Волинські футболісти наблизили Україну до Євро. ФОТО. ВІДЕО

У четвер, 4 вересня, збірна України (U-21) перемогла збірну Швейцарії у відбірковому матчі чемпіонату Європи 2015 року.

Гра завершилася з рахунком 2:0, - повідомляє Про спорт.

У матчі взяли участь і гравці "Волині".

Руслан Бабенко зіграв увесь поєдинок, Редван Мемешев вийшов на заміну на 72 хвилині, Віталій Приндета – на 88 хвилині, - повідомляє прес-служба "Волині".

Редван Мамашев відзначився вирішальним голом.

Костевич на правому краю віддав коротку передачу на Калитвинцева, той зробив хороший навіс на дальню стійку, де Мемешев переграв захисника у повітрі і подвоїв перевагу молодіжки.

"Хрестоносці" долучилися до двох голів збірної, адже кутовий, після якого Рижук забивав перший гол, подавав Бабенко.

Відтак, збірна України з 16-ма очками посідає друге місце у групі 5. У Швейцарії залишається 12.

Тож, випередити українську збірну вони не зможуть.

8 вересня "молодіжка" проведе останній матч відбору. Суперником наших буде аутсайдер Ліхтенштейн, який у першому матчі був битий з рахунком 5:2.