вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

У ЦВК вирішили, коли розпочнеться виборча кампанія

У ЦВК вирішили, коли розпочнеться виборча кампанія
Виборча кампанія з виборів народних депутатів України розпочнеться 30 липня.

Це передбачено орієнтовним календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня, пише Сегодня.

Згідно з планом, ЦВК повинна оголосити про початок виборчого процесу не пізніше 28 липня.

Відповідно до закону «Про вибори народних депутатів України», вибори проводяться за змішаною пропорційно-мажоритарною системою – по 225 депутатів у загальнодержавному багатомандатному окрузі за партійними списками і в одномандатних округах.

Висування кандидатів за партійними списками і в одномандатних округах почнеться з 30 липня і завершиться 9 серпня. Кандидати в мажоритарних округах можуть висуватися партіями або шляхом самовисування.

На відміну від усіх попередніх парламентських виборів реєструвати кандидатів, які балотуються по «мажоритарці», буде ЦВК, а не окружні виборчі комісії.

Документи для реєстрації як партійних списків, так і кандидатів у мажоритарних округах, повинні бути подані до ЦВК не пізніше 13 серпня, після чого ЦВК не пізніше, ніж на п'ятий день повинна ухвалити рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації. Ще два дні відводиться на виправлення помилок і неточностей в документах, поданих для реєстрації кандидатів. Таким чином реєстрація кандидатів у депутати повинна завершитися 20 серпня.

Партії та кандидати в одномандатних округах мають право почати передвиборну агітацію з наступного дня після реєстрації.

ЦВК має сформувати 225 окружних виборчих комісій, які в подальшому будуть діяти на постійній основі, до 26 серпня, а окружкоми в свою чергу сформують 33,5 тис. дільничних виборчих комісій (також на постійній основі) до 26 вересня.

ЦВК має затвердити форму, колір і текст виборчих бюлетенів для голосування як у багатомандатному загальнодержавному, так і в одномандатних округах, до 4 вересня і забезпечити їх виготовлення на державних поліграфічних підприємствах до 20 жовтня.

Голосування по виборах народних депутатів відбудеться 28 жовтня, ЦВК має встановити офіційні результати виборів до 12 листопада і оприлюднити їх у газетах «Голос Україні» і «Урядовий кур'єр» не пізніше, ніж через п'ять днів після прийняття рішення про результати голосування, тобто не пізніше 17 листопада.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
У ЦВК вирішили, коли розпочнеться виборча кампанія
04 травень, 2012, 10:07