вхід реєстрація

На Волині дорогу будуватиме фірма родичів головного «інфраструктурника» області

На Волині дорогу будуватиме фірма родичів головного «інфраструктурника» області
Забродівська сільрада Ратнівського району Волинської області 9 липня за результатами тендеру уклала угоду з МП «Шлях» на будівництво комунальних доріг.

Про це повідомляє видання "Наші гроші".

Роботи розраховані на 2014-2015 рр. У селі Заброди протяжність збудованих доріг становитиме – 1725 м, у Лучичах – 1150 м, у Якушеві – 2428 м. Планується влаштування основи дороги з піску і щебеню та асфальтного покриття товщиною 4 см. Також укріплять скоси і встановлять дорожні знаки.

При цьому власником МП "Шлях" є батько директора департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Івана Мирки, директором - Мирка Світлана Миколаївна, а викувач робіт на цьому об'єкту - брат Мирка Тарас Іванович.

Сам Іван Мирка пояснює, що тендер відбувся ще до його призначення, крім того, його проводила сільська рада, а дорогу будують за кошти Європейського Союзу, тому ОДА, мовляв, не причетна до цього.

Тому відзначає, що не варто шукати його причетність до саме такого результату тендеру.
Теги: дороги
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну вже геть совісті немають... Іване ти ж мав люстрацією займатись чи там нема де кармана набити???
Відповісти
Ну . що.свідомі волиняни? Невже за те ви стрибали на майдані. невже за це пішла Небесна Сотня ? якщо за це . тоді виє несправимі романтики.або повні ідіоти.
Відповісти
Так, тож пройшла Революція гідності... Хлопці загинули щоб до влади інша банда прийшла...
Відповісти
Ну хлопці звиняйте, майдан майданом, а крутитись якось треба, і копієчку заробляти також
Відповісти
4,6 мiльйона гривнi то не грошi.
Не п...ть, а йдiт працуйте.
Ледацюги-революцiонери хреновi.
Бери лахи i йди до вiйськомату!
Відповісти
так я не зрозуміла ,що кримінального.
Відповісти
Я не є власником МП Шлях, не працюю там вже більше як 10 років.
Саме головне що департамент інфраструктури Волинської ОДА не є розпорядником коштів, не контролює і не приймає виконані роботи і звичайно не організовував тендер. Крім того тендер був оголошений ще 15 травня, результати 9 го червня, а представляли мене колективу 10го чи то 9го червня, а взнав про моє погодження і призначення 6го червня.
Відповісти
Позорище!!! В армію!!! І на схід!!! А то по Луцьку в камуфляжі, як клоун бігає!!
Відповісти
Питань не буде, коли сiльрада розкрие учасникiв тендеру та запропонованi ними умови. Iнакше пишiть про "саме головне" далi, вуха довгi, лапши багато помiститься....
Відповісти
П-А-Л-І-В-О
Відповісти
Все у сім"ю, тут одну тільки вигнали, нові приходять...а у кабінеті сидіти, влада, бабки і откати....ніфіга не змінилось....
Відповісти
От падлюка поставив людей які лобіюють свої інтереси. Пустовіт ви падло якому не місце нінаодній посаді в області.
Відповісти
посадами займається виключно!!!!! заступник голови облради.
Відповісти
Мирка ви корупціонер. Геть з Волині. Прийдуть мої брати зі сходу будуть в вас проблеми, будете бігти в європу!
Відповісти
Як можна звинувачувати людей в корупції тільки тому що в сімї є бізнес. :)
Ну виграла кантора тендер.
Думаю потрібно було б оприлюднити вимоги і учасників тендеру. З вказанням чому саме ця контора виграла.
А далі контролювати результат громадою на території якої виконуються роботи. Якщо вимоги не дотримані, тоді підрядника до суду.
Підозрюю що власниками інших учасників тендеру є також не менш відомі люди :)

Так склалось що одні вміють тільки язиком молоти а інші добиватись і заробляти. :)
Відповісти
Заказухою попахує.
"Чиновник ОДА за 4,6 мільйони прокладе сільські дороги" - без доказів писати такі заголовки це як мінімум непрофесійно
Відповісти