Стильний Луцьк. Портрет дня: Ксюша Бубелка

Стильний Луцьк. Портрет дня: Ксюша Бубелка
Ксюша Бубелка, тусівниця, 26 років

У нашій рубриці дівчина, яка хоч і має роботу (до того ж - відповідальну), називає себе тусівницею. Адже любить фотографуватися, постійно займається спортом та стежить за собою.

«Ношу одяг вуличного стилю, хоча маю багато класичних суконь, які для цікавості доповнюю грубим взуттям та прикрасами. Загалом вважаю себе стильною», - ділиться дівчина.

Подруга нашої героїні шиє одяг, тому більшість суконь пошиті спеціально під фігуру Оксани по модним фасонам.

На фото Ксюша одягнена у сукню від Ріти Біляєвої, взута у босоніжки LEA-GU. Образ доповнюють окуляри Dolce & Gabbana, сумка, сережки від ZARINA, та персні.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Колір сукні гарний, благородний, а її фасон підкреслює жіночність та фігуру нашої героїні.

Щодо аксесуарів, то намисто хоча масивне, але надає ніжності. Сумка легка, до якої підходить браслет. Сережки нейтральні та не привертають на себе уваги.

Взуття модне, однак танкетка надає масивності. До такого образу потрібно обрати щось ніжніше.

Загалом образ стильний. А основний акцент на сукні та її кольорі.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не знаю, одне плаття гарне та й все.іто "непогане"
а дівчина молодець,що слідкує за собою, тусівницею є,та намагається бути молодоюза це повага,завжди треба цінувати себе!!!
Відповісти
Взуття не пасує до цього образу,виглядає грубо.
Відповісти
Колись працювала слідчою в Луцькому МВ УМВС...
Цікаво, яка то в неї зараз така "відповідальна робота"???
Відповісти
Гарно!
Відповісти
Гарно виглядає в свої роки, але трішки смішна, особливо мейк-ап :))))
Відповісти
Пора рубрику закривати... або перейменовувати...
Відповісти
Навіть чимось на ГАГУ схожа)
Відповісти
самі цікаві коменти повидаляли! шкода
Відповісти
В черговий раз Волиньпост показало "свободу слова"1 Ну як завжди, чого і варто було чекати, аж бридко від Вашого перебору коментарів.
Погоджуюсь, що були бридкі коментарі, які варто було стерти, але ви стерли і коментарі, висловлені коректно, але не зовсім в гарному світлі виставляли героїню.
Ну навчіться ж сприймати правду адекватно! Яка вже є, вона сама собі репутацію зробила
Відповісти
А де ж всі коменти вчорашні зникли?! Хм..навіщо ж так робити?
Відповісти
А мій комент змінили..ех,свобода слова!!!
Відповісти
а плаття куплене на північному ринку в магазинчику з одежою аахах
Відповісти
А що смішного??? Не на секонді ж. На північному є хороші маназинчики жіночого одягу!
Відповісти
"Шніп шнап шнапі" - перша асоціація).
Відповісти
ну і рожа! хай мене вкрадуть!
Відповісти
Взуття, може й стильне, але виглядає жахливо.
Відповісти
Я не знаю що тут за Х-файли відбуваються, але вчора "коментарі" у мене не відображалися. Тобто, читаєш репортаж, потім перескакуєш через дідухвчину (арм.) , і впераєшся носом у "ВСЬО". Кароч, истина где то рядом гражданин "777".
Відповісти
"по модним фасонам"? Дозвольте поцікавитись якістю освіти людини, що писала цю статтю. Невже вона настільки низька, що дозволяє допускати такі жахливі помилки? P.S. за модними фасонами
Відповісти
Нарешті дорослі люди в рубриці, і одразу стиль!!! Класний доречі.
Відповісти
Жахливий вигляд!!! Стилю ніякого не побачила, тільки повна відсутність смаку. Колір в плаття гарний та й усе(
та і дівчинка страшненька трохи.
Відповісти
в уніформі вона краще виглядає..
тусівниця йпрст
Відповісти
Ця дівчина зазвичай дуже прикольна вдягена, але напевно щось цього дня настрою в неї не було(
Відповісти
всі знають для чого вони такі???
Відповісти
не всі
Відповісти
ХТО ЦЕ ТАКА, ПОЯСНІСТЬ, ЩО воно МОЖЕ НАСЛІДИТИ, СЛІДЧА ,,,,,,,,,,,,,,??????????????????????????????????????????????
Відповісти
Зверніть увагу, що незважаючи на те, що сильних природних даних немає, дівчина виглядає достойно. Є маса не поганих дівчат,які не слідкують за собою, забивають на себе і виглядають страшно. Дівчина доглядає ща собою, вкладає в це час і гроші. Чоловіки, повірте, доглядати за собою не просто: ці всі манікюри, педикюри, епіляції, чистки лиця, маски, хороша косметика, вбивання часу на шопінг, пілінги, вибір всього перед дзеркалом, щоб все пасувало -це все непросто. Дівчині респект, бо вона гарно виглядає і це велика робота над собою.
Відповісти
що то за такі приробні стильні дані???
Відповісти
як я люблю таких ментовок......
Відповісти
Виглядає гарно. Але на ці всі прибамбаси треба в першу чергу гроші мати, а потім вже час. Взагалі є дуже багато гарних дівчат які не можуть так виглядати, бо на салони і на одяг,в них немає ні часу ні грошей.Заздрю їй.
Відповісти
Гарна жіночка.А одяг це пусте для життя потрібна душа.Бувають дуже гарні,але в душі гнилі.А так дуже симпатична ,сексуальна.Нема негарних дівчат ,є мужики без уяви.
Відповісти
"Сжечь все!" окрім окулярів вони дійсно круті, але це єдине що тут стильне. Отже:
1) що це за босоніжки??!! це абсолютний несмак.
2) сукня. таке враження що вона шкільну форму надягнула причому не першої якості,ще й пройма велика. подружку-дизайнера відправте вчитись куди подалі.
3)аксесуари. всі з різної опери.єдине що хоч якось перекликається це браслет і перстень що на весь палець.
3) сумка це взагалі окрема історія. сюди більше б пасував великий клатч.
тусівництво і здоровий образ життя це речі протилежні.
Дідух КУКУ!!!
Відповісти