Невідомі «скривавили» патріотично розфарбований в'їзний знак у Луцьк.ФОТО

Невідомі «скривавили»  патріотично розфарбований в'їзний знак у Луцьк.ФОТО
Невідомі написали на в'їзному знаку "Луцьк" фразу "Україно, отямся, припини війну".

Напис зробили у суботу, 26 липня.

Про це повідомив на своїй сторінці очільник ГО "Автомайдан Волині" Сергій Поха.

Також на жовту та синю фарби, якими розмальовано знак, місцями нанесли червону.

Знак розташований на в'їзді у Луцьк з боку Львова.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вот вроде там где этого в принципе быть не должно, всё равно находятся уроды, которые должны как-то нагадить.
Как их воспитывали родители, или воспитывали вообще, раз такое гновно выросло. Это гниль оющемтва от которой надо избавляться всеми возможными способами.
Відповісти
Раша канай з Ураїни.
Відповісти
У нас в стране,к сожалению .много любителей выпить на халяву!Копеечники продаютсяочень легко,уроды!Воспитать можно,Вот вернутся наши настоящие мужчины с войны и вся шушера затихнет!!!
Відповісти
Може, про всяк випадок Кононовичів від...дити?
Відповісти
Хороша думка.
Відповісти
І до ворожки не ходи.
Відповісти
Негідники!!! Москальські запроданці... Смердюки продажні
Відповісти
Або комуняки або пееровці, або....?
Відповісти
ну що кацапи допиз....!!! вас в донецьку вбивають ,а тут вам те саме жде .ЛОХI НЕ РУСКI. Я ВАМИ ЗАЙМУСЬ СУКI ПРОДАЖНI!!!
Відповісти
НА ВОЛИНI НЕ МIСЦЕ ДОНЕЦЬКИМ ШЛЬОНДРАМ!!!В АТО ÏХ В БУДУ ЛОХIВ ПУТАНОВСЬКИХ.ЩЕ КОМЕНТУЕ МОВЮ САТАНИ . ПОВБИВАЮ ВАС ЯК ТАРГАНIВ,ЗА БРАТIВ ВОЛИНЯК ЗА УКРАÏНЬЦIВ .ВIДРУБАЮ ЯЗИК ЗА РУСКIЙ ЯЗИК!!!!!!!!!
Відповісти
ти спочатку розмовляти навчись українською (не суржиком), потім писати на українській мові без помилок. А тоді вже будеш патякати і інших навчати. От із за таких даунів люди на Востоці гадають що тут живуть звірі і бандери, і росіянам зайвий привід посмакувати деталі звірств. Чи вас такому батьки навчають?
Відповісти
ти дурна,як донецькi
Відповісти
А язык то тут при чем? Есть разные люди, есть сволочи, а есть нормальные. Я знаю как миниму шесть человек с луцка, которые разговаривают на русском, и сейчас в рядах ЗСУ, воюют за будущее Украины, и за таких как ты. А ты, сидишь вякаешь тут, диванный воин. Дай Бог, они вернутся живими, у тебя будет возможность сказать это им в лицо)
Відповісти
999 ТЕБЕ ШУКАЮТЬ .ТОБI ДОРОГА ЕДИНА ! КЛАДОВИЩЕ!!!!
Відповісти
sasha, ти д...б диванний звичайний!
Відповісти
тiтка не проявляй свою тупiсть
Відповісти
зомбоукры...без коментариев
Відповісти
Галімі путінскі піз...олизи
Відповісти
це брати кононовичі 100%....їх особисто там бачили..шкода що неназдогнали...сукі
Відповісти
Знак, звичайно, виглядає не кращим чином. Але думка правильна. Вбиваємо один одного, а наживаються на крові політики і олігархи.
Відповісти
впевнений, що це наймані гастролери із східняків...
Відповісти
ага, спеціально приїхали щоб знак розмалювати. чи ви малі і дурні як той sasha що вище коментував, або дебільні. а може й те й інше
Відповісти
111 зуби в тебе цiлi?!
Відповісти
sasha та сїбися вже нахуй тупориле, вже реально підхарив всіх
Відповісти
ти не орест ти ху.ло ла ла ла ла
Відповісти
давай зустрiнимся орестяка путiнська срака
Відповісти
гади вже в нашому місті! люди дивіться навкруги десь то вони живуть! здавайте всіх хто похожий на москаля комуняку чи східняка це люди без роду і племені продадуться всім хто більше заплатить! а нам потрібен мир і спокій! краще гада задавити на пуповині чим знищувати заразу
Відповісти
Дивно, що ніхто не звернув увагу на цих писак,або людям по барабану, що там роблять біля в'їзду в місто.Треба бути пильними, громада,інакше і до теракта недалеко!
Відповісти