На Волині родичі військових два дні блокують міжнародну трасу. ДОПОВНЕНО

На Волині родичі військових два дні блокують міжнародну трасу. ДОПОВНЕНО
У селищі Ратному родичі військових, які перебувають в зоні АТО, перекрили міжнародну трасу. Разом із ними вийшли ті, хто протестують проти мобілізації та відправки місцевих чоловіків на Схід.

Другий день поспіль близько 500 місцевих жителів перекривають міжнародну трасу Е85, - повідомляє ICTV.


Вони протестують, вимагаючи повернути військових та припинити мобілізацію. Зі слів учасників протесту, під призов потрапили вже 260 місцевих чоловіків і мобілізація триває. Родичі скаржаться, що військових погано годують, а посилки з дому на передову не доходять.

Однією з причин стала загибель на Сході солдата, мешканця села Велимче Ратнівського району.

Водії, серед яких далекобійники, змушені змінювати маршрут та об’їжджати перекриту ділянку траси.

Громадський активіст Павло Павлюк із місця подій повідомляє, що станом на 13:40 трасу блокують близько 200 активістів. Вони стали впритул біля фур та не дають їм зрушити із місця.

За його словами, вночі була спроба прорвати "блокаду", але родичам військових вдалося стримати автомобілі.

Також до мітингувальників на переговори приїжджав заступник голови Волинської облради Ігор Гузь, - відзначив Павлюк.
фото Павла Павлюка
фото Павла Павлюка









Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: акція, армія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Правильно, може що дійде до наших воєнкоматів. А то тільки вміють брехати і підставляти хлопців.
Відповісти
До воєнкомату не дійде - бо це будівля
А мобілізовувати людей чи ні вирішують не воєнкомати. На рахунок брехні - з Вами погоджуюсь
Відповісти
АТО треба у владних кабінетах провести, офіцерню обнаглівшу "просвітити" , а потім братися за пролетарську біомасу.Територія невиліковних дибілів...Москалі, подавіться своїм совком!
Відповісти
Молодцы!
Відповісти
Це не тільки в Ратному таке робиться, а й в Старій Вижві
Відповісти
правильно роблять! таке враження складається, що мобілізація тільки на Волині!

Відповісти
Як до вас кацапи прийдуть з війною - теж вийдете їм дорогу перегородити?
Відповісти
7 мільйонів совка на дАУНБАССі,а МИ МАЄМО ЇХ ЗАХИЩАТИ? Совок на передову,і махайте трикалорами! Чи вже не хочеться???
Відповісти
Ото хай воєнкломи на колінах просять матерів вибачення і владні козли хай приїжджають і теж поряд стають
Відповісти
Дивись щоб ти на колінах перед ними не встав!!!!!!!! Дуже всі розумні там позбиралися!!!! Придурки....
Відповісти
кажуть ратнівчани, що ініціатором таких простестів є російська церква як кажуть в народі, і що у них завдання - духовенства - по усіх областях організовувати такі блокади...
Відповісти
кажуть, що на Марсі є життя ;-))))

що ти мелеш? )
Відповісти
Що вони заспівають, як війна сюди, до них прийде? Кирилу в ноги впадуть?
Відповісти
нічого..черга ж може дійти і до вашої сім'ї - от мобілізують когось. А що ви заспіваєте ?
Відповісти
Єгор Чичеринда в FB гарно написав:"В Украіні військових - 120 тисяч. Ще 35 тисяч - сбу-шників і 350 тисяч - міліціонерів. Разом - півмільйона озброєних людей, які у своєму житті нічого не виробляють, окрім того, що мають захищати життя і спокій громадян. Зараз у зоні АТО воюють 40 тисяч вояків... Для чого проводити додаткову мобілізацію, якщо в АТО і сьогодні НЕ ЗАДІЯНІ 80 тисяч військовослужбоців, понад 30 тисяч сбу-шників, я вже не кажу про 350 тисяч співробітників МВС... Поясніть мені цю нелогічну арифметику...."
Відповісти
обурюють коментарі "спостерігача тієї блокади" та "згідна"...очевидно вас мобілізація ніяк не чіпає..це прості люди, які вийшли захищати хоч якимось чином своїх чоловіків. Тому ваші коментарі настільки абсурдні, що аж смішно таке читати!

Стосовно даної події - з учорашнього дня люди намагались привернути увагу прреси самостійно. Однак журналісти Аверсу та Волинських новин відмовлялись виїжджати в смт Ратно, говорячи що "у нас половина працівників у відпустці" або "якщо ви організуєте транспорт - ми приїдемо"...Тоді люди пообіцяли повернути гроші за бензин, однак журналісти всеодно наполягали лише на інтерв'ю по-телефону...очевидно вчора так і не вдалось привернути простим людям до себе увагу самотужки....
інше діло - коли приїздять заступники голови адміністрації...
хоча дивує чому відео все-таки знято "Віртуальним Брестом" ?
Відповісти
на бандерштат.там побачите героів гузеватих які будуть скакати в той час як інші гинуть
Відповісти
кажуть ратнівчани, що ініціатором твого бреду е сатана та Г
Відповісти
Важко не погодитись )))))))))
Відповісти
московський патріархат працює ))
Відповісти
А як по іншому мені повернути чоловіка додому, вже п'ятий місяць йде як його забрали,мені вже надоїло чекати незнаючи чого, виховувати дитину самій (якій доречі 3 місяці)
Відповісти