У Луцьку аварія: «Беха» хотіла проскочити, але «влетіла» у Seat. ФОТО

У Луцьку аварія: «Беха» хотіла проскочити, але «влетіла» у Seat. ФОТО
У Луцьку на проспекті Соборності біля «Там-Таму» відбулося ДТП. Одна з машин вилетіла на узбіччя.

Пригода сталася близько 20:30 у четвер, 31 липня.

Як розповідають очевидці, автомобіль BMW 320d «на великій швидкості» рухався проспектом Соборності в напрямку храму Всіх Святих Землі Волинської та зіткнувся із Seat Toledo.

Водій автомобіля Seat Юрій розповів, що їхав з боку вулиці Чорновола у крайньому лівому ряду та хотів розвернутися на проспекті біля «Там-Таму».

Переконує, що їхав на зелене світло, коли його автомобілю «зніс» бампер BMW.

В результаті ДТП ніхто з водіїв та пасажирів значних пошкоджень не зазнав. У «Сеата» розбита передня часина, а у BMW – розбити лівий бік.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не в 21,15 а в 20,00, і вина беха, с тими мажорами, і швидка приїхала вже так пізно - хахах кого вони забрали якщо ніхто не постраждав і так довго вони їхали
Відповісти
да еще светло было 20 00 где то так. Обкурятся и вперед мажоры ......
Відповісти
Якщо номера німецькі були, то я вчора бачив БМВ на німецьких номерах і ще якась там девка сиділа.
Відповісти
Номера польські на бмв
Відповісти
Вибаюсь, Шановний, але "дєвками" будете називати своїх друзів дівчат і тд,це по-перше!

А по-друге, в кого не буває, автомобіль є автомобіль, і не зважаючи який стаж водіння , авто чи інші фактори, але у всіх бувають якісь випадки ДПТ, серйозні чи не зовсім, хто сидить за кермом той і зрозуміє! Однозначно, що треба трішки мати "тармаза" але головне що всі здорові і живі, а все остальне немає значення! Вибачаюсь ще раз, але не Вам судити, це я точно Вам кажу!!!
Відповісти
Було б це на великій швидкості вони були б на wog!! Шо ви тут пишите вам нема чим зацнятись ??? До чого тут мажори ?? Єслі ви шось хочете сказати то пишіть в приват!! А то як криси тут обсуждаєте!!
Відповісти
Хто ж це такій був в тій бесі ? що прям аж такі коментарі ))))
Відповісти
накрали на автомобілі накрадуть і на ремонт
Відповісти
мажори?)))
Куплять беху і думають шо мажори, і літають як дибіли, як своє життя не дорогє, то за когось подумали б.
За яйчонкі треба взяти того водія малакасоса, якій хотів попантуватись шо в нього беха
Відповісти
Це чеханюк лапух
Беха я шось думаю або крадена або неростаможена
Але в ньоого все в порядку мабуть
Відповісти
Угараю з ваших коментів,з хвилі баттхерту,"хтось їздить на bmw,а я ні",нехай ваша жовч роз'їдає вас зсередини ;)
Відповісти
Вы только за спиной умеете обсуждать.
Не знаете как все было и пиздите.
Вас оно так волнует ? Кто мажор кто нет кто украл кто заработал! Ето вас не должно волновать. Вы как маленькие дети.
Відповісти