У Луцьку прощалися з загиблим бійцем «Азову». ФОТО. ВІДЕО

У Луцьку прощалися з загиблим бійцем «Азову». ФОТО. ВІДЕО
Лучани прощалися з загиблим у зоні проведення АТО на Сході України, бійцем батальйону «Азов» Андрієм Снітком.

Відспівування волинського бійця відбулося у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору у суботу, 23 серпня.

Нагадаємо, житель Маневич Андрій Снітко, що служив у батальйоні «Азов» під псевдонімом «Хома» загинув від вибуху гранати в бою за Іловайськ 20 серпня.

Хлопець накрив собою гранату, яка прилетіла в групу бійців, героїчно пожертвувавши власним життям заради побратимів.

«Знову життя і смерть поруч. Знову скорбота… Але ми не можемо впадати у відчай. Ми не можемо зупинятися, бо це не питання життя і смерті багатьох наших рідних. Це питання життя і смерті всіх нас і нашої країни», - зазначив очільник інформаційно-видавничого центру Волинської єпархії УПЦ КП протоієрей Віталій Собко під час вшанування загиблого Андрія.

Він наголосив, що втрачати українських бійців надзвичайно боляче, однак вони не вагаються, коли віддають свої молоді життя за Україну.

«Ми їх відспівуємо сьогодні як героїв», - додав протоієрей Віталій Собко.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
піар
піар
піар
а людини не має...
Відповісти
У людей біда, помер хлопчина, а політики місцевого розливу - прийшли попіаритись. Депутати, голови, та всі члени... - гайда воювати і захищати вітчизну
Відповісти
вечная память героям....Не только воины, но даже императоры, прежде чем войти в Храм, снимали оружие....????
Відповісти
підтримую. теж помітив зброю!
Відповісти
До вашої уваги! Більшість молодих людей, які прийшли попрощатись зі своїм побратимом НЕ Є ХРИСТИЯНАМИ!!!
І хлопці з АЗОВУ НЕ Є виключенням!!!
Храм це чи не Храм, а ХОМА зараз у Вальхаллі сидить напевне з келихом вина і споглядає на долбославів які хрестяться в різні сторони!!!
Відповісти
Serhio, даремно ти так про "долбославів", адже загиблий Андрій "Хома" видно був саме християнином, раз його поховали за православним чином.
Відповісти
У церкві з автоматом......
Відповісти
Якби ти друже побув у такій мясорубці як ті пацани я б побачив, як ти думав, де зняти автомат,а де ні. Вони вчинили не правильно, але не суди, сидячи біля телевізора їхні вчинки. Ти не гідний їхнього нігтя!
Відповісти
А чого так мало політиків прийшло?
Це хлопці проливають там Свою кров, а політичній еліті навіть важко прийти провадити в останню путь?!!
Ось вам і ставлення деяких наших політиків до подій на Сході України, їм просто "путін"!!!
Ну нічого надіюсь хлопці звертають увагу на ставлення до їх бойових побратимів!!!
Як то тепер в Луцьку говорять: "Ще є люди в Чорні формі"
Відповісти
Чому наша місцева влада не може хоть похорони гідно організувати наших Геройів??????????? Чому немае інформаційі по радіо, телебаченню?????? Люди повинні хочаби приходити і провести наших захисників у вічність та підтримати родину. Як гульбища під час війни організувати, то ми гаразд , а сповістити що хоронять ЛЮДИНУ- всі німі. Не всі сидять в інтернеті. Хоч по Волинському тв об' являйте!!!!слава Герою і вічна пам' ять. Геройі не вмирають! Слава Украйіні!!!!!
Відповісти
Вразила збайдужілість лучан. Там біля собору було зо двісті чоловік, не більше. Поряд вирувало свято життя - добре, хоч обійшлося без музики і співів на майдані. Це реально Герой, хлопчині 18 років, сирота, і так люди відсторонилися від страшної війни. Шок. Андрієві вічна пам'ять.
Відповісти
А ректор і колектив університету Героя-Захисника провести в останню дорогу часу не знайшли?????
Відповісти
Ректор якраз і був. Від початку до кінця. На фото не потрапив.
Відповісти
І колектив був і ректор особисто. Час знайшли і провели достойно. В неділю викладачі університету замовили автобус і їздили на похорони в Маневичі. Я особисто з ними в автобусі був.
Відповісти
А ректор чому попрощатись з хлопцем не прийшов? Часу не мав чи не вважав за потрібне?
Відповісти
Ректор прийшов відразу як дізнався, що Андрія привезли. Був на службі і як годиться віддав останню шану нашому герою. Промови не виголошував, адже в такі моменти багато ні говорити, ні слухати не хочеться.
P.S. Ну принаймні на мій розсуд.
Відповісти
Коцан без охрани! але поза на фото байдужа, навіть якась зверхня!
Відповісти
можливо не помітила в соцмережах, але справді не знала про похорони земляка, можливо не сповіщали, не робили розголосу?... не знаю... страшно коли смерть наших дітей-земляків стає повсякденістю! щодо Коцана, то він завжди без охорони-ніколи не бачила з охороною. Слава Україні! Герої не вмирають!
Відповісти
Підтримую Кошового! Вічна слава Герою!
Відповісти