Стильний Луцьк. Спецвипуск: Юлія та Анна

Стильний Луцьк. Спецвипуск: Юлія та Анна
Рубрика «Стильний Луцьк», де стильні люди міста розповідають про себе, не так давно відсвяткувала свою річницю.

Багато було відгуків про ведучих рубрики та дизайнера, який оцінює одяг героїв.

Саме тому ми вирішили зробити читачам сюрприз та показати, як же одягаються ті люди, які створюють цю рубрику.

Щоправда, людину, яка придумала ідею рубрики «Стильний Луцьк» та вела її протягом літа 2013 року, нам сфотографувати не вдалося. Сергій Нескажу, тим не менше тобі - великий "респект" ;-).

Юлія Стасюк, журналіст, 20 років

Особа, яка вишукує стильні образи, де б вона не була, – Юлія Стасюк, журналіст інтернет-видання «Волиньпост» та студентка СНУ ім. Лесі Українки.

Каже, доводиться одразу поєднувати дві справи: навчання і роботу, але з хорошими людьми, які потрапляють у рубрику, це зовсім не важко. Окрім того, що пише про самих героїв, Юлія їх і фотографує. Наголошує на тому, що фотографія - це лише її хобі, і не називає себе професійним фотографом.

Зважаючи на те, що рубрику веде все ж про стиль, то намагається бути стильною.

«Окремого для себе стилю одягу не можу виділити. Адже, як на мене, людина – це багатогранна особистість, а одяг повинен це виражати. Якщо конкретніше, то найчастіше ношу одяг у класичному стилі та стилі casual. Все залежить від мого графіку на день», - каже Юлія.

Журналістка розповідає, що коли вона працює, найчастіше на ній штани, адже фотографувати у сукні чи спідниці не дуже зручно. Також із собою бере велику сумку, куди обов’язково повинен вміститися нетбук та фотоапарат. Коли ж відвідує якісь культурно-масові заходи, чи просто на прогулянку обирає сукні з невеликими клатчами.

Про роботу Юлія Стасюк каже: «Багато стильних образів довелося фотографувати для рубрики і багато стильний людей де бачити. Але як-ніяк у стильних образах жінка має бути жінкою, а чоловік - чоловіком. Саме тому вдягаюсь жіночно, а не як «пацанка» - інакше як журналіста тебе серйозно сприймати не будуть».

На фото журналістка вдягнена в сукню MONKI, яку доповнила поясом, босоніжки MODA-DONNA. Образ доповнюють сережки та кольє CENTRO, клатч.



Анна Дідух, модельєр-дизайнер, 29 років

Людина, яка створює красивий одяг та пропонує своє бачення моди, – Анна Дідух, модельєр-дизайнер та викладач на кафедрі дизайну у Луцькому національному технічному університеті. Саме вона коментувала стильні образи наших героїв.
Вважає, жінка повинна підкреслювати свою вроду. Не визнає моди, де жінка втрачає свою привабливість, адже для неї жіночність - перш за все. Саме тому в своїх моделях підкреслює жіночність та акцентує її певними деталями.

Щодо свого одягу каже, що він має жіночний стиль. На вулиці ж Анну можна побачити у різних образах: спортивному, хіпстерському, рок, ґлем-рок, у зв’язку з роботою - у діловому та класичному стилях. А до своїх образів спеціально підбирає зачіски та аксесуари.

«За допомогою аксесуарів можна врятувати будь-який образ. Багато одягу не потрібно. В гардеробі треба мати лише класичний костюм, білу сорочку, чорну сукню, джинси та майку. Адже ту ж білу сорочку чи чорну сукню можна носити з різним намистом, шарфами і брошами – і кожного разу це буде виглядати по-різному. Особисто я два дні підряд не вдягаю одне і те ж, бо люблю різноманіття», – розповідає Анна Дідух.

Взуття носить зручне, переважно платформу. Високі ж підбори взуває не часто.

Щодо такого необхідного аксесуару кожної жінки – сумки - каже: «Я працюю в університеті, тому постійно ношу із собою документи, ноутбук чи планшет. Тому маю один критерій до сумки – аби вона вміщувала А4 формат паперу, щоб усе вмістилося». На прогулянки та вечірки до своїх дизайнерських суконь вона підбирає клатчі.

