Губернатор Волині відмовився говорити з революціонерами

Губернатор Волині відмовився говорити з революціонерами
Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик не захотів спілкуватися з громадськими активістами.

22 серпня вони прийшли до губернатора, щоб поспілкуватися з ним щодо кадрової політики.

Однак, той вирішив не говорити з революціонерами і спробував на авто їхати до вулиці Винниченка, де має відбутися нарада з Міністром освіти.

Громадські активісти заблокували авто. Гунчик вийшов з нього і пішов пішки.

"Гості", не втрачаючи надії поспілкуватися з губернатором, пішли за ним і станом на 11:05 йдуть проспектом Волі.

Революціонери почали вигукувати "Ганьба!" і вимагати у голови ОДА зміни кадрової політики.

Гунчик переважно мовчить, мовив лише, що в нього ввечері запланована зустріч з представникам ВО "Майдан", під час якої й обговорять кадрову політику.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Гунчик
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
на яку годину сьогодні ВO"Майдан"?Треба щось робити
Відповісти
Міняти всіх керівників структурних ОДА терміново там 99% хабарників
Відповісти
Азіров колись втікав здається
Відповісти
Не страждайте херньою - чувак ще працювати не почав, а хтось йому вже не дає. Є процедура обговорення, на яку запрошували охочих - хто заважає прийти? До речі, хто організатор? Хто це собі посаду хоче?
Відповісти
Дійсно, Ганьба!!!!! Він перебуває на цій посаді, щоб допомагати місцевим жителям і захищати наші інтереси. Свої амбіції йому треба трохи заховати, а то це вже якась наглість!!! Такого собі не дозволяв ще жоден голова Волинської ОДА...що це за поведінка? Сумніваюся, що з такою поведінкою він довго пробуде на цій посаді!!!!
Відповісти
Сором і ганьба такому губернатору!
Відповісти
гунчик тебе підставили . думай як уйти зберігши лице
Відповісти
Гунчик - красава. Все робить для того, щоб Петро Олексійович повернув його назад на автозавод на зарплату 50 000 грн., ніби не справився. Не даремно ж він довго впирався від призначення на посаду голови ОДА.
Або - диб*л. Він ще не зрозумів, що має справу не з начальниками цехів, а з людьми з вищою освітою, які спроможні свої дії планувати на декілька кроків у перед, і передбачити кроки Гунчика, теж на перед.
Вся поведінка Гунчика зводиться до "Стоять - бояться".
Ще Гунчик не відчув що таке депутати облради, де майже кожен веде свою гру. Не врахував, що Вітер і Гузь теж не хочуть втрачати контроль і вплив на ситуацію.
Йому прийдеться домовлятись, але це Гунчик поки що не робуміє. Пробує ламати через коліно, або правильно соботує роботу. Забуває, що люди які не справляються з відведеною ділянкою роботи президентові не потрібні.
Нас чекає багато цікавого.
Відповісти