Нового голову Волинської ОДА представлять 25 липня, - ЗМІ

Нового голову Волинської ОДА представлять 25 липня, - ЗМІ
На 25 липня 2014 року запланували представлення нового голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.

Про це власкору «Вголосу» стало відомо з власних джерел.

«25 липня нарешті відбудеться призначення нового голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, яке планувалось ще раніше. Очікується, що представляти Володимира Гунчика приїде перший заступник глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко. Про інші деталі поки що нічого невідомо. Так само невідома доля усіх заступників голови ОДА», - розповіло джерело видання.

Нагадаємо, кандидатура Гунчика проходила затвердження в Кабінеті Міністрів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Гунчик
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Особисто знаючи Гунчика - гарантую чітку виконавчу дисциплінну клерків. Володя давай!
Відповісти
Гунчика на цю посаду? То нах... той Майдан був потрібен? Де , Порох, люстрація?
Відповісти
На зло всім БЮТоголовим заздрісникам Президент зробив вірний вибір, довіривши найвищу посаду відомому виробничнику. Побажаймо людині успішної роботи, щоб на Волині краще жилося. І для цього потрібно надійне пличе кожного мешканця нашого краю.
Відповісти
Ти впевнений, що він підставить своє плече. Це ж хапуга першої марки. Ой горе-горе, бідній Волині.
Відповісти
Який там вибір? Колись Порошенко був власником автозаводу, а Гунчик директором у нього. Це, можливо, єдина в Луцьку людина, яку Порошенко знає особисто.
Відповісти
Ото вже Саганюк буде цвісти і пахнути! Комсомольці вертаються!!!
Відповісти
Щоб на Волині краще жилося потрібно ставити молодих , а не голів виборчих штабів. Вам тільки давай -надійне плече- бо що без нас варті. Мешканці тепер будуть контролювати. Дивись Володю!
Відповісти
Данильчук поставить на колина, ,,,позорисько ...
Відповісти
Доля заступників відома: з торбою по світу.
Відповісти
Особливо таких амеб, як кудрявцев.
Відповісти
розікрав завод,розкраде волинь,корупціонер!
Відповісти
А гузь БРЕХУН необізнаний говорив про минулий понеділок.Нічого не ловить,все пропускає,повна дірка у владі.Таких навіть в дубль не беруть.
Відповісти
Яник назначав донецких Порох БОгдановців та Рошеновців ????????????
Відповісти
ганьба президенту ставити до влади збанкрутілих посадовців
Відповісти
буйным цветом малина
Відповісти
Ганьба Порошенку повторювати помилки Ющенка. Третій майдан не за горами -тільки вже не такий.
Відповісти
ну от поставили молодих як той гузь ну і що? де результат? народжене болтати робити ніколи не буде. поставили карпюка, кудрявцева, поставте іще данильчука з доманською - отоді заживемо. не знаю гунчика, але знаю - гірше пустовітів не буде хоч би через те, що той трохи в економіці розуміється, керував не ротою стрижених під нульовку, а величезним колективом, зрештою, менше ведіться на гузів, прийде людина, попрацює, а тоді скажете, тоді будете лякати майданами... боже, дожилися, майдан гідності вже як червона тряпка для бика.
Відповісти
Ваш гунчик, це позор волині, развалив Луаз, зараз розвалить область. Пєтя вирішив добити область.
Відповісти
Зайди на завод, якщо тебе пропустять,і подивись на "розвалини". А потім пройдись по заводам Волині і найди кращий завод ніж ЛуАЗ!
Відповісти
пустовіт втримав економіку стримував напругу в області -побачим що зробить гунчик
Відповісти
Пустовіт стримав економіку і зняв напругу? Я вас умоляю, та він до матерів мобілізованих ні разу не вийшов, жодноі копійки на допомогу арміі з власноі кишені не дав. Зате помічників, помічниць та радників собі напризначав як з переляку! А приписувпти собі сезонні коливання економіки та гуляти заводами - нехитре діло!
Відповісти
Сумнівно все це...говорим про прфесіоналізм, а на практиці - прийшли регіонали, до влади всіх донецьких, прийшов БЮТ, всі бютівці до корита, і так далі по накатаному та корумпованому шляху. І коли вже наші керманичі наважаться робити конкурсний відбір чиновників відкрито, по професійних навиках та амбіції(без примусу!) окремої особи присвятити себе державній роботі?
Відповісти