На фото модельєр-дизайнер Анна Дідух одягнена у спідницю та блузу від Анни Дідух, взута у туфлі Fabi. Її образ доповнюють каблучка УКРЮВЕЛІР, сумка Voee Vodd та сережки ручної роботи африканських майстрів.



Текст Юлія Стасюк
Фото: Вадим Павлосюк, Андрій Шаповал

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 106
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Юліє, а чи знаєте ви (як журналіст, як філолог тим більше), що таке синоніми?
Знаєте, як їх вживати в контексті тому чи іншому? Як ні, то я б з радістю вам допоміг.
Адже коли у тексті крім "журналістка" немає схожих за полемікою слів, то трохи сумно. Правда ж?)
Відповісти
Відкрийте вільні коменти і прочитаєте багато про себе цікавого...!!!
Відповісти
Журналісти, майте совість! Літо на дворі, де стильні дівчата в купальниках на пляжі?
Відповісти
Підтримую!
Відповісти
Аня взагалі крута, в політехнічному її бачів, агонь... шкода що 29 років.... ))) а так взагалі канфєтка)
Відповісти
Якщо 29 років, то що?))) "Баба стара"?)))
Можливо, то Ви ще зовсім юна особа?! =)
Хіба життя складається з того с-ки тобі років?!Цирк, ще нічого не розумієте в житті!!!
Відповісти
А хіба ця забавка не для юних? То для кого ще?
Відповісти
Анна стильна
Відповісти
Одяг Анни просто вразив наповал :)
Відповісти
Сама у себе запитала, від третього обличчя опублікувала, і своїм ім*ям ж підписала.
Молодець, Стасюк так тримати :)))
Ну і є плюс звісно, для фоток голову помила, а то якось не сходиться не те, що з гламуром, а й зі словом - гігієна.
Відповісти
та яка ж Анна стильна,дизайнер який носить такі зелені гелеві нігті,та таке взуття,то пані з ринку,а не дизайнер.
Відповісти
Гарні дівчата, натхнення та успіхів Вам.
Відповісти
ну це ж в Анни не повсякдений образ,а нарядний..то так кожну дівчинку можна приодіти))
Відповісти
Як на мене, образ Дідух - дівчина зібралась на весілля. Нічого особливого і сумка геть не пасує
Відповісти
підтримую сумка геть не з цієї історії
Відповісти
а туфляри страшні,.мода прошлих років!не такі як в моді,лодочки!
Відповісти
Гадаю що людина повинна мати відчуття стилю, бо мода з часами проходить, а стиль, до речі, це певний інструмент вираження у творчості митця
Відповісти
колір сукні то гарний,особливо на сподніце)))
Відповісти
НУ, понеслась...
Відповісти
Дівчата, не слухайте тих тролів!!!! Ви - шикарні, вишукані, модні, креативні!!! Творчих Вам здобутків та успіхів)))
Відповісти
Якщо людям туфлі чи сумка не довподоби-то це на Вашу думку ТРОЛІ?))) ТОДІ ХТО ВИ,ШАНОВНА? (якщо у Вас така "логіка")
Відповісти
Є таке собі поняття-класика,лодочки завжди в моді(згадайте Кейт Мосс).Ну,а головний експерт-правда,щось геть схоже вдіта,як дівчата біля РАГСУ(яких запросмлм на весілля). Чекала чогось другого.
Відповісти
ггг) ото вже фотографи пострались ! як простих смертних фоткати, то як небудь " сойдьот", а коли Волинський бомонд, то вже такі файні фото : і сонечко грає ,і колір підтягнутий, і спідниця на вітрі розвивається...
Юлія- мила дівчинка, мені подобається- легкий образ.
Анна... взукття -ЖАХ!!!! Спалити !. аке носили в 2005. І сумка туди ж , в топку.
Відповісти
один раз побачити. Зустрічаючи в коментарях постійні тренди, бренди, принти і луки, цікаво було,що то за "дизайнер". Тепер все зрозуміло.
Відповісти
Ну от надо правду ви т ира ти? Юля схаменись. Яка ти стиль на?
Відповісти
Ти не стиль на ти закомплексована
Відповісти
Так де редактор. Коменти в студiю.
Відповісти
Юля-Вася-Оля!
Не набридло тролити, сидячи перед монітором?
