Гузь пояснив, чому не поїхав на Схід

Гузь пояснив, чому не поїхав на Схід
Заступник голови Волинської облради Ігор Гузь запевняє, що у Луцьку від нього буде більше користі, ніж на Сході

Після того, як Ігоря Гузя вибрали заступником голови облради, на нього лягла відповідальність за дуже багато напрямків життєдіяльності Волинської області, - повідомив посадовець під час чату на ВолиньPost.

"Окрім того, побувавши на Сході, в розташуванні батальйону «Айдар», почув аргументи від хлопців з великим військовим досвідом, що ефективне забезпечення їх і всіх волинських військовим усім потрібним є значно важливішим завданням для мене, аніж моє перебування там. Намагаюся що є сил виконувати поставлені завдання", - додав депутат.

Читати повністю чат з Ігорем Гузем.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гусь сам боїться по Луцьку пройтися
Відповісти
Гузь- бояГуззззззззььььь
Відповісти
Любе виправдання - брехня
Відповісти
керував погромом управління МВС, щоб сісти в крісло і керувати його відновленням
Відповісти
Одним слувом: ТРУС!!!
Відповісти
Якби Гузя не було б, то не було б ні жизні ні діяльності! Тож треба -яка манія величності!
Відповісти
Гузька коби-раз на фізо,і парку нарядів через день,щоб парашу подраїв,а потім на кухню казан картоплі почистити, а на ніч сержанту попрати ХБ і комірець підшити і за це шпаківню на грудях зробити.Може тоді він мужиком стане,а не перехідним ЧЕРВОНИМ прапором.
Відповісти
І так завжди.... То труси довгі, то майка коротка!Навіть не уявляю, що буде на фронті, якщо Гузь кудись подінеться.Треба негайно зробити з нього копію і днк в банки закатати.
Відповісти
Класно сказано!:)))))
Відповісти
І що, ВН, НІХТО не спитав на чаті Гузя, що ж він зробив за півроку? НІХТО не просив навести приклад від постанови якоісь задачи до її вирішення паном Гузем?
Відповісти
напрямки життєдіяльності не відчули чи були гусі в області чи ні ...
Відповісти
Я би просив Вас, шановний, прибрати з коментаря слово "паном"
Відповісти
Все ж таки став паном - наша влада...і навіть не знаєш, де те ключове слово: "наша" або "влада"...
Відповісти
А пам'ятаєть як у мирний час писав, що одним з перших готовий захищати батьківщину зі зброєю в руках і померти за неї. Тріпло.
Відповісти
І ще є одне побажання для Гузя: прийти на похорон бійця із АТО. Чи був він чи голова облради, чи Пирожик, хоч раз? Прийти та подивитися в очі вдові та діточкам і розповісти про абсолютну необхідність проведення Бандерштату...
Відповісти
Бандерштадт важливіший за АТО?
Від усіх мобілізованих більше користі тут - але тільки Гузь прибіг швиденько, бо тут фестиваль і Клімчук.
Відповісти
Я так бачу що всі пости написані тут зі Сходу.Всі писаки там воюють...Чим лити бруд ідіть в добровольці писаки
Відповісти
А ти також, ще той захисник! Разом з Гусьом на схід?
Відповісти
Чи начасі проведення вашого фесту, шановний Гузь, коли війна йде? Чи гроші не пахнуть?
Відповісти
Яка з тебе Гузю ту користь? Ставити потрійну оборону Бандерш-ту? Це велика робота? Йди воюй і покажи за що кричав і руками махав,а то сидиш і дурью страдаєш.Майдановець хренов!
Відповісти
какой бандерштат, какие песни? людей снарядами разрывает, а оно пляшет?
Відповісти
Ну ясно... Там же треба головою думати, команди виконувати,а не давати, життям ризикувати, а може й пожертвувати... Очканув наш Ігорьок, що тут ще скажеш...
Відповісти
Яке на схід ,приїде ,а крісло заняте і що робити?
Відповісти
Слухай дядя, бачила тебе по телевізору,і в газеті на фото, мала можливість бачити тебе, я так зрозуміла, на святкуванні в неофіційній обстановці.
То скажи мені!!!!
Чого ти одіваєшся як БОМЖ?
Ти ж молодий пацан, а таке враження шо застряг десь на середин девяностих років)))
Не будь чмошніком купи собі нормальний одяг!!!
Відповісти
Ігор Володимирович, да покажіть що ви мужик, да поїдьте ви в зону АТО та й всі заткнуться!!! уявіть як геройом назад вернетеся!!! не пісяйте в штани
Відповісти
Цікаво, за що таке важливе в області відповідає Гузь?
Відповісти
Як за що - за власну шкуру, за що ця скотина може турбуватись і відповідати, більш його нічого не цікавить
Відповісти
ото дожилися "патріоти"! жодного позитивного коменту! правильним шляхом йдете!!! хто ж те "г...но", що ви наробили, розхльобуватиме...???
Відповісти
Він і армії служити в молоді роки не хотів. Вважав що на гражданці принесе більше користі. Його "патріотизм" якийсь не зрозумілий для мене.... Молодим мізки пудрить про Ідею Чин і самопожертву, а сам.... Я не звинувачую його у трусості, дійсно на сході від нього толку не буде, він не військовий(від армії у свій час відкосив завдяки мандату, хоча і міг послужити заради Батьківщини), але політика понад усе.
Просто не потрібно плазунам корчити з себе сокола. Потрібно знати своє місце. А не лізти з вічного безробітного в керівники області, тим паче у цей складний час, коли так не вистачає професіоналів. Чому б не взяти малу ділянку роботи, принести там користь, і завдяки неоціненному досвіду роботи просуватись вперед.
Відповісти
Нормальна людина,прочитавши всі ці коментарі, повіситься в сортирі.А він готує фест...
Відповісти
з нього користі ні там, ні тут. одне бла-бла. як тільки десь крик-шукайте там гузя. більше толку ніякого з нього.
Відповісти
А памятаєте як гусь в прямому ефірі "пятого", на телефонному звязку, морозився, що Данильчук з башкаленком занадто строго поступив. Сцикун і зрадник.
Відповісти