Луцький депутат просить розібратися з «Карабасом-Барабасом»

Луцький депутат просить розібратися з «Карабасом-Барабасом»
У Луцьку біля міського РАГСу поставили літнє кафе "Карабас-Барабас", яке, мовляв, значно перевищує допустимі розміри.

Про це у своєму запиті до міського голови заявив депутат Ігор Поліщук під час сесії Луцької міської ради сьогодні, 23 липня.

За його словами, допустимий розмір літніх кафе - до 30 квадратних метрів, а натомість "лєтнік" від "Карабасу-Барабасу" значно більший.

Тому Поліщук вважає, що варто перевірити законність цього літнього кафе, якщо ж перевищення розмірів підтвердиться - демонтувати.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Козюрі все можна
Відповісти
Так Романюк лобіює питання встановлення летніка Карабаса у замку Любарта, невже ви думаєте що він буде розглядати дане звернення, чи даже якщо розгляне звернення - то чи прийме якісь дії? - абсурд, кешто капає в карман
Відповісти
а ще там посуд неякісний одноразовий пластиковий, можна ненароком з'їсти шматочок власної виделки...
Відповісти
то неходи туда
Відповісти
Навпаки це краще, ніж сидіти в малій брезентовій палатці. Хай заробляють собі люди.
Відповісти
Козюру пора посадити на паль.
а строїть з себе чесного депутата.
Відповісти
Хто заспокоїть Товстенюка,скільки часу він ще буде користуватися підтримкую Палиці і вставляти палки в колеса свідомим громадянам!І взагалі куди дивиться Палиця,як може керівник благодійної організації помічник народного депутата вести себе як шпона 18 ти річна вигазовуючи на своєму КРУТОМУ авто в центрі міста коли по вулицях гуляє тьма народу! Куди взагалі дивляться ДАІвці коли після поседеньок в барах Луцька його авто під його керуванням починає накручувати круги центральними вулицями Луцька!
Відповісти
А як дружина Були розсікала з пузом? Мало людей не повбивала ще й сама була вагітна.
Відповісти
Нормальний "лєтнік". правда офіціантки деколи туплять. але то таке. краще такий лєтнік чим оці палатки з бочкою пива - одні ханиги і вонь стоїть.
Відповісти
Хороший варіант для посиденьок! Для чого закривати нормальне літнє кафе, в той час як поруч стоїть страшний генделик, де збираються місцеві п'янюжки... Краще б за нього взялися...
Відповісти
отото.... зато 30 кв.м.
Відповісти
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1330-11
Відповісти
нехай би шановний Ігор Поліщук поскаржився краще не на лєтнік, а на сам Карабас на Винниченка...
Живу в тому будинку,де карабас і музику вночі чути аж до третього поверха, вже задовбали+ всіляке п'яне бидло,яке кричить під вікнами і співає Путін хуйло, шуруй на схід воювати,а не викрикуй тут!!!!!!
Відповісти