Якось не прикольно писати сотнюкоментарів, називаючи себе різними іменами! Фу!
Відповісти
Треба ваш сайт положит и шоб знали
Відповісти
Можливо,хтось так одягаеться тільки на весілля,але Дідух популяризуе жіночність і романтизм і тому її так можна зустріти частенько.
Відповісти
И как вы все живете с таким количеством гнили за душой?
Если уж что-то не нравится, почему не написать это деликатно, а не срать, как из пулемета?!
Как сказал, дядя Ницше:"Кто беден любовью, тот скупится даже своей вежливостью."
Відповісти
Дідух вже підстаркувата напомаджена мілфа, не вразила...
Відповісти
Підтримую!)
Відповісти
Люди, не будьте такими злюками, так не можна
Відповісти
нарешті ми побачили славнозвісну Дідух, яка постійно коментуючи образи вишукує якісь недоліки. І висновок напрошується сам, що перш ніж ганити когось, то подивилась краще б на себе зі сторони. Так плаття дуже красиве, але напевно було б доречно показати як одягається в будні. І моя особиста думка, що вона ще не досягла такого рівня, щоб комусь давати поради і висловлювати свої думки
Відповісти
Анна Сергіївна постійно на пари ходить гарно вбрана, а на свята вона одягається тематично.
Відповісти
Ага, як клоун!
Відповісти
Анна Дідух справді гарна!
Відповісти
А Дідух красива, це факт.
Відповісти
Аня, ти дуже гарна, я хочу з тобою познайомитися, де тебе можна знайти
Відповісти
В ЛНТУ вона там завжди)))
Відповісти
Юлія одягнута дуже гарно,а дідух перед тим як оцінювати інших,подивилася б за собою спершу.жахливий образ,занадто багато зеленогочорного.дякую
Відповісти
ну що там дуже гарного?? В мене он всі одногрупниці в такому ходять
Відповісти
Анна Дідух одягнена спеціально для фотосесії. Обрала напевно найращу сукню, нафарбувалась, зачіску зробила, ніби йшла на весілля, а не заради того аби зробити декілька знімків для статті.
Відповісти
Ну не треба брехати! Де тут те гарне? Слава фотошопу! Хоч не видно сальця і обвислих рук!
Відповісти
Ну це що з фотошопом фотограф дружить, то це плюс, але наш "великий дизайнер" і справді великий! огромний! Підстаркувата жіночка з завищеною думкою про себе і показною напиженістю, тьху, а я то думав.
Відповісти
Пропонуємо конкурс "Міс бікіні".
Відповісти
Все "саме луччіше" понап'ялювали на себе, як на виставку. Вигляд непоганий, але якесь все таке штучне, несправжнє, і вигляд і посмішки і погляд, і самі дівчата
Відповісти
Можна вгадаю хто кого фоткав?)
Відповісти
в панянки з перших фото надто коротка сукня.
Відповісти
зате ніжки гарні! навіщо приховувати те, що показати не соромно? :)
Відповісти
Підкреслити гарні ноги можна і без допомоги явно закороткої сукні, чи то туніки...
Відповісти
Кожному своє. Одним подобаються жіночки в коротких спідничках, іншим - "матрешки" в спідницях до землі. Головне - відповідність одягу до віку, зовнішності і обстановки.
Відповісти
Анна, Вы уже ДОЛЖНЫ знать, что можно полгода-год не есть и не отдыхать, но у женщины ДОЛЖНА быть хотя бы одна Сумка и одна Модельная Пара Обуви, в которых надо фотографироваться. Тем более давая оценку другим. Юле ничего не скажу, в таком возрасте хоть штору надень, он сгладит...
Відповісти
Да что Вы все дизайнера гадите? В чем она виновата? В том, что старалась давать объективную оценку стилю каждого? Это плохо? Или было бы интересней, если бы она расхваливала всех или вообще свое мнение не высказывала?
В данном случае ее мнение - это объективная профессиональная оценка, а ваши гадости - лишь мнение, не подкрепленное образованностью в данном направлении.
