На «Варшавці» стрілянина: підприємці заступилися за свого колегу. ОНОВЛЕНО

На «Варшавці» стрілянина: підприємці заступилися за свого колегу. ОНОВЛЕНО
Троє осіб напали на одного з підприємців Завокзального ринку, щоб заволодіти коштами. За нього заступилися колеги, тому відбулася бійка.

Про це ВолиньPost повідомили у Луцькому міськвідділі УМВС України у Волинській області.

Інцидент мав місце близько 9:00 26 липня біля входу у критий ряд ринку з вулиці Карпенка-Карого.

В результаті бійки двоє людей, що оборонялися від грабіжників, госпіталізовані.

Особу одного із нападників встановили – це житель Одеської області 1989 року народження.

Більше деталей правоохоронці пообіцяли повідомити згодом.

Станом на 11:05 повідомили, що нападники використали вогнепальну зброю, якою поранили двох підприємців. Коштами їм такі не вдалося заволодіти.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: кримінал
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
То правосеки хотіли зібрати грошики ніби то на війну...
Відповісти
Серйозно? якшо так то вони в край ауелли
Відповісти
Всезнайко-агент ФСБ,...
Відповісти
Цілком згідний, адже зараз дуже потужньо ФСБ працює в сетях для пітбурення людей проти "ПС". А люди не знаючт правди вірять всьому!!!!
Люди, будьте розумніші!!!!
Відповісти
А відколи валютчики-міняйли стади підприємцями?
Може вони ще й ліцензію на обмінні операції мають?
я вам умаляю...
Відповісти
завтра можуть прийти і по тебе..поки ти будеш умозаключати полішуцькі висновки...твій директор (школи,жеку,паспортного столу)-ото підприємці..ото дійсно..
Відповісти
А волиньпост видалила всі коменти стосовно Гузя) правда в очі колить чи Пащенко вже Гузяку покриває?
Відповісти
Антибандерлог Сьогодні, 10:35
Та закрийте вже того гуся в Липини, бо він небезпечний для суспільства...
Відповісти
А може то Гузь вже купив ВолиньПост ?
Відповісти
Чому ВП не пише про вчорашню аварію БМВ на відродження, яку скоїв гр - ин Ібрагімов?
Відповісти
Напишіть, що вам відомо про цю ДТП
Відповісти
Не ставте у коментарях гіперпосилання
Відповісти
ВІдомо що ТП скоїв громадянин ІБрагімов Р., 19.03.1992 р .н., син якогось ділка із МРЕО. На ютубі є відео, як якась дівчина ховає номерні знаки у інший автомобіль. Люди які пишуть коментарі на інформаційних сайтах знають більше інформації ніж наша "міліція"
Відповісти
Тому й дещознайко що агент.
Відповісти
vidimo dan trebovali "banditskie nalogi" po privichke kak pri klane Yanukovicha delai grypirovki. i chto ? chem vso zakonchilos? vso zakrito?
Відповісти