51-ша бригада зазнала великих втрат, волонтери пишуть про десятки вбитих

51-ша бригада зазнала великих втрат, волонтери пишуть про десятки вбитих
Сьогодні був чорний день для 51-ої бригади.

Ще страшніший за 22 травня, коли терористи розстріляли блокпост під Волновахою, - пише Нововолинськ діловий.

У Facebook володимир-волинський волонтер Роман Мартинюк пише про приблизно 40 полонених:




У коментарях до повідомлення Мартинюка пишуть:

Natali Sky
: "Інформація станом на вчора від дружини військовослужбовця 51-ї ОМБР. Із 250 не ушкоджені 22 чоловіки, інших вбито, поранено або взято у полон".

Наталія Пилипчук: "Загинуло багато, дуже багато. Не називають точну кількість, чекають, що десь прориваються… Але цифра близька кількості полонених".

Аліна Левицька
: "Чому про втрати, бої 51-ої не говорять? Невже тільки Нацгвардія там воює? Сьогодні всі мовчать про наших, а там реально полягли хлопці. А тих, хто врятувався, називають морально нестійкими за паніку. Мама одного вцілілого бійця плаче і не знає, до кого звернутись…"

Помічник народного депутата Степана Івахіва Денис П'ятигорець зізнався на Фейсбук: "Не люблю писати негативні пости, в усьому намагаюся знаходити позитив. Але не можу тримати це в собі! Біль переповнює! Телефонують дружини, матері, просять знайти їхніх рідних, з якими немає зв'язку. А я не знаходжу у собі сил, аби сказати їм правду: їхніх рідних уже немає в живих… Сьогодні чорний день для Волині і 51-ї бригади. Прошу, помоліться за наших хлопців! Царство небесне!"




Волонтер Роман Мартинюк уточнив, що йдеться насамперед про третю батальйонно-тактичну групу 51-ої бригади.


Василь Нагорний із газети "Волинь" пише в Facebook:







Волонтерка Наталія Соколова теж учора не добирала слів на своїй сторінці у ФБ:




Підсумував цю чорну добу волонтер Костянтин Зінкевич, який пише про щонайменше сотню вбитих та півсотні полонених:



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Доки не розстріляєио своїх генералів, толку не буде. Риба гниє з голови.....
Відповісти
ГОЛОСУЙ ЗА ЛЯШКА І ПОРОШЕНКА.
Відповісти
дебілів і 3,14дарасів- ніколи!
Відповісти
Командирів, перш за все генералів- під трибунал! Волинь проснись!!!
Відповісти
Щось дуже сумнівна новина. Більше ніхто не згадує. Схоже на дезу. Почекаєм, побачим
Відповісти
Істина правда. Доки в Києві не наведуть порядок з продажними шкурами толку не буде. Шкода хлопців, гинуть за чужі бізнес-інтереси.
Відповісти
Влада почне щось робити, тільки тоді, коли і їхні діти, брати, сини будуть на війні!!!!!поки вони переховуютьсі і дотримуються дипломатичного протоколу - миру не буде (яке рукостискання, який кропмосіс, з ким???х_ло ніколи не зрозуміє.....)((((коли політики почнуть судити своїх - тоді буде мир....страшно і боляче, що хлопці гинуть....важко зрозуміти.....
Відповісти
вони вирішать свої питання самостійно. Неваже дома все о-кей?
Відповісти
Вічна пам'ять хлопцям
Відповісти
забирайте хлопців ....про 1 батальйон ані слова ...хлопців 3 дніобстрілюють
Відповісти
Увага! На Волині офіційно розпочався Майдан 3.0 !
Відповісти
Вам мало майдану???
Перший з Ющенком (просрали державу)
Другий з Януковичем (почалась війна)
Відповісти
Без переговорів кровопролиття не зупиниться.Для того щоб це зупинити треба вести переговори не раз а якщо потрібно то десять раз, і до тих пір поки це все не припиниться.Іншого виходу немає.Навіщо стільки крові якщо все можна вирішити на політичному рівні????
Відповісти
Вічна пам'ять героям!!!!!
Відповісти
мовчать по 1 батальйо..хлопціа 3 дні обсрілюють...
Відповісти
Вічна пам’ять хлопцям !!! А генералам ГАНЬБА !!! Чому кинуто 51 на призволяще ?
Відповісти
защо гинуть наші хлопці...чого саме Волинь страждає найбільше. непроходить 40 днів після похоавання,як з проміжутком в 10 днів хоронять учасників ато...чиновники защо ви нас ненавидите?
Відповісти
Скільки ж наші Волиняки вже можуть гинути.Вічна память вам хлопці. Дякуемо .
Відповісти
Інфа з перших уст:3й батальйон попередньо атакували літаки, а потім пішли танки. Все було змішано з землею. Син товариша сказав, що вижив через якесь диво. Для тих,хто вірить у перемовини:реально вони будуть дієвими тільки тоді, коли ху..ло зрозуміє, що не може воювати вже або, принаймні, перестане вірити, що силою він може досягти своєї мети. А до тих пір ця дипломатія-"переливання з пустого в порожнє", що,до речі,теж вигідно "ху..лу".Але, зрозуміло, що ми все одно не можемо відмовитися від перемовин..
І так шкода хлопців.. Шкода, що немає прозорості ні в армії, ні у владі, що стільки там гнид ще ба
Відповісти
Я не розумію, чого наших хлопців кидають на передову!Нехай би донецьких,які мають захищати свою землю, а не вони втікають, як переселенці та ще прицьом вимагають тут 5 зірковий готель!вони ж так на референдум ходили!кричали : " Янукович наш презедент "!Де ваш президент?Задоволені референдумом?
Відповісти
Бог може все, запам"ятайте це! Якщо він не дає, не вважає за потрібне, треба постійно звертатися до нього зі своїми бідами, хай допомагає знедоленому українському народу!
Відповісти
Количество погибших 79-ой бригады (г. Николаев) 27 человек - 1 офицер, 2 контрактника, 24 мобилизованных. Все мы знаем, что пуля - дура, но поверить в то, что пуля среди мобилизованных, контрактников и офицеров выбирает мобилизованного, это слишком!!!!!!!!!
Відповісти
ти шо, комуняка?
Відповісти
Роман Мартинюк
Volodymyrvolynskyy, L'Vivs'Ka Oblast', Ukraine
Якійсь дивний користувач... Не знає в якій області знаходиться його місто... Можливо це фейк?!
Відповісти
Постає запитання : Чи тим ми віромо? Чи за те ми насправді воюємо? Підготовка хлопців до бойових дій ніяка. Влада і командування якісь "слизькі". Ті речі які робить верховне командування не зробив-би навіть лейтенант - відмінник. А заява Яценюка, що головна ціль України стати членом Євросоїзу. Я наголошую саме ціль-мета, а не засіб заставляє дуже замислитись. Тобто наша мета стати біднішими, розпродати за безцінь все майно і ресурси в приватні руки остаточно розвалити доступну освіту і медицину.
Відповісти