вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Волинські платники податків менше звітуватимуть

Волинські платники податків менше звітуватимуть
Скасування податків, обтяжливих в адмініструванні та для звітування, позбавить платників податків потреби подавати до органів Державної фіскальної служби чимало звітів.

Таким чином, в умовах спрощення обліку та звітності, на виконання податкових зобов’язань перед бюджетом, представники бізнесу витрачатимуть значно менше часу, - прогнозує ГУ Міндоходів у Волинській області.

"Нині представники підприємництва будують свої бізнес-плани з врахуванням того, що вони зобов’язані нарахувати та сплатити 22 обов’язкові платежі. Натомість, урядові ініціативи щодо податкової реформи пропонують залишити тільки 9 податків. При цьому, значна частина податків, скорочується або узагальнюється", - зазначає в.о. начальника ГУ Міндоходів у Волинській області Віталій Чуй.

Отож, кількість податкових звітів, які зараз вимагають додаткової уваги та зусиль від фінансових служб підприємств, суттєво зменшиться.

А якщо врахувати, що кількість податкових різниць теж пропонується скоротити з 49 до 3, зокрема скасувати різниці щодо: витрат на навчання, витрат на ремонт, витрат на відрядження тощо, звітування перед органами ДФС повинно стати більш простим та необтяжливим.
Теги: Податки
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Останні новини
Волинські платники податків менше звітуватимуть
15 серпень, 2014, 14:10