У Луцьку здійснили яєчний «замах» на губернатора. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

У Луцьку здійснили яєчний «замах» на губернатора. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО
У Луцьку депутат Старовижівського райради Іван Омельчук розбив об голову губернатора Волині Володимира Гунчика яйце.

Це сталося 22 серпня під час зустрічі голови ОДА з громадськими активістами.

Під час заходу чоловік гучно вимагав, щоб Гунчик писав заявку про відставку і пройшов люстрацію.

Коли один з керівників "Самооборони" Волині Богдан Кличук попросив чоловіка стишити мову, той відійшов.

Але за мить підбіг і розбив на голові Гунчика яйце.

Натомість Гунчик заявив, що напише заяву в міліцію, назвавши вчинок чоловіка фактом перешкоджання діяльності голови ОДА.
"Я прошу присутніх тут правоохоронців зафіксувати факт нападу на голову Волинської ОДА", - відзначив він.

За словами начальника Луцького міськвідділу управління Міністерства внутрішніх справ України Ігоря Муковоза, наразі правоохоронці встановлюють особу "нападника" на голову ОДА та інші деталі.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Гунчик
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це був не селищний голова.
Відповісти
А що, самооборона це охорона Гунчика?
Відповісти
хай володимир гуньчик пояснить як автомобілі з луцького автозаводу обслуговували суддів колядника зварича
Відповісти
Так це отой селищний голова Старої Вижівки Микола Залевський, який співпрацював з благодійним фондом «Патріот Волині» і допомагав особисто кандидату у народні депутати Івахіву, дарував йому картини, та цілував руки?! Ай під.р..
Відповісти
Гунчик! На хера він тобі був потрібний, той толік Матвійчук з Рожищ! Хай би й далі на твоїй дачі в Копачівці тобі дрова заготовляв і спину в бані чухав!
Відповісти
Адекватний і розумний чоловік. На відміну від деяких активістів і коментаторів.
Відповісти
там не яйцем а цеглою треба було вїхати
Відповісти
за що?? людина 3 тижні на посаді..
Відповісти
Це не голова Ст. Вижівки. Залевський нині вдома. Це якийсь недоумок з району...
Відповісти
до 111.От тобі тоді зразу полегшало би
Відповісти
Це був Іван Омельчук
Відповісти
Стара Вижва! Молодці!!! Так тримати!
Відповісти
хай те больне зі своїм лишившимся ще одним яйцем в АТО їде...
Відповісти
свобода знову дає сюжети російським каналам
д..біли. дайте людині попрацювати
Відповісти
якщо призначає головою РДА юріка, який збирав на антимайдан продажних ссавців, то хіба він людина. всі повинні зрозуміти, влада готується до виборів, але аванс свій вони видно не виправдають з цим Гунчиком... як човен назвемо, так він і попливе. "МАРІОНЕТКА"
Відповісти
За що Рожищанам такого безтолкового голову назначати
Відповісти
А кого там назначили?
Відповісти
Ти взагалі кого маєш на увазі? І взагалі про що пише? І навіщо?
Відповісти
та який з нього голова.позорище...
Відповісти
Не знаю цього емоціного сміливця, але тепур точно можу стверджувати - Гузю не має що робити в 21 окрузі
Відповісти
Був адекватний голова Пустовіт. Де взяли цього клоуна?
Відповісти
Кажуть, що в магазинах Волині припинили реалізацію яєць, бо ще якась зустріч буде. Хто може підтвердити чи спростувати цю інформацію?
Відповісти
Мало дали, нахапав скільки, й ще до корита прийшов, 70тис. грн.зарплата за місяць маловато.Пожертвував на АТО хлопцям падлюка.
Відповісти
Нах.ра такий голова ОДА!!! Його ніхто не сприймає!!! Розвалив завод, людей дурив! Розвалить, нафіг, область. Давайте збирати підписи проти цього кнура!!!
Відповісти
Усі, хто нині так дико виступають проти кандидатури нещодавно призначеного голови ВОДА, пориналежать до волинської БЮТоголової секти імені Юлії Тимошенко. Цією шайкою на Волині підступно управляє голова облради Валік Вітер. Навіть блокування доріг проходить під його координацією.Ти зрозумів, Опецьок!!!
Відповісти
БЮТ хоч на Майдані був у грудні - березні, А от Деякі кандидати на голів РДА точно на антимайдані. Не вірите? Спитайте самоко кандидата Луцької РДА!!!!!!!!! є ще сумніви у Гунчиковому "патріотизмі"?
Відповісти
Давайте стріляти один в одного, а ще краще рубати сокирами один-одного. Путін при такому видовищі вжахнеться і з огидою до тупих волиняк прийде до нас і дасть усім підстрачника. Дибіли ви дибіли...
Відповісти
З тебе такий Українець як з мавпи президент, хоча саме наша мавпа-президент до останнього таки в усьому влаштовувала саме ПТП ПНХ, за вжахання, переживання та огиду якого ти так печешся ..., То нам що тепер усім гуртом перед цим ПТН ПНХ тацець повзунець почати виконувати .ам ..? То краще ти сам Українець - ПНХ ...!!!
Відповісти
сам ти кнур Опецьок! все правильно, пан Гунчик робить, вони йому ці хами і слова не дали сказати, то що він мав лезгінку танцювати?! Вам представника від Бога постав ви ві будете невдоволені, нема ідеальних людей!!!! а це правильний голова! так дружньо всі райони будуть до нього ходити, неадекватні люди, бо всі нормльні в робочий день на роботі, а бігають тільки крикуни!
Відповісти
Волиняночці - роботящій : "...всі нормльні в робочий день на роботі, а бігають тільки крикуни!", згадайте саме до такого постійно закликали антимайданівці та титушки ... Як казав ще Петлюра - не варто так сильно боятисья москальських вшей як саме своїх Українських гнид ...!
Відповісти
нічого розумного не скаже, бо людей не чує. То ж треба було такі кадри підібрати на голів РДА? колишні риги, думає, що люди дурні!!!!!!!
Відповісти
а нормальні люди носять з собою пташині яйця просто так, чи з базару чувак?
Відповісти
Для справжнього українця "помазання" якогось негідника пташиним яйцем - дуже хороша прикмета, яка в подальшому матиме лише позитивні результати для решти справжніх українців.
Відповісти
неадеквати не позорте заслуги революції.
Відповісти
ГАНЬБА ГУНЬЧИКУ!!! ГЕТЬ ІЗ ВЛАДИ!!!! ПУСТОВІТ___ СОНЕЧКО І ЛЮБОВ!!!! СЛАВА ГЕРОМ!!!!
Відповісти
Поки в нас дослухаються до психічно хворих, дозволяють розкидати яйцями - не бачити нам сильної, а головне європейської України! Немає з ким там говорити... Тішать москаль.. Та ніхто їм не входить. Але ж влада – завжди примус, – це істина.
Відповісти
чогось пустовіту яйцями не милили лисину, а цьому бачите, яка честь
Відповісти
Жах....а де елементарна порядність?
Відповісти