Депутат Волиньради записався у батальйон «Айдар». ФОТО

Депутат Волиньради записався у батальйон «Айдар». ФОТО
Депутат Волинської облради Євген Недищук вирішив записатися у добровольчий батальйон "Айдар" та планує їхати воювати на Схід.

Про це повідомляють на сторінці "Самооборони Майдану Волині" у Фейсбуці.

Недищук прийшов до самооборонівців та вже приміряв бронежилет.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
до пригод?
Відповісти
батя одпочиньте..
Відповісти
Ми йому доручили навести порядок в місті, а він втікає
Відповісти
Нехай гуся - революціонера за собою бере ! А то він тільки з мєнтами в Луцьку бореться !
Відповісти
черговий Піар ...
Відповісти
вже піаритись,казли довбані!!!Мовчки їдьте ,без сраних фото із багатьох ракурсів!
Відповісти
Цілком пристойний вчинок депутата. Коли його прикладу послідують БЮТоголовий голова облради Вітер та вічний багатопартійний революціонер Гузь. Бо толку в області з тих керманичів, як з козла молока...
Відповісти
Повертайтеся живі
Відповісти
Згідна. Частково. Недищук у політику загрався серйозно. Розумію, що без команди ніяк. Але коли за командою шлейф дерьма тягнеться, то хоч-не хоч вимажешся сам. Люди не дурні, роботу во благо оцінять. Друге питання, а чи є та робота? Во благо. А?
Відповісти
Вчора написала перший та єдиний коментар у НД, адміни не пропустили. То ж це сайт Недищука. Ото така дерьмократія? Що буде далі? Чи нам всім його тільки вихваляти? Як щось добре зробив - напишіть. А піар нафіг треба. То що доброго зробив?
Відповісти