Путін програв гібридну війну, - Гелетей

Путін програв гібридну війну, - Гелетей
Російська гібридна війна програна і президент РФ Володимир Путін це розуміє.

Про це в інтерв'ю 5 каналу заявив глава Міноборони Валерій Гелетей.

"За останній час у нас 70 міст звільнено. По великому рахунку, російська гібридна війна – вона програна і Путін це розуміє", - зазначив Гелетей.

"Коли піднімали прапор під Слов'янськом я розумів, що піднімається дух – не тільки прапор, а дух усього війська… Вони (бойовики) зрозуміли, що цей наступ буде далі, він піде і його не зупиниш. Через день ми пішли на Краматорськ, на Дружківку і це був наступ не тільки Збройних сил – це було підняття духу" – додав глава Міноборони.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
що водив у підвалі полками з порадичками - хоч приблизно уявляє, про що говорить?
Відповісти
насправді він правий, духовну війну путін програв. український дух вперше, як фєнікс, повстав з попелу після придушення різними іншими націями протягом віків.
фізично - так, ми в меньшості, та ми не коримось йому.
путін не досягнув головного - сліпої віри українців у його "руській мір".
він добився зворотнього - ненависті до росіян не тільки від українців, але й від інших країн і народів.
його гібридна війна програна.
Відповісти
цей фенікс існує - ще Homo sapiens не з`явився, а українці вже були!!
Відповісти
Не, то ти з кацапом зплутав, то їхня кісельвська фірмова локшина для ватних мізків.
Читай класика української літератури Т.Г. Шевченка і не дивись пукін-ТВ.
Відповісти
Шкода, але не програна, ця скотина ще оскал покаже, тримаймося браття, москальської крові в україні ще немало проллється і нашої теж... Смерть московитам!!! І не треба тут сентиментів, що росіяни є хороші, вони хороші - за Уралом, а в нас - іх вічливих зелених чоловічків треба просто винищувати як собак... Бо обрали собі Путлєра, і на нього моляться - ідіоти прости Господі, п*яниці ледачі, тільки й вміють, що чуже заграбастати, непотріб а не народ! Тьху!!!
Відповісти
Путін в страшному розгубленні, в агонії. По-перше, йде підкилимова боротьба в Кремлі, адже розумні і багаті люди Росії зрозуміли, куди веде їх Путлєр. Путіна підтримує лише його оточення, з яким він вкрав Росію. Падіння економіки, руйнація бізнесу, який був повязаний з Заходом, міжнародна ізоляція дають щохвилини про себе знати. По-друге, можна перемогти державу, зруйнувати міста і підприємтсва, але не можна перемогти народ, його дух. Росія не перемогла афганських пастухів, поклавши там 36 тисяч солдатів, і ніколи не переможе український народ. Росія - гнила середьовічна країна з танками і ракетами і мобільними телефонами. За 100 кілометрів від Москви ще носять воду на коромислі, як при Івані Грозному, і сплять в одному приміщенні з овечками і козами. Війна з Україною - це для неї початок кінця.
Відповісти
Ти - записався добровольцем?
Відповісти
Зима близко, надо лучше прыгать. Когда не понимают, что независимость бывает экономической, остается только прыгать, когда мозгов нет
Відповісти
Ой, троль обізвався ))
Тобі гугл-перекладач сказав, що чоловік - це "мужчина"?)))
Воно то й так, але не в цьому контексті)))
Відповісти
Своїм базіканням і нікчемними діями Гелетей наближує свою неминучу відставку!!!
Відповісти
велика галіцайщина з України не получилась...
Відповісти
Смішний, іди вчи історію з царьовим, може дізнаєшься, хто москву заснував і що таке Київська Русь.
Відповісти
Всіх підтримую! Але заслуга в тому явно не Гелетея!
Відповісти