Відповісти
Анно ви чарівні і мені дуже подобається зелений ролір.
Відповісти
Ось і сама "легендарна" Дідух - луцька фея, житіє якої окутане багатьма таємницями. Вже кілька років вона не дає засохнути перам журналістів, кидаючи в МЕРЕЖУ оцінки фотоінфам, схожим одна на одну, як курячі яйця. Цікава особистість. Її б в ларьок з шаурмою, та вони усі збанкрутіли. В неї такі смаки, як у афонського старця Пасія чи далай-лами. М-да! А ми вірили в чудо: Дідух, дідух,дІДУХ... По таких зачісках впізнають на італійських пляжах тих українок, які їдуть туди мити дупи престарілим аборигенам Апенінського півострова. А важко-зелений колір відштовхує. Хтось сказав: Вєрую, ібо абсурдно На латині звучить: Credo quia absurdum. Здається, Тертулліан.
Відповісти
У анны свой стиль! сразу заметила это когда с ней познакомилась...анна я верю в тебя. у тебя есть стержень...успехов!!!!
Відповісти
У анны свой стиль! сразу заметила это когда с ней познакомилась...анна я верю в тебя. у тебя есть стержень...успехов!!!!
Відповісти
Ну вже поперло таке ... Ці двоє дівчат знали на що йдуть коли згодились на цю фотосесію, не думайте що вони сподівалися на один позитив, знали, що так солодко буде закомплексованим особам анонімно вилити те,що вже через верх лізе. Дівчата сміливі!Треба вміти тримати удар.Юля буде гарним журналістом а Анна вже відома та успішна.Собаки гавкають,а караван іде...
Відповісти
не бачу в одязі Дідух нічого стильного.....колір відштовхує....нема легкості і природності в образі....
Відповісти
Все, показали себе й амінь.
Відповісти
Дідух ти зірка, байдужих не має!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Анна стильна, красива і все гарно підібрала.
Відповісти
Знаю Аню багато років і завжди бачу її гарно одягненою та з різними зачісками, волосся в неї довге і розкішне.
Відповісти
"Клава, я поражен" !!!! ШОК-це не слово. Люди закрийте цю рубрику, не соромте Волинь. Дідух заборонити оцінювати стиль інших людей, спочатку треба дуже добре попрацювати над своїм. Стасюк просто не цікава.
Відповісти
Дідух може бути звєздою на фермі бригади №2 села Лаврів, де залишилось сім корів і сторож.
Відповісти
Вона вже відома і зірка, а вам тільки і залишається сидіти на фермі і рахувати скільки там корів.
Відповісти
Яка там зірка ви про що?
Відповісти
Таких як ви!
Відповісти
Згідна з цим: "Спочатку треба працювати над своїм стилем довго, сумлінно і старанно. А тоді вже оцінювати інших.Сукня не природного кольору фотограф гарно впорався із фотошопом! Завдатки дизайнера звичайно є. Але дизайнерськими її вироби не можу назвати.Вам потрібно працювати-працювати і ще раз працювати! І тоді вже братися за оцінення інших! Вас ніхто не визнавав найкращим дизайнером України, щоб критикувати кращих за вас!
Відповісти
Мілано ви далека від моди, щоб таки заявки кидати адже всім давно відомо що Анна найкращий дизайнер України в 2009 році.Тому ваш коментар це брєд ТП.
Відповісти
Ну для чого приписувати собі такі почесні звання? Одна лише колекція, яка засвітилась десь, крім Луцька і все. Далі все бредове і ніяке. Ну давайте бути чесними і не створювати собі компліментів. І якщо ви так наполягаєте, то найкращий дизайнер чого? Уточніть, а то дуже цікаво))))
Відповісти
Для тих хто на бронепоїзді скажу....дизайнер одягу. Вона кращий кутюр"є. І покази колекцій влаштовувала по різних містах України. Просто для не освідченої людини завжди треба все розписувати до дрібниць.
Відповісти
