Юні спортсмени з Луцька наплавали на медалі

Закінчилися змагання чемпіонату України з плавання серед юнаків та змагання на Кубок України серед юніорів.

Змагання проходили з 12 по 16 липня у Львові. Про успіхи юних плавців повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Так, Сергій Ніколайчук, вихованець НВК №26, завоював золоту медаль на дистанції 100 м брасом. Не залишився юнак без нагород і на інших дистанціях цим стилем, завоювавши срібло на 200-метрівці і бронзу - на дистанції 50 м.

Віталій Дедужко, представник Луцької ДЮСШ олімпійського резерву плавання, зайняв третє місце на дистанції 200 м на спині.

У командному заліку успіхи юних спортсменів дали змогу волинській збірній посісти 7 місце у змаганнях Чемпіонату України серед юнаків і 12 місце у змаганнях на Кубок України серед юніорів.