Волинська ведуча знялася в епатажній фотосесії. ФОТО

Волинська ведуча знялася в епатажній фотосесії. ФОТО
Ведуча радіостанції "СІД FM" Вікторія Жуковська знялася в епатажній фотосесії.

Фотограф - Роман Домбровський.

Фото Вікторія Жуковська оприлюднила на своїй сторінці у мережі ВКонтакте.

Босонога білявка з пляшкою вина впенено позує перед фотокамерою на одній із підземних автостоянок.

Дівчина нагадує сучасну Мерилін Монро, яка пройшовши через десятиліття, втілилась у новий, трохи брутальний образ.

Одягнувши коротку чорну сукню, радіоведуча демонструє підкачані ноги та струнку фігуру.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
гарно)
з провокацією
Відповісти
Але, дідько, немає більше про що писати???
Відповісти
Увидел не авторский фотошедевр,а бухую измученную длинной ночью барышню...
Відповісти
Жах.
Боса, п`яна дівчина з пляшкою,яку лиже...
???
Відповісти
Молодчинка, дівчинка! Захотіла і зробила із себе лялечку! Вікторіє, поки не налетіли в коментарях завистливі тролі, так тримати! Ефектно і красиво, ви - молодець!
Відповісти
доречно!!!
Відповісти
А я побачив і професійну роботу фотографа (йому респект окремо) і вишукану акторську гру та майстерність перевтілення Вікторії. Не можу знати чия ідея, але вона теж заслуговує аплодисментів.
Відповісти
шкода, що атрибутом для вродливої дівчини стала пляшка вина...
Відповісти
Лучанка, не занудствуйте !!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Та от все б нічого: і дівчина гарна, і фотки непогані, але навіщо пляшку лизати?
Відповісти
А что, разве так восторженно, эстетично, мастерски перевоплощенно, профессионально, эффектно и красиво не рекламируются алкогольные традиции Волыни? Или их таки нет?))Разве бутылка вина у такой шикарной женщины не соответствует палитре изысканных и благородных вин?)) Где мой пост, ВП?
Відповісти
Колхозное мещанство прям умиляет, то им бутылка не нравится то ещё, что то. Может хватит завидовать, займитесь чем нибудь полезным.
Кстати чумовые фотки, ещё есть?
Відповісти
А шо тут эпатажного? Пафоталась девушка себе в гараже, так шо это эпатаж для нашего села?
Відповісти
Щось не зрозуміла..., А ДО ЧОГО ЦЕ?)))
Відповісти
Фото на паспорт і то художніше.
Відповісти