Та ясно, що не дерева, а одягу, просто цікаво те, що інші дійсно відомі українські дизайнери ні сном ні духом про те, що тут в Луцьку така 'звіз
Відповісти
І звідки такі висновки??? Якщо вона виграла "кращий кутюр"є 2009" то її ніхто не знає??? Я точно тямлю, що Андре Тан їй співпрацю пропонував після цього. А ВИ (всі ті злі люди) самі щось придумуєте. Самі пошийте хоть шорти собі на літо і тоді побачите як це легко.
Відповісти
Коли-коли, 2009? Ого... після того таких дизайнерів року, про яких ніхто потім і не пам'ятає було і було... сприймайте адекватно критику. Нічого не маю проти творчості Дідух, просто не варто "строїти" з себе того, ким ти не є... "Злі люди" шиють собі не лише шорти, проте на звання знаменитих дизайнерів не претендують. Але іноді краще щось купити, аніж вдягти пошите луцькими іменитими швачками
Відповісти
Ну, можливо, лук Анни й "покатить" на 2009-й, але зараз вже нiби 14-й на дворi... Вважаю, пора вже й новi звання заробляти... А то, напевно, у 2025 теж матиме лише "почесне звання", заслужене аж у 2009 роцi...
Відповісти
Анна, можливо ви перестаралися для рубрики???Ну справді, невже ця сумка пасує до вбрання???А колір спідниці та блузки гарно поєднується з кольором вашого волосся, це плюс. Взуття...туфлі класичні, але не для цього образу. На рахунок образу вцілому, він явно не повсякденний і взагалі не дуже уявляю куди можна піти у такому вбранні.Вище казали на рахунок весілля...не знаю, як то кажуть...на колір та смак всі фломастери різні...
Відповісти
Аня просто неперевершена. Просто нема слів аж заворожує погляд. А всі шо обкладають з ніг до голови ті просто заздрять.
Відповісти
о Анна! Згідна з вами)В 2009 р на скільки я знаю вона ще навчалася, у неї не було ніяких супер модних показів. засвітилась завдяки одному (за всі свої п'ять років роботи) то тепер потрібно згадувати все життя чи що? Так і уточніть будь-ласка найкращий дизайнер чого???
Відповісти
Милано а наскільки ви знаєте??? З вашої писанини видно, що нічого ви не знаєте.
Відповісти
Напевно більше чим ви! в той момент я теж навчалася! І знаю я який вона "спец" і яка стильна!
Відповісти
Мені пані молода журналістка ну дуже подобається, ніжки ну просто супер. і взагалі файні дівчина. В неї можна закохатися із першого погляду.
Відповісти
У Анни Дідух було багато показів, в неї в наявності 12 колекцій, вона дуже талановита і працьовита, я пишаюся нею. Анюта так далі і продовжуй.
Відповісти
Анна не льсти собі від імені марини, ага
Відповісти
Анна створює дуже гарне вбрання і колекції, яке можна побачити на показах у Львові і Києві. Я особисто багато разів в неї брала участь у показах.
Відповісти
Мішка! Підтримую
Відповісти
Анюта ти чарівна, а люди тобі просто заздрять, бо самі нічього не досягли.
Відповісти
З Юлії вийде такий же ж "файний" журналіст, як і з решти спєців, котрих випускає СНУ, а зокрема філологічний факультет, чи як там його зараз звуть))Цікаво,чи читають тексти які "катає" студентка Стасюк для цього інтернет-видання, пан декан чи деякі "викладачки", котрі повиповзали з глухого Полєсся до "гламурного" Луцька, і тепер почуваються королЄвами? В мене для Юлі пропозиція! А зробіть-но сюжетики про ваших викладачів)) Можу навіть підказати про кого саме))
Відповісти
Не варто гнати на філологічний факультет. Є дуже гарні та колоритні викладачкі. Майбутні педагоги,згідна, будуть із "глухого полєсся". Проте теперишній викладацький склад факультету досить стильні жінки, які закінчили престижні украінські вузи. Чого вартує образ яблонськоі та іі шевченківський період.
