На Волині дорогу будуватиме фірма родичів головного «інфраструктурника» області

На Волині дорогу будуватиме фірма родичів головного «інфраструктурника» області
Забродівська сільрада Ратнівського району Волинської області 9 липня за результатами тендеру уклала угоду з МП «Шлях» на будівництво комунальних доріг.

Про це повідомляє видання "Наші гроші".

Роботи розраховані на 2014-2015 рр. У селі Заброди протяжність збудованих доріг становитиме – 1725 м, у Лучичах – 1150 м, у Якушеві – 2428 м. Планується влаштування основи дороги з піску і щебеню та асфальтного покриття товщиною 4 см. Також укріплять скоси і встановлять дорожні знаки.

При цьому власником МП "Шлях" є батько директора департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Івана Мирки, директором - Мирка Світлана Миколаївна, а викувач робіт на цьому об'єкту - брат Мирка Тарас Іванович.

Сам Іван Мирка пояснює, що тендер відбувся ще до його призначення, крім того, його проводила сільська рада, а дорогу будують за кошти Європейського Союзу, тому ОДА, мовляв, не причетна до цього.

Тому відзначає, що не варто шукати його причетність до саме такого результату тендеру.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: дороги
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну вже геть совісті немають... Іване ти ж мав люстрацією займатись чи там нема де кармана набити???
Відповісти
Ну . що.свідомі волиняни? Невже за те ви стрибали на майдані. невже за це пішла Небесна Сотня ? якщо за це . тоді виє несправимі романтики.або повні ідіоти.
Відповісти
Так, тож пройшла Революція гідності... Хлопці загинули щоб до влади інша банда прийшла...
Відповісти
Ну хлопці звиняйте, майдан майданом, а крутитись якось треба, і копієчку заробляти також
Відповісти
4,6 мiльйона гривнi то не грошi.
Не п...ть, а йдiт працуйте.
Ледацюги-революцiонери хреновi.
Бери лахи i йди до вiйськомату!
Відповісти
так я не зрозуміла ,що кримінального.
Відповісти
Я не є власником МП Шлях, не працюю там вже більше як 10 років.
Саме головне що департамент інфраструктури Волинської ОДА не є розпорядником коштів, не контролює і не приймає виконані роботи і звичайно не організовував тендер. Крім того тендер був оголошений ще 15 травня, результати 9 го червня, а представляли мене колективу 10го чи то 9го червня, а взнав про моє погодження і призначення 6го червня.
Відповісти
Позорище!!! В армію!!! І на схід!!! А то по Луцьку в камуфляжі, як клоун бігає!!
Відповісти
Питань не буде, коли сiльрада розкрие учасникiв тендеру та запропонованi ними умови. Iнакше пишiть про "саме головне" далi, вуха довгi, лапши багато помiститься....
Відповісти
П-А-Л-І-В-О
Відповісти
Все у сім"ю, тут одну тільки вигнали, нові приходять...а у кабінеті сидіти, влада, бабки і откати....ніфіга не змінилось....
Відповісти
От падлюка поставив людей які лобіюють свої інтереси. Пустовіт ви падло якому не місце нінаодній посаді в області.
Відповісти
посадами займається виключно!!!!! заступник голови облради.
Відповісти
Мирка ви корупціонер. Геть з Волині. Прийдуть мої брати зі сходу будуть в вас проблеми, будете бігти в європу!
Відповісти
Як можна звинувачувати людей в корупції тільки тому що в сімї є бізнес. :)
Ну виграла кантора тендер.
Думаю потрібно було б оприлюднити вимоги і учасників тендеру. З вказанням чому саме ця контора виграла.
А далі контролювати результат громадою на території якої виконуються роботи. Якщо вимоги не дотримані, тоді підрядника до суду.
Підозрюю що власниками інших учасників тендеру є також не менш відомі люди :)

Так склалось що одні вміють тільки язиком молоти а інші добиватись і заробляти. :)
Відповісти
Заказухою попахує.
"Чиновник ОДА за 4,6 мільйони прокладе сільські дороги" - без доказів писати такі заголовки це як мінімум непрофесійно
Відповісти