У луцькому клубі - вечірка з чоловічим стриптизом. ФОТО

У луцькому клубі - вечірка з чоловічим стриптизом. ФОТО
У луцькому клубі влаштували вечірку, під час якої виступали чоловіки-стриптизери.

Дійство відбулося 15 серпня в клубі "Opera".

Під час розваги виступав еротичний стрип-театр "Adonis show".

Вечірка мала назву "Дєвішнік".

Фото з вечірки опубліковані в групі закладу в соцмережі "Вконтакте".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Золотій молодьожі і війна не помеха відпочивати.
[цензура]
Відповісти
Кому війна і горе, а кому стриптиз і танці.
Відповісти
Кто сказал, что нам не нужно песен на войне?!
После боя сердце просит музыку вдвойне!
Відповісти
А хіба в Луцьку не заборонені всі розважальні заходи???
Відповісти
Та ну ви що, який траур у жидів?
Відповісти
класна новина ...ви там на Волиньпості фільруйте якось їх..а то одна новина людей розстріляли з граду чи убили..чи когось ховаємо..а наступна чоловічий стриптиз..чи як бісятся від жиру "гламурні" лучани....ви цю новину розкажіть тим хто в госпіталі військовому лежить й тим хто на сході ! хороша новина ...the best!
Відповісти
Хороше місце для вручення повісток в зону АТО для цих бичків.Але що вони там будуть робити? Слава Україні!

Відповісти
Опері завжди байдуже... управління ***
Відповісти
Краще ці бугаї армії допомогли.
Відповісти
золота молодь
Відповісти
Реальні кандидати на мобілізацію
Відповісти
накачених на передову
Відповісти
на що дивиться мерія міста, коли дозволяє проводити подібні заходи у важкий для країни час??????
Відповісти
Люди не путайте обычных людей с золотой молодежью(им обидно будет). Золотая молодежь на лето укатывает заграницу. А все остальные остаются в Луцке вот и ходят где шумнее.
Не время сейчас для гуляний!
Відповісти
Одному здається, що пора громити ці заклади?
Відповісти
чому б ці качки да ж..пу не відправили свою на схід !!!!! засранці... щиро !!!!!!!!!!!!!1
Відповісти
Хай би лудше на схід їхали а не розважали малалєток.Позор.
Відповісти
напевно ромманюку вартувало би врегулювати моменти "похорон " та стиптизу в цей час. СКІЛЬКИ МОЖНА НАГАДУВАТИ ПРО ТАКІ ЕЛЕМЕНТАРНІ РЕЧІ, ЧИ ВЛАДА НЕ РОЗУМІЄ ЩО ЦЕ Є "НЕ ДОРЕЧНО" В цей час. Врегулювати тяжко чи рейтинги шкода портити !!!!!!!!!!!!
Відповісти
Аж соромно за них
Відповісти
Святкувати День Незалежності не МОЖНА бо війна, а стоептиз це будь ласка,що на це може відповісти мерія???
Відповісти