Волиняни «допомагають» розбирати Майдан. ФОТО

Волиняни «допомагають» розбирати Майдан. ФОТО
Громадські активісти та революціонери з Волині вирушили у Київ, щоб підтримати люстрацію та долучитися до суботника із прибирання Майдану.

Про це у коментарі ВолиньPost повідомив учасник акції Іван Мирка.

За його словами, на Майдані відбувається прибирання території та усунення барикад. При цьому використовують спецтехніку.

"Сморід стоїть від цього старого одягу, щурі бігають", - описує він деякі місця в центрі Києва.

Також додає, що долучився до акції мер Києва Віталій Кличко. Наразі прибирання відбувається мирно.

Нагадаємо, раніше через спробу силою усунути барикади виник конфлікт.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
долучились Волиняни..й на фото у білій рубашці мирка )) клоун!
Відповісти
Біла сорочка це якраз саме та форма одягу, щоб прибирати сміття. Дуже він допоможе у цьому заході.
Відповісти
Отримали посади і приїхали пофотатись...а ви гиньте, бідні сільські хлопці, на Сході, гиньте далі...
Відповісти
о і чудо Мирка там )))))
Відповісти
мирка позорище.мало того що лобіює бізнес свого батька так ще й себе революціонером називає?? Де ти був під час майдану диванний домосид.
Відповісти
Чоловіча аудиторія коментаторів, а звідки ви ВолиньПост читаєте? Підозрюю, що не з окопів?
Відповісти
да ти просто "нострадамус" може ще скажеш коли Мирка почне помогати а не водичку попивати )))
Відповісти
Згодна, хай бере мітлу - і до роботи!
Відповісти
дачне!
Відповісти
Насправді я і уяви не мав що робиться в Києві. Тому парканувшись неподалік майдану я попав на самий початок суботника. Прийшов Кличко і відразу стадо спраглих журналістів, зівак та "найпростіших" обліпило мера. Почути промову можна було потім по "тєліку". Вздовж тротуару на вулиці Хрещатик вишикувались вантажівки і очолив їх навантажувач. Кияни хто в чому був почали скупчуватись біля гір сміття-барикад. Фотографувались, розгублено дивились то один на одного то на свій одяг. Якось інтуітивно і цілком логічно ніби по команді почались зїжатись до них вантажівки і поволі кожен хто хтів міг вкинути бодай одного ската чи доску. Під вечір а це година 16та вже все набрало більш системний характер та й видно що кияни працювали в "робочому" одягу.

П.С. Мабуть саме такою могла б бути стаття про цю подію. Проте досить читана інтернет газета з голубим впізнаваним відтінком і не менш крутою назвою стає схожою на пресу кольору того "запаху" що стояв на майдані. Проте коментарі влучно вказують про контингент та нєдржмлюще око мєнтовскіх калік.
Відповісти