Ігор Гузь очолить партію Яценюка

Ігор Гузь очолить партію Яценюка
Ігор Гузь очолить партію "Народний фронт" на Волині.

Ця інформація з'явилась на сторінці у Facebook політика.

"Нещодавно Арсеній Яценюк особисто запропонував мені долучитися до його команди, в рамках партії "Народний Фронт", на що я відповів згодою. Відповідно очолив виборчий штаб та партійну організацію на Волині", - пише Ігор Гузь.

На його думку, Яценюк єдиний, хто на сьогодні здатен розгрібти "авгієві конюшні" і вивести країну з кризи.

Окрім того, Гузь зазначає, що в наш час жодна політична команда не може бути ідеальною, і "Народний фронт" не виняток.

"Мені не соромно бути в партії разом з Андрієм Парубієм, Арсеном Аваковим, Тетяною Чорновол, В'ячеславом Кириленком, Лілією Гриневич, Дмитром Тимчуком, Миколою Княжицьким та багатьма іншими", - пише депутат.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Гузь, Яценюк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цікаво, яка це вже по рахунку партія в Гузя?
Відповісти
"Мені не соромно бути в партії разом з Андрієм Парубієм, Арсеном Аваковим, Тетяною Чорновол, В'ячеславом Кириленком, Лілією Гриневич, Дмитром Тимчуком, Миколою Княжицьким та багатьма іншими", - пише депутат. - А як Ви думаєте - в їм з Вами?
Відповісти
Яценюк поставив на красне і...........?
Відповісти
і програє.
згадались минулі вибори...фронт змін...пиза..Банкірам не можна йти на барикади і т.д.
не зробив сеня висновків, а дарма.
Відповісти
Герострат-Гузь вже має роботу від Яценюка. Тоді успіхів "Народному фронту"!
Відповісти
ай молодець
Відповісти
а їм з тобою стидно бо ти поц. а ти гудзь чи гузь?
хоч це і не суттєво!
Відповісти
Шкода, що з Гузем рейтинг Яценюка на Волині різко зменшиться. Це однозначно.
Відповісти
Він коли-небудь де-небудь працював?
Відповісти
нещодавно клявся в любві Юльці. потім чмирив Авакова. тому що непідкупний
Відповісти
тепер майже вся команда,що причетна до держперевороту в одній банді,цікаво яким буде Божий суд над ними...
Відповісти
з "перспективних"для Гузя залишились регіони і комуняки,але він вспіє,бо молодий.
Відповісти
ну ну побачим!!!
Відповісти
Всі коментарі проти Гузя з'явилися за 1 годину. Упевнений, що з одного айпі. Комусь робити нема чого)
Відповісти
Буду голосувати за Народний фронт. А Гузь разом з Яценюком був і у "Фронті змін" і в "Батьківщині" і зараз у "Народному Фронті".
Відповісти
За три години не пропустили жодного позитивного коментаря про Гузя. лише лайно
Відповісти
Яценюк! Хочеш мати голоси на Волині, прибери від себе чим по далі Гузя.
Відповісти
Це буде початок кінця цієї партії на Волині! Вітання!!!
Відповісти
Правильно Гузь! З цими не соромно, а з Пустовітром соромно бути на одному полі...
Відповісти
В 2010 році на Волині був створений обласний комітет порятунку Нації і Держави, в який увійшли Гузь, Карпук, Кирильчук, Вітів, Банада, Кожевніков, Пустовіт.
І що, крепко нас порятували наші заступнички?
Відповісти
Тобі не соромно бути з ними в одній партії, соромно повинно бути їм...
Відповісти
У Гузя це восьма партія. І йому ніколи не було встидно за тих з ким він іде на вибори.
Правда партії потім було встидно за Гузя.
Але він свого досяг , кинув чергову партію і пішов далі. Його доля України ніколи не цікавила. Тільки особисті питання.
Але люди , нажаль , ведуться на його пустослів'я.
Відповісти
Якщо барани ведуться на цю пургу, чому баранів не постригти. Лохторат треба використовувати, Гузь абсолютно правий
Відповісти
Лохторат є слабо поінформованим, спосіб мислення шаблонний, лишній раз думати не хоче, завжди надіється на владу і доброго "щедрого" дипутата.
Лохторату не пояснюють, що обирати треба профіка, а не горлопана чи мішок з грошима.
Та і система побудована так, що цей кругооберт ла.йна призводить до того, що "на манеже одни и те же".
Не пробитись хорошій людині, затопчуть.
Відповісти
провидець 24 Березня 2013 10:59
В цій плутанині мало уваги приділено управлінню освіти і науки. А це є паросток істини. Левова частина вини в тому,що твориться в училищі , лежить саме на керівниках УОіН. Як міг Попович призначати директором Батова, наперед знаючи, що директора з нього не буде?- навіть з врахуванням того, що його протажував високий клерк з ОДА. Очевидно, що все рішали гроші, які в Батова на той час вже з*явились після завершення вступної компанії. Ну це ще можна якось розуміти- сьогодні гроші рішають все. Але як рішилися управлінці на спільні фінансові афери- це вже важко зрозуміти. Якщо Некрасова хитра аферистка,-то чому не вистачило розуму скористуватись (стосовно Батова) НАРОДНОЮ МУДРІСТЮ " Краще з одним згубити, як з іншим ззнайти"? Мабуть помішав запах грошей. Що потрібно і не потрібно зробити в ситуації, що склалася?- - НЕ ПОТРІБНО: залякувати працівників училища позачерговою атестацією та реформуванням училища.Працівники, які пропрацювали в училищі по 20-30 років здатні витримати "атестацію" і назвати речі своїми іменами. Щодо реформування училища-то можливо і варто реформувати-... управління ОіН. - ПОТРІБНО:1. Негайно звільнити з займаних посад Батова, Некрасову, Панькевича, не зважаючи на залежність управління від них. 2.Повернути училищу крадене. 3.Передати училище під егіду ВНЗ України. В противному випадку в попередніх керівників управління, їх незмінного заступника по ПТО та "иже с ними" (як управлінців так і училищних діячів) будуть довготривалі головні болі, безсонні ночі та багаторазові відвідини установ по вулиці Винниченка навпроти ЦУМу.
Відповісти