Українські учасники «Нової хвилі-2014» - в російському триколорі. ФОТО

Українські учасники «Нової хвилі-2014» - в російському триколорі. ФОТО
Українські учасники міжнародного конкурсу "Нова хвиля" в Юрмалі Вікторія Петрик та В’ячеслав Рибіков одягнули на себе спортивну форму із зображенням російського прапору.

Білі спортивні костюми з російським триколором вдягли усі конкурсанти, як видно зі світлин на сторінці конкурсу, - пише Еспресо.TV з посиланням на "Таблоїд".

Відомо, що зараз учасники "Нової хвилі-2014" активно готуються до конкурсу. Вони проходять жеребкування і традиційні заходи.

Чомусь саме цього року організаторам конкурсу, президентом якого є російський продюсер і композитор Ігор Крутой, спало на думку одягнути учасників в однакову спортивну форму із зображенням прапору Росії.

Незважаючи на події останніх днів і місяців та на стосунки між Україною і Росією, українські конкурсанти Віка Петрик та В'ячеслав Рибіков не відмовилися одягати форму з триколором.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Уроди. Не пускати назад.
Відповісти
Сам ти урод.
Відповісти
Так це ж підарас якийсь-тільки таким як він сам і може подобатись, і та коза тупорила-на лобі пише...
Відповісти
І тебе, тварино, геть з держави
Відповісти
Хай не вертаються, виродкі!
Відповісти
От видаляти ви научились. А композитор не куртой а крутой
Відповісти
Смерть ворогам
Відповісти
Не пускати назад в Україну!!! Нехай пиз- ють в Рассею. ЧЕМОДАН-МАСКВА- РАССЕЯ!!! ГАНЬБА.
Відповісти
Слава Україні!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!Завданння для СБУ, яке спочатку провалило АТО а зараз "ловить терористів" по Україні але чомусь не в зоні АТО.навчіться вже них ловити хоч вдома на диванах,бо на більше ви просто нездатні.І хоч запамятайте,де фото чих сеператистів знайти що в гостюмаг Говноросії.
Відповісти
Тут вiйна а в них нова хвиля. Хай ше хайль путин крикнуть виродки. Вже лорачка наспiвалась i цi вже тоже.
Відповісти
З ГРОХОВА ВЧИТЄЛЬКЄ?
Відповісти
Ганьба, ху...ло і каБ...ла!!!!
Відповісти
Хто знає де живуть ці падлюки? Треба вказати їхні адреси.
Відповісти
позбавити громадянства.
Відповісти
Більших дибілів треба ще пошукати
Відповісти
мається на увазі коментаторів, які ригають ненавистю
Відповісти
мозгі та компютер чи телевізор.єслі ти в расіі пасматрі інтернєт другіх стран.всє нє могут бить куплєнни дєрждєпом сша.удачі.єслі троль іді на..
Відповісти
это наши кумиры.кумиры молодежи.а не спорт бокс борьба единоборства.это планктон саун генделыков и праституции.....пусть сутки на блок-посту простоят.обосрутся после первого минометного обстрела.пусть пиздуют в Саратов и там выступают на Волге...
Відповісти
и я бы одела) молодцы ребята, возвращайтесь с победой!!! а будут в Росии предлагать строить карьеру- не глупите- не отказывайтесь- оставайтесь и стройте...
Відповісти
там только карьеру пидора можно построить.
и тебе, 123, она успешно светит.
Відповісти
Ти 123 п..р, давай на рашу само, раз там так класно
Відповісти
А ще їх треба розіп"яти, перед цим змусити заспівати гімн, обов"язково пострибати і покаятись перед ідіотами, тому що вони роблять те, що не подобається нацикам. Ідіть далі стрибайте, більш ні на що ви не здатні дауни
Відповісти
гаспадин Хуйло, вы зачем русских нациков оскорбляете? ОНИ ЖЕ ВАМ ЖОПУ ЛИЖУТ!
Відповісти
Ганьба! Виродки! Паспорти Їм москальскі дайте хай неповертаються!
Відповісти