Волиняни, які не хочуть служити, будуть сидіти

Волиняни, які не хочуть служити, будуть сидіти
Більше 30-ти кримінальних справ порушено щодо осіб, які після отримання повістки не прийшли до військкомату.

Можливо, обурення людей не було б настільки великим, якби всі були рівні перед законом. Надто ж тим, який стосується мобілізації. Бо не раз і не два доводилося чути, як замість передати повістку жінка розповідає працівникам військкомату, ніби її чоловік або син подався у світи і вона не знає, де він зараз, - пише Волинська газета.

"Ми збираємо цілі папки інформації про осіб, які ухилилися від мобілізації. Якщо правоохоронці знаходять підтвердження, що чоловік насправді перебуває за місцем реєстрації і нікуди не виїжджав, матеріали про нього передаємо у військову прокуратуру. Тому наразі маємо 32 кримінальні справи, фігуранти яких невдовзі отримають покарання, – повідомив обласний комісар Олег Галак.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ДОСТОВІРНО !!! Турчинову меншому прийшла Повістка, Воєнкома на наступний день звільнили...!!!
а Воєнком мовчить бо хоче ЖИТИ!
Відповісти
Віруючим не можна: пити, курити, дівчат любити, вбивати....ха-ха-ха
Відповісти
I всi жонатi, i дiти мають по кiлько.
А в армiю не йдут.
Відповісти
якщо віруючим не можна дівчат любити, то чому у них завжди стільки дітей?
Відповісти
А чо` воювати в армiю не йдут?
Відповісти
то сусідські
Відповісти
і чи-то й справді посадять,сумнів є,скоріш всього відкупляться,чи може в новинах прочитаєм на скільки посадили,і за що,а то більшість-призваних у них по документах-добровольці......
Відповісти
Якби й справді брали військомати,а не розприділяли сільські ради за 400 грн.премії хлопців дійсно непридатних до служби за станом здоров’я.А куми,брати,свати,сини приховуюся за спинами таточків голів с/р,секретарочок
Відповісти
який призов?! коли хлопці повинні самі себе забезпечити, корупція як була так і є. на армію нічого нейде. А сільський голова десять тисяч премії отримав за першу мобілізацію. продають людей на м*ясо
Відповісти
а чого це "бандерівці" повинні вмирати за тих СІПАРАТЮГ (які самі чогось на війну нейдуть) а вони будуть відсиджуватися на озерах, вимагаючи допомоги - такі ж вони бідні нещасні.....а наші хлопці будуть вмирати!!!!!??????я не готова відпустити ні чоловіка, ні друга, ні батька, ні дитину на смерть!!!!якщо всі на війну то всі а не одним поблажки (бо вони мають блат) а іншим смерть...
Відповісти
Та такі с/ради в Рожищенському районі.Там відбирають не за повістками , а за квотами-блатами.Позор!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Спочатку потрібно ввести військовий стан,інакше вони не мають права відкривати кримінальні справи. Всі хлопці, які мають на руках повістку повинні мати відповідні записи-учасників бойових дій, а не дадуть купу бумаг і запишуть в добровольці...А якщо вже так вийшло, що доброволець, то і солдат сам вирішить чи йти йому, чи ні і питати нікого не зобов’язаний.
Відповісти
Згідний з 777; 456; 223. Цей Гузь тварь хай йде воює скот! Непотрібно западенцям їхати за донецьк луганск. Хай місцеві які за 200грн кричали расея, тепер тікають на Світязь. Бухають А наші хлопці повині гинути. Луганські мусара пачками здаються су*и
росіянам. Ні х*я наші хлопці повинні бути на заході. Гузь дибіл. Слава украіні. путін ху*ло ла ла ла
Відповісти
Треба терористiв х...ярити артилерiею сутками, а потому тiки вводити войська.
Відповісти
А зароботчанам що кидати роботу хорошу i iхати на гарматне м`ясо?
А я як роботу теряю мене Украiна на бiржу не ставе i пособiе не плате.
Хто на момент получення повiсттки не в Украiнi - той не може бути призваний.
В Украiнi 7 мiлiонiв люду по свiтах.
Дайте людям роботу - будемо дома сидiт.
Зробiть контрактну армiю - не буде отбою вiд безроботних.
Відповісти
Є така версія, що "бандерівців" забирають на схід воювати, щоб тут нікого не залишилось і західну Україну "порозтягувати по руках" і не було кому за неї воювати, адже залишаться лише жінки і люди похилого віку. Але якщо так станеться - то сама піду в партизани!
Відповісти
Згідна з вами. І я піду. Жінки не гірше чоловіків воювати вміють
Відповісти
нехай ,,нещасні шахтёри'' повилазять із своїх нор,похавалися як щурі і поприїзжають з курортів,ато такіх хітровиєб-их,зараз багато є! І йдуть воювати! А не хочуть хай пізд-ть в свою кацапію,а не їдуть до на на Полісся,потім хер виженеш.
Відповісти
цікаво, скільки синів високопоставлених чиновників чи їх дітей отримали повістки і скільки було відкрито кримінальних проваджень. Чому чоловіча половина Донбасу не підлягає обов"язковій мобілізації? Якщо вони не хочуть захистити свої сім"ї, то чому це повинні робити наші чоловіки, сини і брати? Мій брат пішов добровольцем в Айдар і 27 липня його вбили. Ми не можемо зрозуміти заради чого і кого.
Відповісти
Чому дружина має передавати повістку? Неуки, хоча б почитайте закон. Там ясно сказано - повістка має вручатись особисто призовнику/мобілізованому. Ні мати, ні дружина і т.д. не мають до цього ніякого відношення і не просто не повинні нічого підписувати, вони на підпис не мають ніякого права. Що за бля...дство в країні робиться?
Відповісти
Якшо повістка не вручена особисто в руки, вона не має ніякоі юридичноі сили. І ше мене цікавить питання - де наші міліціонери, сбушники,даішники і т.д.? Тобто ті, хто служить в лавах МВС, резервісти? Чого вони не ідуть воювати??? Чому на вірну смерть ідуть молоді хлопці, які автомат бачили тільки в серіалі про ментів???
Відповісти
хто вам сказав що не йдуть???? Як раз таки йдуть, і не косять...
Відповісти
йдуть колишні Беркути та інші спеппідлозділівці, а фактичні дуже гарно косять.
Відповісти
Хлопцы, посылайте этот призыв, садитесь в тюрьму. Весь народ не посадить. К тому же этой шушаре фигня осталось панувать. Скоро ей хана. А вы будете живы. как то так.
Відповісти
Правильно,хлопці, косіть від війська - сідайте в тюрму! А поки ви живі-здорові там сидіти будете, прийде москаль згвалтує вашу матір,жінку і дитину, уб'є батька, спалить хату, а потім випивши самогонки вами вигнаної, прийде до тюрми, де ви сидите та й розстріляє вас без суду і слідства тільки за те, що ви лякливі хохли-полішуки! Ховайтесь хлопці,косіть від війська!
Відповісти
косити не варто, але поки владнають конфлікт на Сході і москаль прийде сюди, то нас не буде кому захмщати з такими темпами вбивств
Відповісти
Теж дуже цікаво де бувші професійні військові, відсиджуються у теплих домівках, а дітей які навіть автомата в руках тримати не вміють, посилать на смерть, як м'ясо, і працівники військомату тут лякають міліцією, прокурором, неодноразово чула такі погрози.....знову владу в руки отримали,а самі нормативи по бігу, не кажучи про щось інше здадуть....
Відповісти
Я хочу служити.
Відповісти