вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

У Луцьку відбулася установча конференція Партії розвитку України*

У Луцьку відбулася установча конференція Партії розвитку України*
В Луцьку пройшла перша установча конференція Волинської обласної регіональної партійної організації Партії розвитку України, на якій затвердили керівний склад партійної організації.

У конференції взяв участь член Національного комітету партії Володимир Зубанов, понад 100 делегатів з усіх районів Волинської області.

Голосуючи за керівний склад осередку, делегати одностайно підтримали на посаду керівника Анатолія Горбатюка. Також у рамках конференції обрали заступників голови, та голову виконавчого комітету.

Ведучи мову про нову політичну силу, її завдання та структуру, столичний гість наголосив: «Партія розвитку України — це нова потужна політична сила, яка створена не під конкретну людину, у ній не буде принципу "вождізму", партія матиме багато регіональних лідерів...»

Політичною задачею Партії розвитку України є консолідація всього українського суспільства шляхом утвердження порядку та спокою через діалог з різними соціальними групами, територіальними громадами, владою і політичними силами. Партія розвитку бачить Україну виключно унітарною республікою, в якій критерій ефективності органів влади повністю залежатиме від рівня соціальних інвестицій та розвитку соціальної інфраструктури.

Мета новоствореної партії проста і зрозуміла: об’єднати довкола себе якомога більше активних громадян, заради цілісності всієї держави. Об’єднання українського суспільства повинно відбуватися через повагу до унікальності та розвиток різноманітності усіх без виключення регіонів України. В країні має запанувати мир, економічне процвітання, вестися нещадна боротьба з корупцією.

Партія розвитку України обов’язково ініціюватиме створення потужної депутатської фракції у Парламенті. Не обійдеться і без реформ.

Перша, за словами делегатів, має бути - конституційна. Вона закріпить парламентсько-президентську форму правління, забезпечить децентралізацію влади, гарантуватиме розвиток громадам.

Та жодний розвиток, на глибоке переконання партії, не можливий без забезпечення достатньої кількості робочих місць. Саме тому у сфері зайнятості пропонується перейти від громіздкої та неефективної політики боротьби з безробіттям до всебічного стимулювання створення нових робочих місць, шляхом постійної взаємодії влади, громадян та бізнесу.

На конференції прийняли офіційну заяву щодо нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні. Було підтримано ініціативу голови Національного комітету Партії розвитку України, народного депутата Юрія Мірошниченка щодо зареєстрованого ним у Верховній Раді «Проекту Закону про внесення змін в деякі закони України (стосовно мобілізації на військову службу). Законопроект пропонує встановити, що військовозобов’язані чоловіки й жінки, котрі є єдиними годувальниками своїх родин, не підлягають військовій мобілізації.

Коментуючи роботу новоствореного партосередку на Волині, член Національного комітету партії Зубанов підкреслив: «Волинська партійна організація вже сьогодні є активним суб’єктом творення партії. Вона має ініціативи, бажання рухатися уперед. Залучає до роботи досвідчені кадри. Гарантую, волинян, котрі є прихильниками нашої політичної сили, не лише чутимуть земляки, їх голос почують по всій Україні».

В свою чергу Голова Волинської обласної регіональної організації Партії розвитку України Анатолій Горбатюк виникнення нової політичної сили вважає закономірністю, що об’єднає Схід і Захід країни. За його словами, це - вимога часу. «Наша партія – партія центристського спрямування. Вона вивчила і поклала в свою основу досвід і традиції європейських політичних сил. Партія складається на 60% з молодих облич, а це свідчення того, що для ініціативних та готових працювати у нас завжди відкриті двері. Українська молодь давно мислить у кардинально відмінних від радянсько-бюрократичних та пострадянсько-корупційних стереотипів категоріях. Вона має великий потенціал, завдяки якому вже незабаром вітчизняна політика, економіка, наука, культура вийде на якісно новий рівень».
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
У Луцьку відбулася установча конференція Партії розвитку України*
24 липень, 2014, 16:15