Стильний Луцьк. Портрет дня: Євген Тихонов

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Євген Тихонов
Євген Тихонов, арт-директор, 24 роки

Наш сьогоднішній герой Євген працює арт-директором мережі ресторанів «Базилік». Його ми зустріли в обідню перерву на вулиці.

Каже, носить зручний одяг, і найголовніше – щоб самому цей одяг подобався.

«Я люблю зручний одяг. Ніколи не відносив своє вбрання до якогось одного певного стилю. Головне, щоб одяг подобався мені. І, звичайно, я повинен виглядати так, щоб не виходити за рамки корпоративного стилю «базиліків», - каже хлопець.

Євген розповідає, що інколи на роботі вдається подивитися різні фешн-покази, але це не допомагає, бо хлопець одягається по-своєму.

Коли ми зустріли нашого героя, він був одягнений у сорочку, зручні шорти BERSHKA, взутий був у мокасини. Аксесуари: браслети, окуляри ALDO.



Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 40
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А де тупі коментарі Дідух?
Відповісти
Во-во - а де комент Ані? Я тільки для цього й зайшов на цю новину ((((
Відповісти
Ви його били для фото? Весь в синьцях
Відповісти
Во-во. Точно били...палицями по колінних суглобах.... А може футбол побігав невдало
Відповісти
а що у Женіка з колінами? Усі червоні і в синьцях? Довго на колінах стояв чи що?
Відповісти
Людина грає у футбол!
Відповісти
вцілому хлопець хороший
Відповісти
Фiрма пiдтримуэ!
Відповісти
Справжні чоловіки зараз на війні гинуть, захищаючи країну. Блокпости рострілюють, у родичів відчай, страх, молитви на устах, а ви тут, пробачте, фігнею страждаєте. Недоречні зараз ці фотосесії, бо найстильніші зараз - втомлені, вистажені, голодні хлопці у кумуфляжній формі!!!
Відповісти
Правильно.
Відповісти
100% немає чого зараз на моді акцент ставити недоречно!!! щей фоткати модних шльоциків всяких у модних шмотках! зараз мода на берці і форму.
Знайшли чим вихвалятись!!!
Відповісти
О, ужас! ПЕРЕСТАНТЕНОСИТЬЭТИШОРТЫНЕПОРАЗМЕРУ!
"Лицо" кафе не должно так выглядить.
Как сказал один известный исполнитель "Джентельмен всегда свеж!" Придерживайтесь этого правила.)
Відповісти
а не можна було хоч оного фото без окулярів зробити?
Відповісти
у всіх очі червоні... паливо
Відповісти
Хороший!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Артдиректори, стилісти, діджеї, тренери з фітнесу...А де НОРМАЛЬНІ чоловіки з НОРМАЛЬНИМИ професіями???
Відповісти
Во-во.. Поїдьте в Нововолинськ, опустіться в шахту №9 і пофоткайте.. Буде драйвово!
Відповісти
З якими наприклад професіями?????????????
Відповісти
Слюсарi, муляри, комбайнери, шахтарi...не чули?
Відповісти
Нє нєє не чули!
Відповісти
Як з якими? Інженери, лікарі (чи ви вважаєте що вони у білих халатах і по вулицях додому ходять?), столяри, механіки, юристи, працівники банку, логісти, менеджери, економісти, педагоги, менчендайзери, слюсарі-сантехніки (чи ви вважаєте що вони у спецовці і по вулицях додому ходять?), програмісти, дизайнери та ін.
Відповісти
Арт-директор і в шортах- СМІХОТА!
Людина певного статусу повинна дотримуватись певного стилю, і шорти аж ніяк не співвідносяться зі словом директор.
Відповісти
Вище шортів ще може бути.Взагалі звичайний повсякденний одяг в жарку погоду.Стиль"базиліку"-ні!!!
Відповісти
А де тут стиль?Звичайний буденний одяг,
Відповісти
повістку отримав?
Відповісти
Кризис жанра!
Відповісти
подзвони))
Відповісти
В котрий раз мені не дають слова. Модер закомплексований.
Відповісти
Скоро поідеш на Схід сину чекай повєстку
Відповісти
Лохмате небрите гидоття. Можна сплутати морду з дупою макаки.
Відповісти
то може ти покажись нам!і побачимо хто гидотя, а хто ні!
Відповісти
Жека,не звертай уваги!!!
Відповісти
24?!!! йо а виглядає на всі 30, худати треба і мязи підтягувати. Одягнений нормально.
Відповісти
Ти в живу його бачила?!Доволi спортивний хлопчик!
Відповісти
Ні, роздягненим я його не бачила ;)
Відповісти
прості прохожі роблять Луцьк стильним. дивно, але радує, що стиль у Луцьку простий, мінімум пафосу і трохи мажорства, цікаві образи на противагу буденним жіночкам і чоловічкам. порівняно з містом де я живу, у Луцьку "природніші" стиляги(маються на увазі не підлітки,які ще не знайшли себе)
Відповісти
Кусок сала
Відповісти
Не паплюж святе слово "сало" оцим непорозумінням....
Відповісти
Люди, ну що ви фотографуєте?
Ну навіщо було фотографувати синячище на нозі?
От рагулі.
Відповісти