Серед загиблих айдарівців − волинський екс-беркутівець

Серед загиблих айдарівців − волинський екс-беркутівець
Серед загиблих айдарівців — колишній працівник спецпідрозділу "Беркут" УМВС Волині.

Сергій Шостак залишив службу ще у 2006 році. До участі в антитерористичні операції записався добровольцем, - пише Вісник+К з посиланням на власні джерела.

Нагадаємо, 27 липня добровольчий батальйон «Айдар» поніс чималі втрати під час боїв за містечко Лутугіне на Луганщині.
Спершу повідомлялося про 23 загиблих. Однак ці цифри стосувалися загальних втрат сил АТО за 27 липня.

за інформацією видання, втрати «Айдару» склали 13 бійців.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Світла память
Відповісти
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!!
Відповісти
Хай сльзи по тобі стануть квітами на землі, за яку ти боровся
Хай сонце осяє луги, сади і безкраї простори ланів
Хай буде майбутнє у тих, хто живе тут сьогодні
Віддав найцінніше що мав ти за волю вкраїнських синів
Відповісти
ВІЧНА СЛАВА-СВІТЛА ПАМЯТЬ!!!!!
Відповісти
Є люди як дуби, і є дуби як люди:
Безстрашно грому підставляють груди,
Щоб немічну берізку захистить,
Хоч знають добре — їм загибель буде.
Д. Павличко
Відповісти
Земля пухом! Хороший був чоловік.
Відповісти
Знав особисто. Слова підібрати важко. Вічна та Світла пам'ять Герою України та нашого краю!!!...
Відповісти
Сергій був людиною яка не вміє відмовляти. Ніколи не думав що це може з ним статись. Якщо є люди з сталі, то він був таким...
Відповісти
Так.знаю його справжній герой.
Відповісти
СЛАВА ГЕРОЮ!!!
Відповісти
Вічна пам'ять герою!
Відповісти
Прийміть мої співчуття. Сергій це гідний син своєї Держави. Він справжній ГЕРОЙ УКРАЇНИ. Він завжди для мене лишиться як боєць. Слава Герою!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Упокой, Господи, душу убієнного раба Твоєго Сергія!
Відповісти
Дуже добре знала його. Світла йому пам"ять.
Відповісти
Гарні слова, тільки нажаль вони не повернуть сина, батька, чоловіка і брата! А всім рідним дуже важко і чекати його з Луганщини і пережити таку втрату.
Відповісти
Знала цю людину особисто.Справжній батько,чоловік,громадянин,людина.Слава Герою!!!!!!!! Співчуваю родині!
Відповісти
Не зорі падають із неба.Зірки ідуть у небеса...
Світла,сильна людина...
Слава і вічна пам"ять Герою!
Відповісти
Не герой - жертва.
Відповісти
Герой навіть через те, що не сидить в інеті, а пішов добровольцем і бився на смерть. Не побоявся...
Відповісти
Всі, хто знають, пам"ятають і хочуть попрощатись з моїм братом Сергієм можуть прийти завтра в Свято-Троїцький кафедральний собор з 12 год.
Відповісти