Дівчині з Тореза мародер «підігнав» туш пасажирки Boeing. Та похвалилася в Instagram. ФОТО

Дівчині з Тореза мародер «підігнав» туш пасажирки Boeing. Та похвалилася в Instagram. ФОТО
Дівчина з Тореза похвалилася в Instagram тушшю пасажирки збитого Boeing-777, збитого бойовиками 17 липня.

Про це повідомляє TBi з посиланням на сайт "Белорусский партизан".

"Туш з Амстердама, а точніше з поля, ну, ви зрозуміли", – підписала вона своє фото.

"Один мій знайомий мародер підігнав, скажімо так. Дуже багато речей по руках пішло, від пінцетів до одягу", – уточнила дівчина.

Українські інтернет-користувачі вже з'ясували, що авторка під псевдонімом zolotosya справді проживає в місті Торез Донецької області – зовсім поряд із місцем падіння збитого російськими терористами малайзійського лайнера.

Скріншот зі сторінки zolotosya в Instagram
Скріншот зі сторінки zolotosya в Instagram
Скріншот зі сторінки zolotosya в Instagram
Скріншот зі сторінки zolotosya в Instagram
Скріншот зі сторінки zolotosya в Instagram
Скріншот зі сторінки zolotosya в Instagram

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Если бы Рашка не лезла дальше, то воевать за эту быдлоту не было бы нужды. Умственно и духовно отсталые уроды.Им место в Расеи.
Відповісти
Только не за этих помойников воюют ребята, а за нас всех.
Відповісти
эту дуру мы скоро найдём пусть готовится.
Відповісти
Жесть! Жесть!! ЖЕСТЬ!!! Они уже даже не живые, они просто бездушные ходячие мертвецы.
Відповісти
таких сук уродливых надо в рашу -парашу выслать
Відповісти
Тварь и мародёрка,вали из Украины..
Відповісти
настоящий ДЕБИЛЬНЫЙ даунбасс
Відповісти
Донбас - регіон деградованих дегенератів.
Відповісти
Я не удивляюсь, почему там вообще все это происходит. Это результат местной дегенерации.
Відповісти
В останню путь цю суку хай тою тушю накрасять
Відповісти
126 батальйонів СС було набрано гітлерівцями в Сталіно(тепер Донецьк) під час другоі світовоі війни для знищення своіх же соплемінників. Ті недолюдки і породили своіх нащадків-теж недолюдків,а тих недолюдків породили недолюдки без батька-матері,яких комуняки збирали по всіх тюрмах угрофініі,Сибіру,Уралу,Алтаю-всіеі Росіі,для індустріалізаціі-рабсилу позавезли в Украіну і ця рабсила ніколи не позбавиться свого рабства-воно в крові у них. А голодний раб-страшна сила,якоі боіться цивілізована ,сита Европа.
Відповісти
Пане Петре, Ви наводите факт: "126 батальйонів СС було набрано гітлерівцями в Сталіно(тепер Донецьк) під час другоі світовоі війни". Нажаль, мені він невідомий, але будемо вважати, що так і було. Після єдиного факту Ви починаєте роздуми в дусі російської пропаганди (вибачте за аналогію). Вона так само наводить факти стосовно ОУН-івців, бійців УПА, соратників Бандери - і доповнює злобними висновками. Чесно, так неправильно. Невже Ви особисто не знайомі ні з ким із Донеччини? З тим, хто відрізняється від тієї, хто визвав у Вас такий шквал злоби. Повірте, в нашому регіоні справді живуть люди з багатьох колишніх республік, але вони не сиділи у тюрмах і не є рабами. Не треба паплюжити пам'ять мого діда і моєї бабці, котрі приїхали сюди і одружились на українській землі Донбасу. Якщо люди сумлінно працюють, як і на всій Україні, то хіба це погано? І якщо одне схибнуте невиховане дівчисько пише гидоту і робить гидоту, може треба осуджувати саме її і саме в даному часовому проміжку?
Відповісти
Ще трохи арифметики. Батальйон нараховує близько 800 осіб, отже 126 батальйонів дорівнює 100800 осіб.
У 1941 році чисельність населення міста Сталіно (названого на честь сталеливарної промисловості) сягнула півмільйона мешканців. Отже, пане Петре, Ви точно знаєте, що із цих 500 000 жителів міста, кожний п'ятий був чоловіком, і саме чоловіком, який пішов служити до німецької армії?
Відповісти
Депортувати усе це бидло до Росії!!!
Відповісти
Цій дівчині з Торезу варто також пошукати товарів на кладовищах. І там же залишитись на ПМЖ. Бо, здається, гідності в житті і шани до загиблих вона не має.
Відповісти