вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Жоден з волинських вишів не увійшов до списку кращих. РЕЙТИНГ

Жоден з волинських вишів не увійшов до списку кращих. РЕЙТИНГ
В Україні представили виші східного, західного, центрального і південного регіонів України, що посіли найвищі місця в рейтингу вищих навчальних закладів 2014 року.

Відтак, жоден з вищих навчальних закладів Волині не увійшов до десятки кращих цього року, - пише «Освіта.ua».

Рейтинги, що використовувалися при складанні консолідованого рейтингу вузів України:

«ТОП-200 Україна» - у рейтингу діяльність вищих навчальних закладів оцінюється за допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертної оцінки якості підготовки випускників ВНЗ представниками роботодавців та академічного співтовариства (15%), а також з використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%).

Рейтинг «Scopus» - результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

Міжнародний рейтинг «Вебометрикс» - ураховує кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вузу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів (іншими словами, змістовну та інформаційну активність сайту навчального закладу). Рейтинг "Вебометрикс" публікується двічі на рік.

Теги: ВНЗ, освіта
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 4
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а де ж "кращі вузи західного регіону"? схема неповна, отже - необ'єктивна! вперше чую про "Кременчуцьку національну академію", це колишнє ПТУ?
Відповісти
http://osvita.ua/vnz/rating/25716/ див. оригінал
Відповісти
у першому варіанті статті, який з'явився зранку, таблиці із західного регіону не було
Відповісти
Хто б сумнівався!
Відповісти
Останні новини
Жоден з волинських вишів не увійшов до списку кращих. РЕЙТИНГ
15 липень, 2014, 10:58