Відповісти
Мені дуже сподобалась журналістка.Юля дуже стильна і сексуальна.Коли бачиш таких дівчат то хочеться жити.
Відповісти
Така стильна та Дідух, на якому базарі сумочку взяла?
Відповісти
Люди стали настільки заздрісними, що аж бісить. Знали б ви де купувалася та сумочка, мовчали б
Відповісти
Аксесуари з китаю, сумка з ринку, плаття минулих років. Якщо це стильно, то я балерина
Відповісти
Юлія - файно одягнена, так можна і на роботу і на вихідні на прогулянку по місту. А от Анна... Що це за стиль такий? Вечірній - так, але ж до чого він тут? У вечірньому одязі, із такою зачіскою та макіяжем всі виглядатимуть чарівно. А чому ж не показане справжнє почуття стилю, та смаку де поєднання різного сучасного одягу у одному образі? Ажде саме так ми могли б оцінити стиль.
Відповісти
Перша нагадує образ :мальчик в полосатой пижаме!
Відповісти
який жах
не дивно, що ця рубрика така нестильна
Відповісти
Подивився фото і скажу таке, що усі жінки вродливі і лише окремі вміють вроду підкреслити а окремі "закреслити" але усі вродливі ! ))) Щодо одягу журналістки то просто прикольно - коротенько приємно дивитися на ніжки )) Щодо модельєра то даруйте вимоги суворіші це образ для портфоліо, як повсякденний він дивиться ніяк (фото на фоні педагогічного коледжу це яскраво демонструє). Маю визнати, що викладач повинен своїм прикладом демонструвати те, що викладає (але чи це цікаво бути постійно у полоні страхів немодності ?) У моделєра гарна сукня аж занадто гарна, що робить місто та усіх довкола аж надто не гарними ((
Це моя особиста думка, БАЖАЮ УСІМ БУТИ ГАРНИМИ А ГОЛОВНЕ ПОЧУВАТИ СЕБЕ ГАРНИМИ !!!!
Відповісти
Мало не забув На третьому фото з кінця це прижований та завуальваний жести "Пішли ви" ? Усі аксесуари позиції рук та натіки пальців це - делікатний модельєрний натяк ? )))) Чув про подібні асоціативні рекламні ходи але ж це не виховано !
Відповісти
Ой людочки, я ж тебе пані Анно Дідух знаю!! Мені здаєтья пересікалися ми в муз школі, якщо не помиляюся. Запам'яталася ти мені як горда самовпевнена дівчина, яка чхала на всіх і все. А образ твій був не дуже то сучасним на той час. А зараз тим більше. Така пихата!!! Стиль в тебе далеко від ідеалу. Все таке як з старого ринку. Ти б почитала рекомендації світових дизайнеоів, з'їздила в Париж на тиждень моди. Побвчила реальні стилі. А то я не дивуюся тим коментарям що ти залишаеш. Це так як бабка на базарі про все і ні про що.
Відповісти
Дуже цікава стаття, як на мене. Але не цікаво, що немає якогось стиліста чи дизайнера, який би дав об'єктивну оцінку цим двом панянкам. тож цією нагодою скористуюсь я - Стиліст Зі Стажем.
Анна(чому не Ганна?): читаючи її критику я окреслила в своїй уяві дещо типу зверхреального дизайнера з непересічним смаком. Побачила, і от що скажу - так я ще ніколи не помилялась. Спідниця та кофтинка доволі таки не погана, але колір просто нікудишній. Взуття - віджило своє ще років так сім тому. сумочка змушує бажати кращого, сюди потрібен клатч. з макіяжем постарались. Але не дуже вдалим він вийшов. Якби зробити акцент на очі, а не на брови - куди б не йшло. зачіска бездоганна - пасує до одягу(був би він іншого кольору). Просто дуже багато зеленого
Юлія: дуже хороша стрижка. 5 балів з 5. Сорочка-туніка закоротка. Але ланцюжок рятує ситуацію(надає естетичного вигляду). Босоніжки дивні. Підбори могли б бути вищими, а смужка-застібка візуально повнить ноги.
Фотографи: 3,5 балів з 5
Відповісти