерджує . ((( не подобається.
Відповісти
А на чого ті купюри?
Відповісти
Заміна купюр це зараз так актуально! Ніби в нас більш важливих проблем немає.
Відповісти
мені на русофашистські рублі похожі
Відповісти
а той йоперний театр нащо...намалювали,а замку чи костьолу нашого нема(
Відповісти
Що за муть?
Відповісти
Краще хай долари друкують, ніж такі купюри)
Відповісти
Не подобається. Дуже темні, якісь не позитивні, а в Грушевського на 50 грн. купюрі борода, як помело, не природно виглядає. Ну і цікаво, скільки цей купюрний кардебалєт буде коштувати?? Певно інших проблем у фінансовій сфері та й у країні немає!?
Відповісти
На 10 грн. Іван Мазепа худий, як після туберкульозу, у Івана Франка око на око полізло, у Грушевського - взагалі кімната сміху - як можна таку бороду намалювати. У Діда Мороза з самодіяльного гуртка натуральніше виглядає. Ну і загалом, погоджуся з попередніми авторами, мрачні вони якісь.
Відповісти
рублі і купони. 2 в 1.
Відповісти
Нинішні гроші куди приємніші за дизайном.
Не подобається однозначно.
Депресняк
Відповісти
Краще забрати бороди в Володимира Великого і Ярослава Мудрого,їх добавили для того,щоб були подібні на Московських царів.
Відповісти